893 Shares 4216 views

Miasto poliklinika № 175 w Moskwa, zdjęcia, opinie

Dzisiaj dowiemy się co klinikę №175 w Moskwie. Jaki rodzaj organizacji? Gdzie dokładnie się znajduje? Jakie usługi są świadczone? Czy obywatele odwiedzające daną instytucję medyczną usatysfakcjonowany? Wszystko to zostanie wyjaśnione później. W rzeczywistości, aby zrozumieć, co klinika pod numerem 175, to jest łatwiejsze niż się wydaje.


opis

Jakiej instytucji? Ważnym punktem, że interesy wszystkich obywateli. 175 kliniki w Moskwie – to stan budżetowa placówka medyczna. Jest to rodzaj wolnego centrum diagnostycznego dla ludności. Gdzie można uzyskać pomoc w różnych dziedzinach medycyny. Przyjmowanie pacjentów prowadzona jest przez program MHI.

Poliklinika №175 ma kilka oddziałów i filii. Wśród nich możemy znaleźć nawet jednego prenatalnej kliniki. Oznacza to, że nawet wtedy, gdy można uzyskać tutaj ciąża o pomoc. Nic specjalnego. Organizacja nie jest zaskoczeniem. Jest to wspólny publiczny ośrodek zdrowia.

Obszary pomocy

Jednak obszary, w których działa? Jak już wspomniano, instytucja zapewnia pomoc do tej pory tylko w jednym kierunku. I przez ile? Wiele z nich. Można powiedzieć, że z każdym problemem zdrowotnym można skontaktować się z instytucją studiował.

Poliklinika №175 działa w następujących obszarach:

 • diagnostyka laboratoryjna;
 • terapia;
 • chirurgia;
 • nefrologia;
 • neurologia;
 • okulistyka;
 • onkologia;
 • otolaryngologii;
 • gastroenterologia;
 • endokrynologia;
 • urologia;
 • ginekologii;
 • psychoterapii;
 • alergologia;
 • wenerologia;
 • dermatologia.

Również w instytucji medycznej można zrobić USG, EKG, echo i rentgenowskie. Jednak nie wszystkie oddziały organizacji. Oto prawdziwie wieloośrodkowe. Można dowiedzieć się o swoje zdrowie, należy skonsultować się z lekarzem i poddane szczególnej przebieg leczenia. Specjaliści Clinic szybko i łatwo wyznaczyć go!

adres

A gdzie jest przychodnia №175? Który adres jest głównym oddziałem instytucji budżetu państwa? Ten temat jest przedmiotem zainteresowania wszystkich szpitalach potencjalnych klientów. Po tym wszystkim, trzeba wiedzieć, na jakie konkretne adres z prośbą o pomoc.

№175 Poliklinika oferuje następujący adres: ul. Czelabińsk, dom 16. Jest uważany za główny oddział. To powinno się wszystkich pacjentów, którzy chcą dostać kliniki pomocy lekarzy. Nic trudne lub specjalny. Tylko to nie jest tylko jeden adres!

oddziałów

W jaki sposób? Chodzi o to, że klinika posiada liczne oddziały №175. W związku z tym niemal wszystkie dostępne usługi i innych miejscach. Moskwa – duże miasto. I to szpitale publiczne często mają kilka oddziałów. Dla wygody klientów!

Więc gdzie są te czy inne gałęzie? W niektórych miejscach można korzystać z usług instytucji medycznej? Dzisiaj jest:

 • Old Guy Street, budynek 5;
 • Liliowy Boulevard 30;
 • Molostovyh Ulica, budynek 7 obudowy 2;
 • Izmajłowski perspektywa, 91A;
 • West Street, budynek 2.

Wszystkie te 5 oddziałów służyć również gości bezpłatnie. Fakt ten powinien być wzięty pod uwagę każdego pacjenta. Płatne usługi istnieją, ale są one tylko na żądanie użytkownika. Obywatel nie ma prawa do narzucania takich możliwości. Należy o tym pamiętać wszyscy.

Kontakt

Oraz sposobu kontaktowania się z agencjami takimi jak miasta polikliniki №175 miasta Moskwy? Istnieje kilka telefonów, które pomogą przynieść pomysły w życie. Nic trudne lub specjalnego.

Do tej pory klinika №175 na Czelabińsku trwa wezwanie:

 • 8 (495) 410-10-61 – help desk;
 • 8 (499) 638-31-60 – lekarz na wezwanie;
 • 8 (495) 305-98-68 – Pediatrics;
 • 8 (495) 300-72-41 – zadzwoń do pediatry domu.

Tylko, według licznych opinii, aby zadzwonić na te numery w rejestrze i klinikach jako całość jest bardzo problematyczne. Musimy wytrwać do osiągnięcia rezultatu.

umeblowanie

A teraz trochę o tym, co naprawdę jest poliklinika miasto №175. Jest to ważny moment. Po tym wszystkim, to zależy, trafi do obywatela, czy nie.

Wiele mieszane recenzje napotkał w odniesieniu do sytuacji, w centrum medycznym. Większość gości powiedział, że organizacja nie jest najlepszy wygląd. kosmetycznych napraw są wykonane, ale klinika №175 w Moskwie nie ma jeszcze w pełni aktualne. Bądź w ścianach instytucji nie jest zbyt miłe.

Ale jeśli tych pacjentów, które pozostawiają tylko pozytywną opinię na temat organizacji medycznych. Należy zauważyć, że klinika №175 (Moskwa) ma dobrą naprawy. Był szczególnie zadowolony na oddziale dziecięcym. Wszędzie jest czyste, piękne i czyszczone, ale na prywatnym otoczeniu Medical Center, oczywiście, bardzo daleko. I jest to normalne. Organizacja jako całość wygląda dobrze, ale niepokój i próżność są nadal obecne. Brak poszarpane ściany, które są czasami określane pacjentów, którzy nie.

rejestr praca

Szczególną uwagę przywiązuje się do rejestru. I dzieci Clinic №175 i hodowano w tej dziedzinie są w przybliżeniu takie same opinie. Pacjenci nie są zadowoleni z rejestru.

Jak już zostało powiedziane, aby zadzwonić instytucja jest bardzo problematyczne. Łatwy rura nikt nie bierze, jest zajęty. Czasami, jeśli wierzyć opinii gości, pracownicy mogą się rozłączyć prawo podczas rozmowy.

Takie twierdzenia nie są potwierdzone niczego, ale wciąż występują w praktyce bardzo często. To powinno być zapamiętane. Niektórzy twierdzą, że nawet pisząc do lekarza na telefon istnieją problemy. Boi się takich sytuacjach nie jest konieczne – często skarżą się pacjenci szpitali publicznych.

Poliklinika №175 na Czelabińska do Moskwy służy pacjentom poprzez rejestr nie jest zbyt duża. Większość odwiedzających zauważyć ciągłe kolejki w oknach serwisowych, i rude postawy. Nie wszyscy pracownicy, można go odnaleźć, ale nie można go wykluczyć.

personel medyczny

175 kliniki Moskwy dostaje całość mieszane recenzje. Niektóre z nich są złe i dobre. Najważniejsze – aby zwrócić uwagę na rzeczy, które są najczęściej występujących.

Na przykład, użytkownicy często mówią o personelu medycznego. Podkreślają oni, że jest uprzejmy pielęgniarki, którzy znają swoją pracę. Zwłaszcza na oddziale pediatrycznym. Dla pacjentów naprawdę starają się znaleźć indywidualne podejście. Tylko to, co jest więc konieczne!

Ale goście nie są zadowoleni z pielęgniarek. Zarzuca się, że personel nieprzyjazny, nieprofesjonalne, nie wie, co robi. Żaden z których indywidualne podejście i może być mowy.

W co wierzyć? Poliklinika №175 w Moskwie – jest to wielka instytucja. W nim jest dobry personel medyczny, a nie bardzo. Przewidzieć, z którymi będzie musiał się zmierzyć, jest to niemożliwe. Oznacza to, że obywatele mogą się tam dostać i przyjazny i elastyczny do pielęgniarek i brutto nieprofesjonalistów. Ale zakładamy, że wszystkie pielęgniarek – jest niegrzeczny, lub przeciwnie, bardzo przyjaznych ludzi, zbyt, nie warto.

lekarze

Poliklinika №175 (damskie biura konsultacyjne i inne organizacje) odbiera wiele opinii na temat lekarzy, którzy pracują w murach uczelni. Jednak taka sytuacja w jakiejkolwiek innej klinice.

Klinika zatrudnia wykształconych i profesjonalnych lekarzy. Oni wiedzą dokładnie, co robią. Bogate doświadczenie pozwala szybko ustalić odpowiednie diagnozy i zalecić leczenie. doszkalających – wspólna sprawa dla personelu kliniki medycznej.

Tylko w praktyce okazuje wszystko trochę inaczej. Według licznych opinii, miasto poliklinika №175 w Moskwie nie oferuje najlepsze lekarzy. Tam naprawdę są dobrzy lekarze, którzy znają swoją działalność. Są uważny i czuły. Ale większość odwiedzających podkreśla brak profesjonalizmu lekarzy. Niektórzy nie mogą postawić diagnozę, ktoś wysyła szereg dodatkowych analiz. Wszystko to często mówi odwiedzających.

Ale to nie należy się obawiać. Pochwała dla lekarzy pracujących w klinice 175 – to nie jest takie rzadkie. W taki duży szpital może się zmierzyć z różnymi lekarzami. Od nieprofesjonalnych lekarzy lub błędów medycznych nikt nie jest ubezpieczony. Więc po prostu trzeba psychicznie dostroić się do tego, co czynnik ludzki w szpitalu nie jest anulowane.

Dział dziecięcy

175 opinii klinika zarabia jak widać już, różnorodne. Ale większość z dobrej opinii odnoszącej się do działu dziecięcego. podoba się to zarówno pacjentów, jak i ich rodziców.

Należy zauważyć, że nie jest dobrym stanie. Nie boi się iść, to jest przyjemne. Rodzice twierdzą również, że niemal cały personel szpitala – to ludzie elastyczne i przyjemne. Niektóre roszczenia znajdują. Na przykład, w sali szczepień można czasami natknąć nie jest najbardziej przyjazny personel.

Lekarze zwykle nie wyznacza wiele dodatkowych badań, nie straszyć rodziców straszną diagnozę. Dla dzieci próbują spojrzeć na podejście, choć nie we wszystkich przypadkach jest to możliwe, aby to zrobić. Ale chamstwo w dziale dziecięcym, też można spotkać.

Odbiór tutaj działa w ten sam sposób jak w klinice dla dorosłych – kolejki, zamieszanie i lekkie zamieszanie. Dzieci Karta jest stracone, a następnie odnaleziony. Trudno nazwać rejestru. Robotnicy w odpowiednich polach nie są zbyt wiele czasu na opiekę nad pacjentami i ich rodziców. Nie ma w tym nic dziwnego.

wyniki

Teraz jest jasne, co klinika №175 (Moskwa). Ta organizacja jako całość jest daleko od najgorsze miejsce dla nadzoru medycznego. Każdego dnia lekarze zrobić ogromny przepływ odwiedzających. Personel medyczny pomaga szybko zdiagnozować chorobę a następnie leczyć go. Nie zawsze go uprzejmie i grzecznie. Ale pozostaje faktem – lekarze wyleczyć prawie wszystkich pacjentów. Nikt nie jest pozostawiony bez nadzoru.

175 klinika – normalny stan poliklinika centrum, które prowadzi usługi w Moskwie w różnych dziedzinach. Pomaga w celu monitorowania stanu zdrowia dzieci i dorosłych. warunki zdrowotne są do normy, choć nie prowadzą ku uciesze zwiedzających. Do poziomu prywatnej kliniki medycznej №175 centrum daleko, ale nie powinno ich odpychać. Jak już wspomniano, za Wolne Miasto instytucja szpital działa z dobrej strony. Niektóre roszczenia są, ale bez nich nie może wykonywać żadnej jedną organizację.