122 Shares 2443 views

Jak promować witryny siebie od podstaw

Niemal każdy początkujący właściciel strony internetowej chce wiedzieć, jak promować stronę internetową, bo najpierw chcę spróbować czegoś na własną rękę. Jeśli jesteś – to początkujący właściciel, powiemy jak zrobić odwiedzających stać się o wiele bardziej bez udziału innych osób.


Poniższy artykuł opisuje dwa filary promocji w wyszukiwarkach. Funduszy, trzeba tylko kilka dolarów miesięcznie.

Wielu SEO optymalizujące nadal debatują jakie czynniki pomóc wzrost strony na górze i które są bez znaczenia, i jak promować swoją stronę samodzielnie. W tej chwili dostać się do „dziczy” nie polecam – wystarczy wiedzieć, że król i królowa wszystkich SEO – tytuł i link.

Tytuł (w HTML-znaczników oznaczonych znacznikami ) – tytuł strony, że na stronie wyszukiwania użytkownik widzi w postaci linków. Jest to „nazwa” mówi nam, że można przeczytać i zobaczyć na danej stronie. W tym połączeniu leżą te słowa, które znajdą Państwo użytkowników.

W przeglądarce można znaleźć w górnej części strony. Pamiętaj, że jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób promować witryny siebie, i chcesz uzyskać wynik w dającej się przewidzieć przyszłości, to nie jest „grozić” do zapytań o wysokiej częstotliwości. Można sobie pozwolić na słowa kluczowe z liczba wniosków wynosi nie więcej niż 200 miesięcznie – w celu określenia ilości można łatwo wordstat.yandex.ru na miejscu.

Należy stworzyć analizę strony, która ma być rozwijany i wybrać słowa kluczowe. Sprawdź ich częstotliwość na powyższej usługi, najlepszą opcję – 30-50 wniosków miesięcznie. Wtedy zobaczysz dokładnie taki wynik jest oczywisty. Zastanawiając się, jak promować witryny siebie, należy pamiętać, że słowa kluczowe powinny być na początku tytułu. szyk wyrazów jest bardzo ważne. Jeśli umieścić nazwę firmy w pierwszej kolejności, to robi więcej szkody do zasobu w postaci rankingach wyszukiwarek. Wyjątkiem jest, na przykład, firma „Audi”, która sprzedaje samochody Audi.

Ponadto zawartość strony trzeba dopasować swój tytuł. Użytkownik nie jest bardzo zdenerwowany, patrzeć na telefon, i otrzymał odkurzacze, a na pewno nie stać klient. Było o tym, jak promować witryny siebie za darmo. Wtedy powiemy, w jaki sposób witryna jest „wywyższony” w wyszukiwarkach za kilka dolarów miesięcznie.

Naprawdę nie można nic zrobić bez zewnętrznych linków do witryny z innych stron – jeśli tekst jest taki sam związek z pierwszych słów w tytule, wynik nie jest dokładnie potrwa długo, bo „optimizatorskih moc” podwoić. Najlepszy serwis w tym kierunku jest Blogun. Po spędzeniu 5 $ miesięcznie za zapytaniami o niskiej częstotliwości, będzie mile zaskoczony, ponieważ kwestia, jak promować samą stronę, rozwiązany!

Pamiętaj SEO kardynalną zasadę – „external link + przemyślany tytuł + słowa kluczowe w tekście = Sukces”

Ale niestety, sam przybysz może zrobić tylko pierwsze kroki. Kolejna rzecz – pomocy specjalistów. Współpracą z naszą firmą Mrise, otrzymasz informacje o wszystkich zamówionych usług są, można łatwo podnieść swoją stronę w górę nie tylko pytania o niskiej częstotliwości – wszystko w Twoich rękach!