173 Shares 1596 views

Vins Von: Filmografia. Lista najlepszych filmów z Vincem Vaughn

Do tej pory w Hollywood nie jest wiele podmiotów, których nazwisko na liście ról filmowych komedii już zapowiada jakości morze humoru. Vins Von – jeden z nich, jak komedia z jego udziałem sprawia, że można śmiać się wszystko.

Vince dostał się do Hollywood

Imię i nazwisko aktora – Vincenta Entoni Von, ale w Hollywood, jest znany jako Vins VON. Jego filmografia obejmuje blisko 50 obrazów, ale droga do tego sukcesu była długa i trudna. Vincent urodził się w 1970 roku, 28 marca, miejscem jego urodzenia jest Minneapolis – miasto w stanie Minnesota (Stany Zjednoczone). Vincent nie był pierworodnym – jego rodzina dwóch dziewczynek urodziło. W swoim wczesnym dzieciństwie w przyszłej aktora zdiagnozowano nadpobudliwość, dlatego musiał nawet uczęszczać na kursy specjalne. Jednak choroba ta odegrała w ręce Vince – był znakomitym sportowcem, i szaleńczo zakochany grać na scenie. Już w ciągu ośmiu lat zaczął występować w przedstawieniach teatru muzycznego był w centrum uwagi w szkole, przyciąga swoich rówieśników, aby anulować zaległe dowcipy i charyzmy. Może Vincent stałby się sławny sportowiec, ale w wieku 17 lat, jego życie zmieniło się radykalnie – miał wypadek samochodowy i boli plecach, który położy kres jego kariery sportowej. Więc chłopiec jest w pełni koncentruje się na jego powołanie aktorskie – wyjechał do Hollywood, którzy ulegli jego prawej stronie. Dopiero w wieku 23 lat Vince pierwszy pojawił się na dużym ekranie, po którym jego kariera poszła w górę.

Wczesne filmografia Vaughn

Filmy z Vince Vaughn – to prawdziwa skarbnica humoru, jak wygrywa genialne aktorstwo serca i żarty musujące w jego wydajności brzmiało niesamowite. Ale Vincent rozpoczął karierę nie komedię – podobnie jak większość gwiazd Hollywood, po raz pierwszy pojawił się w epizodycznej serii telewizyjnej i zadebiutował na dużym ekranie w dramacie sportowym 1993 „Rudy”, który opowiada biografię słynnego amerykańskiego piłkarz Daniel Ryuttigera. Film nie otrzymał szeroki rozgłos w rzeczywistości, jak po pracy Vaughn – zagrał w 1996 roku w „imprezowiczów”, swoją pierwszą komedię, i wystąpił. Ta taśma jest doprowadzana bilet Vaughn do poważniejszego kina – Vincent zagrał rolę Nika Van Owen w sensacyjnym sequelu „Jurassic Park” w 1997 roku. Po sukcesie tego obrazu, aktor został dostarczony, ale przyszedł, oczywiście, nie od razu.

W 1997 roku Vaughn zagrał w „szarańczy”, aw 1998 – w „chłodnym, suchym miejscu.” Były to dwa punkty kontrolne filmy, w których aktor przyciąga uwagę, co jest nawet perfekcyjni – Vince w 1998 roku były jeszcze trzy filmy – „Siła wyższa”, „cel” i remake kultowego horroru „Psycho”, w którym aktor grał Norman Bates.

Po takim obfitość filmów będzie dwuletni zastój, a następnie zastrzelił trzy obrazy – Vaughn dostał rolę w „South of Heaven, West of Hell,” „oszustów”, a co najważniejsze – w „klatce”. Fi thriller, gdzie grał u boku Vince Dzhennifer Lopes otrzymał wielką sławę i popularność przyniósł Vaughn. Teraz aktor był już przerwy. W 2001 roku pojawiła się na ekranie w filmach „Wszystko jest pod kontrolą” i „Mroczne widmo” w 2002 roku, Vaughn zagrał w „starej szkoły”, aw 2003 – w „Poli shor Dead”, „Black Ball” i „Dwa życia Grey Evans”.

Początek złotej ery

W roku 2004 zapoczątkowało wejście rodzimy Minneapolis do nowych wysokościach, to wtedy świat zaczął się dowiedzieć, kto jest Vins VON. Filmografia aktora powiększony udział w filmie „Starsky i Hutch”, co dosłownie wiał wynajem. To było wtedy, że opinia publiczna świata po raz pierwszy ten niepowtarzalny komediowy duet Vince Vaughn i Owen Wilson. Warto również zauważyć to doskonała gra Vaughn w „złych nawyków” i „bramkarzy” w tym samym roku. Jest z tych zdjęć i zaczął sukces Vincent.

W 2005 roku dostała rolę w stromym filmu akcji „Mr. & Mrs. Smith”, gdzie grał na tym samym zestawie z gwiazdami takimi jak Brad Pitt i Angelina Jolie pojawiła się w komedii kryminalnej „Be Cool”, a co najważniejsze – zdobył swój pierwszy poważny opłata. Vaughn dostał $ 3 miliona dla ich uczestnictwa w „Polowanie na druhny” – teraz przestał być aktorem, który szuka pracy od tamtej Vince poszukiwanej samych filmowców.

W 2006 roku Vincent grał Jennifer Aniston w komedii „The Break-Up”, który został dodatkowo wzmocniony jego reputacji komika. Komedia z Vincem Vaughn zyskał światową sławę, który dał mu jeszcze więcej motywacji do dalszego rozwoju.

W 2007 roku Vaughn zagrał Wayne Westerberg w kultowym serialu „Into the Wild”, a także zagrał w komedii „Fred Claus”, która nie znalazła szczególną popularnością, ale Vince przyniósł aż 20 mln $ opłaty. 2008 był kolejnym wielką komedię zatytułowaną „Cztery gwiazdki”, a w 2009 roku Vince był oświetlony w tym „Formuła miłości dla więźniów małżeństwa”.

Najnowsze zdjęcia

Po przerwie dwóch lat, które nigdy Vincent wykonanych od 2000 roku aktor wystąpił w innym filmie filmu, który przyniósł mu dużo pieniędzy – za rolę w „Dilemma” została wypłacona siedemnaście i pół miliona dolarów. Do 2012 roku Vince udało się wziąć udział w dwóch filmach – „Żądze i pieniądze” i „strażników”, a w 2013 roku przyniosły mu filmy „Chodzi o to ty” i „Zasoby ludzkie”, ten ostatni okazał się być bardzo udane w dużej mierze dzięki zjednoczyć duet Vaughn i Wilson. Do tej pory, ostatni obraz, który wystąpił Vins Von – "Delivery Man".

Nagrody aktor

W trakcie swojej kariery, Vincent, niestety, tylko jedna Nagroda Filmowa. W roku 2006, w kategorii najlepszego zespołu nagroda na ekranie MTV dostał filmu „Polowanie na druhny” z Vaughn w roli tytułowej. Potem sam Vince otrzymał nominację dla najlepszego aktora komediowego, ale stracił Steve Carell. Dwukrotnie – w 2003 i 2005 roku – z filmami Vaughn nominowanych do najlepszej drużyny na ekranie z MTV, ale „Old School” i „Dodgeball” nie powiodła się. W 2008 roku zespół „Into the Wild” prawie wygrał Actors Guild, ale trochę nie odbyła się do sukcesu. Ale przystanek jest ktoś inny, ale nie Vins VON. Filmografia ten człowiek wypełniony z wielką komedią, jak on jest tylko 43 lat.

Plany na przyszłość

Vincent obecnie nie ma ogromne plany – do następnych dwóch lat planowane jest tylko trzy filmy. W 2014 roku wydała komedii „Business Trip”, datę innej komedii, „dom taty” nie została jeszcze ustalona, a dramat kryminalny jest zaplanowane na 2015 r „życie”. Jak wynika, nadal pojawia się ekran nazwy „Vins Von”, filmografia aktora będzie nadal rosnąć.