580 Shares 3615 views

Najpopularniejsze hotele w Machaczkała

Machaczkała – słoneczne południe miasto, położone między Morzem Kaspijskim a podnóża Kaukazu, u podnóża Tarki-tau. Jest stolicą Republiki Dagestanu, a także regionu trzecim największym miastem pod względem liczby ludności.


Ponadto, w chwili obecnej jest to jeden z najszybciej rozwijających się miast w kraju: w tym miejscu aktywnie rośnie, produkcja przemysłowa, nowe przedsiębiorstwa i fabryki, z miastem udoskonalane przez cały czas.

Miasto posiada Port lotniczy Machaczkała, odbieranie regularne loty z Sankt Petersburgu, Moskwie, Jekaterynburgu, Soczi i innych. W odległości 17 km od najbliższym sąsiedztwie znajduje się dworzec autobusowy, chociaż turyści powinni wziąć pod uwagę, że nie istnieją żadne autobusy do Machaczkała. Ale do Morza Kaspijskiego, położony w pobliżu, są regularnie autobus. W tym momencie można przenieść do dowolnego autobusu, który jedzie do miasta.

Makhachkala hotele spełniają niezbędne nowoczesne standardy obsługi, że goście z miasta mają możliwość żyć w przytulnych i czystych pokojach w nowoczesne urządzenia i meble, dostęp do Internetu oraz bezpłatne śniadanie, ogromnej liczby dodatkowych usług. Najlepsze podróżni nazwie 3-gwiazdkowy hotel „Prezydent”, „Piotr” i „Pan”.

Hotel „Morze”

Hotel „Morze” (Machaczkała) wykonuje gości od 1986 roku. Cechą szczególną jest instytucją placement dla zaproszonych gości, zaleceń i listów do administracji.

Hotel „Seaside” znajduje się 100 m od brzegu morza i jest w stanie pomieścić gości w 67 pokojach różnych typów: Deluxe, apartamentów, Standard gospodarki (każdy pokój ma własną loggię z widokiem na morze). Indywidualna 5-pokojowe mieszkanie pod warunkiem różnych urzędników. W tym przypadku, każdy pokój wyposażony jest w niezbędny sprzęt techniczny (lodówka, TV, klimatyzacja) oraz zestaw akcesoriów (żelazko, suszarka do włosów, telefon).

Cena: od 2400 rubli / dzień.

Machaczkała, hotel "Leningrad"

Ze względu na niskie ceny i wysoką jakość usług, Hotel Leningrad słusznie zajmuje jedno z najważniejszych miejsc w mieście.

Nie daleko są: Teatr Lalek, Rosyjski Teatr Dramatyczny, muzea, Biblioteka Narodowa, wszelkiego rodzaju kawiarni i restauracji. Przytulne pokoje są idealne dla przyjemnego wypoczynku, jak również wydajne.

Cena: od 1500 rubli / dzień.

Hotel "Petrovsk"

Hotel „Petrovsk” jest jednym z najbardziej komfortowych i najbardziej znanych hoteli w mieście. Jego budynek został zbudowany w 1994 roku, aw 2007 roku został jego pełna rekonstrukcja corocznie przeprowadzane w pokojach prace remontowe.

Różnorodność usług dotyczących organizacji wypoczynku, spotkań biznesowych czy konferencji, komfortowe pokoje, nieskończenie przyjazny personel sprawiają, że hotel w Machaczkała pobyt niezapomnianym. Należy zauważyć, że instytucja znajduje się w czystym miejscu w pobliżu jeziora Ak-żelu i Morza Kaspijskiego.

Cena: od 700 rubli / dzień.

Hotel "Argo"

Biorąc pod uwagę ten hotel Machaczkała, podświetlić „Argo” – jeden z najbardziej komfortowych hoteli w mieście. To otworzyło swoje podwoje w 2008 roku, ale teraz jest bardzo popularny wśród mieszkańców i turystów.

Czuły i przyjazny, pomocny i uprzejmy personel hotelu jest zadowolony w każdej chwili zaprosić swoich gości.

Koszt: od 1420 rubli / dzień.

Hotel "Metropol"

W tym hotelu w Machaczkała bardzo dogodnej lokalizacji – jest położony 10 minut od wybrzeża Morza Kaspijskiego i nadaje się dla turystów, jak i dla biznesu lub podróży.

Przystępne ceny i urozmaicone ilość pokoi pozwalają wybrać pokój do własnych upodobań. Każdy z nich wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, wygodne meble i wyposażenie.

Cena: od 3000 rubli / dzień.