605 Shares 1223 views

sanatorium Sol-Ileck

Sol-Ileck – mały ośrodek znajduje się na granicy Rosji i Kazachstanu miasto i jest regionalnym centrum regionu Orenburg. Miasto słynie z unikatowych słonych jezior, które zostały utworzone w miejscach dawnego rozwoju soli. Pierwsza część nazwy miasta wymownie wskazuje główne naturalne bogactwo tej ziemi – soli kuchennej. W związku z obecnością soli i mułu, jezior zol-Iletska posiada siłę gojenia. Sol-Lakes Iletska obdarzony silnym bioenergetyki, magicznie przywrócenie obronne organizmu. Przez kilka wieków, ludzie doszli do tego wspaniałego jeziora. W dawnych czasach, leczenie zostało przeprowadzone w formie kultu, a zwyczaj powstał w późniejszych dzięki jeziora o uzdrowienie.
Ośrodek Słoneczny miasto Sol-Ileck jest doskonałym miejscem na relaks. Miasto jest pełne rozmaitych kawiarni i dyskotek. Oferuje turystom różnorodne wycieczki dostępne. Oriental Bazar niespodzianka bardzo smaczne melonów i melony cukru. poza sezonem od końca czerwca do końca sierpnia. Pogoda przeważnie słonecznie. Temperatura powietrza w biegu sezonie + 42 ° C, woda w stawach ogrzewano w temperaturze + 35 ° C Proces powstawania zanieczyszczeń na dnie jeziora ciągły. Substancje zawarte w błocie są w stanie stłumić chorobotwórczych zarazków i mają działanie bakteriobójcze. Dostęp do jezior Sol-Ileck jest otwarty dla każdego. Można zafundować sobie lub korzystać z usług ośrodka.
Sol-Ileck Sanatorium rocznie obsługuje ponad 4000 dzieci i dorosłych. Praca Sanatorium podstawie przywrócenia zdrowia i w leczeniu chorób przewlekłych.
Wskazania do leczenia w sanatorium:
– choroby skóry (atopowe zapalenie skóry, infantile egzema, łuszczyca)
Choroby kobiece –
– leczenie niepłodności u kobiet i mężczyzn
– choroby układu oddechowego (bez gruźlica)
– choroby układu mięśniowo-szkieletowego ( zapalenie stawów, zapalenie stawów , zapalenie szpiku, osteochondroza i spondylozy)
– choroby układu krążenia skutków systemowych udaru
– obniżona odporność
– przywrócenie zdrowia dzieci i kobiet rodzących
– porażenie mózgowe.
Dzięki USG pozaustrojowego terapii fala uderzeniowa, możliwość leczenia ostrogi pięty bez interwencji chirurgów.
Komora sól Sanatorium Sol-Ileck wyposażony sztucznych, w którym następuje leczenie z powodu wysokiej jonizacji powietrza. Ponadto, motel i przeprowadzono wiele roślinnych procedur fizjoterapii, mrożenia i magnes elektryczny. Ale najbardziej wyjątkowe w leczeniu pacjentów jest stosowanie mineralnych jezior wodę i błoto upadku Tuzluchnoe jeziora.
Hotele Sol-Ileck spełniają wszystkie standardowe wymagania i mają różne oddalenia od jezior. Dla turystów i oferuje pokoje w różnych kategoriach. W razie potrzeby, można zatrzymać się w sektorze prywatnym poprzez usunięcie pokój z dostępem do małego dziedzińca oraz dostęp do kuchni.
Gdzie nie zatrzyma gości Sol-Ileck, wszystko czeka na swoją ciepłą i przyjazną atmosferę regionu.