560 Shares 6997 views

Podsumowanie „Mary Poppins”. Informacje, które pomogą Ci zrozumieć tajemnicę popularności produktu!

Co do zasady, jako dziecko wszyscy czytać dużo książek: coś przez rodziców, coś ciekawego dla siebie, ale coś ustawić w szkole. Ale są też prace, które są zapamiętywane na całe życie, chcą polecić swoim dzieciom. Jeden z tych arcydzieł literatury – „Mary Poppins” Fabuła książki – na uwagę. Mamy nadzieję, że chcesz przeczytać, a pełna wersja!

„Mary Poppins” (Travers): podsumowanie pierwszej części

To magiczna historia zaczyna się dość przypadkowo. Autor wprowadza do wiadomości informacji czytelnika o tym, jak trudne życie jest Pan i pani Banks. I nie jest to zaskakujące, ponieważ mają czwórkę dzieci: Michael, Jane i bliźniaków (Barbara i Jan). Okazuje się, że były niania pozostawił sobie nie najlepsze wspomnienia. Dlatego celem pana Banks – aby znaleźć nianię, która będzie jednocześnie chciał najmniejsze wynagrodzenie.

Po prostu nie cudem jego życzenie się spełni. W domu jest niesamowity młoda kobieta. Podsumowanie „Mary Poppins” będzie niepełna bez wzmianki o tym, że nowa niania … pojawił się na parasol. Jane i Michael widział to wyraźnie! Ale od magii właśnie się rozpoczęła.

Oddanie dzieci do łóżka, Mary traktuje je z medycyny, która ma dla każdego smaku i aromatu, choć wylewa z tej samej butelki.

Dzieci i dorośli po prostu kochał Maryję, która sama wierzy perfekcji! Pewnie! Po tym wszystkim, że jest idealny do radzenia sobie z dziećmi, które obecnie nie dostarczają kłopotów rodzicom!

Jednak w życiu Banki rodziny wybucha to prawdziwa magia. Nawet podsumowanie „Mary Poppins” pozwala zobaczyć. W ten sposób dzieci uczą się, że połknąć smeshinku – dużo zabawy. Wydaje się, ze to można latać aż do sufitu! W ten sposób oni zadbali, był gościem pana Wigg, Mary wuja.

Pies okazuje się być w stanie iść nie tylko garnitury i buty, ale również pokazać charakter i … postawić ultimatum! To faceci uważają za przykładem swoich sąsiadów panna Lark i jej piesek Edwarda.

Ponadto, odkrycie staje i że są spadające gwiazdy, które sprawiają, że szanowne krowy tańczyć!

Innym ciekawym faktem jest to, że dzieci, aż do momentu, w którym nie wybuchł zęby zrozumieć mowy ptaków i wiatr i słońce! W każdym razie, John i Barbie dzieje się w ten sposób. Ale Mary Poppins, jak się okazuje, zachowała tę cudowną zdolność.

Ponadto, czytelnik dowiaduje się, że gwiazdy na niebie nie ma wypadek – ozdoby, które były na pierniki, wysiłki Maryi, Pani Corry i jej córki są ustalone w niebie!

Jednym z najważniejszych wydarzeń w historii – wizyta dla dzieci do zoo, które świętować urodziny Marii. Podsumowanie „Mary Poppins” byłaby niepełna bez żalu do tego faktu!

Niestety, pod koniec pierwszej części książki Pani Poppins opuszcza Banki rodzinnych. A winę – zachodni wiatr.

Podsumowanie „Mary Poppins”: część druga

Ku radości całej rodziny Banki Pani Poppins wraca po długiej nieobecności. Znowu przygoda!

Ożywienie posągu z parku, magia balony, ujarzmić ciotki pana Banks wizytą do rodziny, która mieszka w porcelanowym naczyniu. I zdjąć ronda, które ponownie przenosi Maryjo …

Zgadzam się, że to wszystko zabawa! Prawdopodobnie należy przeczytać pełny tekst tego dzieła?