489 Shares 3134 views

Libra-Monkey: cechy mężczyzn i kobiet

Jeśli człowiek – istota społeczna, Libra-Monkey – Social dwukrotnie. Oni bardzo dobrze się dogadać z ludźmi, oni wiedzą o tym i wie, jak go używać. W chińskiej astrologii, małpa – symbol energii, zabawy. To Kochająca zwierzęta i zbyt towarzyski. Połączenie tych dwóch znaków daje ludziom takie cechy jak otwartość, życzliwość, czułości. Można powiedzieć, że waga sprawia Monkey spokój i wygładzić jej naturalną szkodliwość.


cecha

Inni niemal od pierwszych sekund staje się jasne, że Libra-Monkey – ludzie nie są nudne. Są one jasne osobowości, coś zachwycającego, ale z głową. Mają zdolność widzenia sytuację jako całość, ważnego i doskonale zgadza się z ludźmi. Ich energia nie jest gorsza od ich tolerancji, która pozwala im wybrać dowolny obszar działalności. Libra-Monkey gotowy do kompromisu. Dlatego je rozciągnąć na boki, mają wielu przyjaciół. Takie osoby są zawsze otoczony ludźmi. Są one przystosowane społecznie i zawsze są zainteresowani tym, co dzieje się wokół nich, a nie tylko, ale także w ogóle na świecie.

Co ciekawe, Libra-małpa nie może żyć bez informacji. Są one gotowe do odebrania go z dowolnego źródła. Ci ludzie dużo czytam, ale wybierać nie tylko fikcja, w której pełnię wartości akcji, ale także encyklopedię naukową. Oni są przyciągane przez fakty. Dlatego spokojnie oceniać ludzi i okoliczności, a także z wysokim stopniem wglądu.

relacje osobiste

W relacjach osobistych Libra-małpa nie może być samotnikami. Są one bardzo ważne, aby być kochanym. Z wszystkich radości i gadatliwości, początkowo szukać poważny związek. Z ukochaną osobą, zmieniają, stają się romantyczne i dosłownie wznieść się ponad światem. Ale nawet z kochankiem wydaje swoją główną słabość – widzą siebie jako zasada domyślnej, bez argumentów. Wszelkie wątpliwości w ich absolutnej słuszności – kompromisy są odrzuceni, na czele ich upór. Połączenie sensowny Libra i żartobliwej małpy daje w rezultacie osoba jest bardzo sprzeczne, co może być rozczarowany, jeśli nie nauczysz się priorytety. Zdobądź je wszystkie na raz nie jest nawet warte wypróbowania.

Według astrologów jasno: waga, w Roku Małpy -born może naprawdę otworzyć. Najważniejszą rzeczą jest, aby przejść do samoświadomości i iść do przodu.

mężczyzna

Są bardzo zaniepokojeni, że niektóre zabraknie najlepszą okazję. Dlatego też skupić się na czymś jednym, ale nie osiągnęła jeszcze celu. Po osiągnięciu pożądanego, często nie wiedzą, co zrobić z kobietą, że tak silnie uwieść. Dziewczyna, prawdopodobnie będzie mieć najwięcej do złożenia oferty. Są łatwe pogodzić się z faktem, że ich stosunki miłosne opracowania twarde i dostosowania ich do szczerej rozmowy, a następnie rozpocząć niekończącą się debatę, w której Libra-małpa nie chce przyznać. Jednak sprzeczności nie kończy się tutaj. Monkey Libra – dobrymi mężami i ojcami, z żoną zawsze będzie dla nich w pierwszej kolejności. On będzie szczęśliwy, aby wydawać pieniądze na cokolwiek, co stwarza komfort i przynosi radość. Ale nie starają się iść z mężem do sklepów ze względu na uczucia tłumu irytowało go ogromnie.

kobieta

Astrologowie wierzą, że małpa Libra – Niełatwe kobietę. Ona dobrze wie , jak zadowolić mężczyznę. Jej fascynacja połączona z pasją pozwala trzymać się swojej linii w stosunkach z płcią przeciwną. Pragnienie, aby uwodzić i przyciągać uwagę jest na pierwszym planie. Ale uśmiecha się i flirtować, te kobiety mogą przewidzieć sytuację, ponieważ obliczanie cienkie – ich główną siłą napędową. Oni są zawsze chętni, aby dostać się wszystko co najlepsze, więc ludzie wokół nich czasami wydaje się, że łuski Małpy z nich korzystać. Jednak, aby zrozumieć i zrealizować go do końca jest prawie niemożliwe. Po tym wszystko odbywa się z największym urokiem.