726 Shares 4694 views

Co Egipcjanie używali ikony-kwalifikacyjne? faktów historycznych i przykłady

Jeszcze przed naszą erą, Egipt był dość rozwinięte stan kultury z jego twórczości. Początkowo było to poszczególne obrazy, rysunki, a następnie – Znaki i ikony-kwalifikacyjne do nich. Co Egipcjanie używali ikony-kwalifikacyjne? Powiedzmy sobie w porządku.

Zacznij pisać

Na początku egipskiej piśmie jest zbiorem obrazów, z których każdy oznacza, że w rzeczywistości, ona przedstawiana.

Egipcjanie chcieli napisać „człowiek” – zwrócił się człowiek „ptak” – malowany ptak, „rzeka” – faliste linie przedstawiający fale.

Liczby te „malowane” ściany w mieszkaniach (wewnątrz i na zewnątrz) i grobowce, naczynia i sztućce. Jest niebo, trawa, węże, ptaki, ludzie – wszystko, co wydarzyło się w moim życiu, Egipcjanie starali się „spalić”.

Ale dlaczego Egipcjanie używali ikony-kwalifikatorów, można zapytać. To było jeszcze zbyt wcześnie, aby powiedzieć, niech zapoznania się z bohaterami.

hieroglify

Pisanie rozwinęła się bardzo szybko. Wkrótce stało się jasne, że nie wszystko jest możliwe do rysowania. Kilka faktów, wydarzeń i działań, które są obecne w życiu człowieka nie może być interpretowana graficznie, takie jak nazwa osoby. Aby to zrobić, od rysunki wykonane uproszczone znaki są przedstawiane nie tylko konkretne słowo (działanie), ale spółgłoski występują w tym słowie.

Aby ułatwić przeniesienie doświadczenia Egipcjan w języku rosyjskim. Spójrzmy prawdzie w owalne „0” – do „piłki”. Teraz znak „0” oznacza nie tylko „piłkę”, ale brzmi „policjanta” w każdym słowie. Oznacza to, że ten symbol „0” będziemy mogli napisać słowo „piłkę”, „wszerz”, „większy”, „Shire”, „Szura”, i tak dalej. D.

Samogłosek w piśmie Egipcjan nie oznaczony, a dla znaków spółgłosek nazywa hieroglify. Takie „litery”, który oznacza jeden lub więcej dźwięków, było ponad 700 w egipskiej „alfabet”.

Co Egipcjanie używali ikony-kwalifikacyjne? Odpowiedzi na wyciągnięcie ręki.

Ikony-kwalifikacyjne

Nie trudno się domyślić, że w ten sposób pisania, które przedstawiają tylko spółgłoski, i kombinacje lub całe słowa (takie hieroglify były też), bardzo trudno było zrozumieć, co jest napisane w liście.

Korzystanie z naszym przykładzie byłoby łatwo pomylić piłkę z Szura i wszerz jeziora Shira. Tutaj w końcu staje się jasne, dlaczego Egipcjanie używali ikony-kwalifikatorów. Były to wskazówki, które były przed lub hieroglificzne znaki i pomaga dokładnie zrozumieć znaczenie słów pisanych przez nich.

Ikony-kwalifikacyjne nie są czytane, one wykonywane jedynie sens. Na przykład, jeśli przed „0” my mapach falistą linię, to by się stało w naszym jeziora Shire.