626 Shares 6098 views

Przedstawiamy iPad Mini: specyfikację i możliwości gadżetu

Tak, iPad mini – to gadżet, który jest tabletką mini-komputer zaprojektowany przez Apple, z których zwolnienie zostało deklarowanej 23.10.2012. Ta piąta produkt w aypadov linii, która różni zmniejszonej – 7,9 cala (9,7 w przeciwieństwie do standardowego). IPad mini specyfikacje są podobne do wewnętrznych specyfikacji drugim modelu, w tym rozdzielczość ekranu. Gadżet został przedstawiony 11.02.2012 roku i od razu pojawił się w szerokim sprzedać.


Recenzowana model tabletu jest dostępny z systemem iOS 6.0 IOS. Może być używany jako modem do innych urządzeń, co pozwala im połączyć się z Internetem za pomocą Wi-Fi, Bluetooth lub poprzez port USB, a także dostęp do AppStore (aplikacje platformy cyfrowej dla IOS).

Szanse iPad mini

Charakterystyka techniczna gadżetu tak, że może korzystać z następujących fabrycznie zainstalowane programy: Siri, Safari, Mail, iTunes. Ponadto Użytkownikowi zdjęcia, filmy i muzykę, mapy, notatki, kalendarz, GameCenter, Photobooth i kontaktów. Podobnie jak wszystkie inne urządzenia w IOS, może synchronizować dane z komputera Mac lub PC za pośrednictwem iTunes. Ponadto iOS 5 i nowsze wersje są wyposażone w iCloud. Pomimo faktu, że tabletka nie jest przeznaczony do wykonywania połączeń telefonicznych za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej, użytkownicy mogą korzystać z zestawu słuchawkowego lub wbudowany głośnik i mikrofon oraz połączenie przy użyciu oprogramowania podobnego do Skype'a. Urządzenie posiada dodatkową iBooks aplikacji, które są używane do czytania książek i innych treści formacie EPUB pobrane z iBookstore.

Wygląd i funkcjonalność mini iPad. parametry techniczne

Gadżet posiada cztery przyciski i przełącznik znajdujący się na bokach, w tym przycisk «Home» obok wyświetlacza (zwraca uwagę użytkownika na ekranie głównym). Pozostałe przyciski znajdują się po prawej stronie i na górze, i przełożyć urządzenie w tryb „uśpienia” i regulować głośność. Funkcjonalne sterowane programem przełączniki, z kolei zmienia się w zależności od wersji. Wszystkie modele w tym przypadku może być podłączony do lokalnej sieci Wi-Fi za pomocą Wi-Fi. Urządzenie dostępne z wbudowanym pojemności pamięci 16, 32 i 64 GB, bez możliwości jej ekspansji. Innymi słowy, iPad Mini specyfikacje są takie, że możliwość połączenia karty SD i odczytu jest obecna, ale może być stosowany jedynie do przesyłania zdjęć i filmów.

Urządzenie ma podobne parametry aypadov drugiej generacji. W obu przykładach wykonania, wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768, ale w wersji mini – z powodu mniejszych rozmiarach ekranu – większej gęstości pikseli (163 PPI w porównaniu z 132 PPI). W przeciwieństwie do wersji 2, urządzenie zawiera komorę 5 i 1,2 Mn Mn. Jednak niektóre z zalet należą do Apple iPad mini – specyfikacje tego gadżetu są bardziej doskonały. To odpowiada ten sam procesor audio w czwartej generacji tabletu, co pozwala używać małe „Siri” i dyktowanie głosowe.

W ogólnych opinii na temat tego urządzenia były pozytywne na całym świecie. Z większości recenzenci chwalili rozmiar gadżetu, jego konstrukcja i dostępności aplikacji, jednocześnie krytykując wtyczkę zasilania i brak rozbudowy pamięci. Oddzielnie mowa iPad Mini WIFI urządzeń komórkowych jako pozytywną cechę, która pozwala na korzystanie z różnych źródeł, aby łączyć się z sieciami bezprzewodowymi na całym świecie. Jak można zauważyć w dzisiejszym rynku najbardziej tabletka konkuruje z HD Ognia Kindle, Google Nexus 7, a Barnes & Noble Nook HD.