340 Shares 9106 views

Kobiecy i stylowy: sarafan, sukienka i dodatki do nich

Jeśli jakieś 5 lat temu kobiety nosiły spodnie i dżinsy, teraz każdy ma szlafrok, sukienkę lub długą spódnicę. Aby wybrać modele, kierując się nie tylko tym, wygodne jest strój, czy też nie, ale także patrząc wąsko na modne tendencje. Jakie są suknie modne w tym sezonie?


1. W modzie znów długa spódnica, sarafan, sukienka. Spódnice na podłodze wyglądają bardzo kobieco. W modzie spódnice i spódnice z podłogami o różnych długościach. Wszystko nowe jest zapomnianym starym, modelami lat 60. i 70. wracają. Pleated spódnicę rozbrzmiewa do środka roe ponownie jest bardzo popularny. Te suknie wyglądają dobrze w połączeniu z kobiecej fryzury retro. Jednakże, spódnice spódnicowe niekoniecznie muszą być długie. Prawdziwe otwarcie 2013 jest jednoczęściowe sukienki krótkie sukienki .

Podobne letnie sukienki, sarafany 2013, których zdjęcia można znaleźć w magazynach mody, są dobrze połączone z delikatnymi sandałami o wysokiej cienkiej pięty.

W tendencji, spódnice bez pasów lub paskiem na jednym ramieniu. Pozostawia ostrożność przy wyborze takich modeli. Sarafan wysokiej jakości bez pasów nie powinien zejść. Konieczne jest również zagwarantowanie, że nie przeładuje się, szczególnie w obszarach problemowych.

2. W sukienkę mody z wąską spódnicą i wolną górą. Forma "nietoperza" nadaje się do dziewcząt z pewnymi niedoskonałościami na rysunku. Takie ubrania są idealne dla obu stron i dla pracy. Możesz wybrać tunikę, sukienkę, sarafan. 2013 pozwala eksperymentować z akcesoriami. Takie modele mogą być ozdobione dużymi dżetiami, klamerkami, koralikami itp.

3. Nie ma ograniczeń w schemacie kolorów. Jak zwykle klasyczna jest biała sarafan, a sukienka pastelowych kolorów będzie pasowała do każdego. Latem biała sukienka wygląda wyjątkowo pięknie z uwagi na to, że odbija promienie słoneczne. Również istotne w tym sezonie są różnorodne, wielobarwne modele. Możliwe są najbardziej niekonwencjonalne kombinacje. Takie sukienki są idealne na wycieczkę na plażę, spacery po parku, spotkania w letniej kawiarni. Jak nigdy dotąd żółty jest popularny – kolor lata, przyjemny dla oka. Jasnożółte sukienki nadają się dla brunetek, ale blado żółte będą dobrze wyglądać na blondynkach. Szczególnie piękny jest ten kolor połączony z garbowaną skórą.

Co mogę nosić sukienkę / suknię w 2013?

Krótkie sukienki i sukienki stylistów zaleca się nosić z kurtek. I można połączyć cienką letnią sukienkę z kurtką denimową. Z tej strony należy podnieść gruboziarniste sandały ze skórzanymi paskami i odpowiednią torbę w stylu kazhual.

Zaleca się długie sukienki, jeśli chodzi o sukienki wieczorowe, z lekkimi lub zwykłymi palcami.

Jeśli zdecydujesz się nosić długą sukienkę, powinieneś dbać o włosy i akcesoria. Suknie plażowe wyglądają dobrze z płynącymi włosami, zdobionymi kwiatami. Aby kolorować sukienki można podnieść lekkie bransolety i kolczyki, które nadadzą obrazowi trochę żartobliwości. Eleganckie suknie wieczorowe muszą być uzupełnione dużymi kolczykami z kamieniami. To samo można powiedzieć o włosach. Zbierane włosy, ozdobione dużymi szpilki do włosów z kamyczkami i rhinestones, będą idealnie harmonizować z długą sukienką.