80 Shares 8416 views

gwiazda TV – sławną osobą, podbił serca milionów. Kto i jak może stać się gwiazdą TV

My tak często słyszymy o kimś: „On jest – gwiazda telewizji!” Kto to jest? Jako ktoś, kto osiągnął sławę, które pomagają lub utrudniają, czy powtórzyć czyjąś ścieżkę do chwały? Będziemy starać się zrozumieć.


„TV Star” – pojęcia i terminologia

Aby zrozumieć, kto to jest – gwiazda telewizyjnego, najpierw przeanalizować leksykalnego znaczenia słowa.

Pojęcie „gwiazda” oznacza osobę, która osiągnęła wielki sukces, znany wielu, aby przyciągnąć uwagę i zainteresowanie. Obszar osiągnięciami mogą być bardzo różne. Maja Plisiecka – prima balet, Botkin Siergiej Pietrowicz – Rosyjski luminarz medycyny i Dzhon Kollinz – gwiazdą literatury brytyjskiej.

Przedrostek „tele” na słowo „gwiazda” definiuje wartość nowych słów. gwiazda telewizyjna – jest każda osoba, która osiągnęła sławę w telewizji. To ma swoje grono fanów i przyciągnął uwagę prasy i dziennikarzy.

gwiazda TV może stać się dziennikarz i aktor, pisarz i naukowiec, lekarz, i ogólnie przedstawiciel jakiegokolwiek zawodu. Co ważne, nie tylko dostać się na niebieskim ekranie, ale by zadowolić publiczność, aby uzyskać coś dla fanów zainteresowania i mogą stać się przedmiotem naśladownictwa.

Jakie cechy pomogą stać się gwiazdą telewizji?

Osobowość telewizyjna – osoba, która jest jednocześnie dziennikarzem i artystą, i artysta. Dobrze powiedziane, myśli szybko, zaradny i wit. Ma jasną charyzmy, o szerokich horyzontach, w stanie utrzymać rozmowę w różnych dziedzinach. To nie jest stracone dla kamery oraz dużą liczbę widzów. On wie, jak bezpiecznie reagować na prowokacje i zachowuje się z godnością w najbardziej krytycznych sytuacjach.

gwiazda telewizyjna – jest tym, który stał się sławny, który zasługuje na uwagę i imitacja, który doskonalił swoje talenty do długiej i ciężkiej pracy.

Dowód, że prawdziwą gwiazdą TV powinien mieć wszystkie powyższe cechy

Pierwsza gwiazda TV – ulubieniec publiczności, publiczność powinna oglądać programy w jednym tchem, nie odrywając wzroku od ekranu. Obecnie telewizja pokazuje się na zupełnie inny wygląd. Prowadząc zazwyczaj zamieniają się w artystów. Myślą, poprzez scenariusz i jego transmisji przez cały czas utrzymać powietrze w intrygi widza. Pamiętacie słynny transmisję Andriej Małachow. Zgadzam się, trzymać w napięciu widz jest w stanie każdego nadawcy. To, co odróżnia zwykły z wiodących gwiazdek prawdziwe telewizyjnych.

Wiele z dzisiejszej wystawie są kręcone w czasie rzeczywistym. Tak więc, uczestnicy powinni być w stanie dostosować się szybko, mieć dobrą odpowiedź i szybki dowcip. Jako przykład Ksienija Sobczak. Ona nigdy nie stracił.

Aleksa Chang , najpierw stał się słynny dzięki swoim ostrym językiem, a dopiero potem był nazywany ikoną stylu.

A kto nie pamięta Valdis Pelsh, który pobił wszelkie rekordy na świecie i najdłużej repliki twistery język?

Trudna droga, czyli jak dostać się do strumienia?

W czasach sowieckich, by dostać się na ekranie telewizora, za to było konieczne, aby mieć edukację teatralną. Tylko w ten sposób mężczyźni i kobiety stały się rozpoznawalne osobowości. Przeprowadzili oni badania i wiadomości były różne lampki choinkowe. Niektóre poszedł do aktorstwa i wystąpił w filmie, ale wielu wziął tylko bar poziom prezentera.

Dziś, by stać się gwiazdą TV, aby nie skończyć szkołę lub teatru wydziale dziennikarstwa. Wszystko stało się znacznie łatwiejsze do tego stopnia, że główne kanały dokonania specjalistycznych zawodów.

Prezenter telewizyjny łatwiej stać się gwiazdą telewizji. Są już w powietrzu, teraz trzeba by zadowolić publiczność. W naszych czasach, to tworzą wiele szkół, które mają powyżej pewnej kwoty nauczy każdego, kto chce być wiodącym kanał telewizyjny. Kurs ten trwa krócej niż jeden rok. W tym czasie student nauczy się mówić poprawnie, kompetentnie zachowywać się przed kamerą, aby dostosować się do nieprzewidzianych okoliczności podczas kręcenia. Po treningu, absolwent będzie mógł zamontować materiał i zrobić popularnych przedmiotów. Ponadto wiele sposobów:

  • Uzyskaj ćwiczyć w dowolny zestaw filmowy. Nie można zacząć od zwykłego asystenta lub oświetlacz rozpoczyna się Ivan Demidov.
  • Przejawiać się w niektórych programach telewizyjnych, jak Michael był szczęśliwy Galustyan lub Marina Kravets.
  • Udziału w konkursach. Jest możliwe, że wkrótce wprowadzi szczęśliwą szansę.

Czy wygląd jest ważny?

Wiele osób uważa, że gwiazda TV – to przede wszystkim jasny wygląd. Ale często w życiu telewizyjnego prezentera nie posiada szczególnie ciekawy wygląd. Tak, to wszystko o make-up? Nie, to całkowicie się z niego. Przykładem może być najwyższa wypłacona amerykański prezenter telewizyjny – Opra Uinfri. Jest mało prawdopodobne, że świeci do konkursu piękności, nawet w skali lokalnej. Ale ona jest nieustraszony, bez kompleksów, mówi z przekonaniem mógł słuchać rozmówcy, czuje wielką salę.

Innym ważnym punktem. gwiazda TV – to niekoniecznie dobra dykcja. trzeba mówić wyraźnie i pięknie. Ton głosu jest również ważne, to nie powinien drażnić lub spowodować śmiech. Każdy profesjonalny wynajduje się dowolny z rozpoznawalny styl komunikacji lub konkretnych gestów. Wiele z nich jest badanie ich mimiki w lustrze, próby uśmiechu.

Rank zobowiązuje

gwiazda TV – zawsze osobą publiczną. Na jego życie oglądał bardzo uważnie: osiągnięcia i porażki relish omawiane w prasie. Ale co najważniejsze, fani wręcz maniakalne naśladować wszystko, co sprawia, że ich ulubioną gwiazdę telewizyjną. Wartość całego zachowania gwiazd odpowiedzialności jest bardzo wyraźnie widoczne poprzez wyszukiwarki internetowe. Held „przez Yandex” analiza wykazała, że zdecydowana większość użytkownik zażąda Data obawy telewizyjnych. Fryzura, styl ubioru, gustów kulinarnych, gdzie odpoczywał, z którą żyje i ma milion pytania!

Chciałbym odnieść się do gwiazdy telewizji i parafrazując Exupéry: „Zostaliście prowadzony przez miliony! Jesteś odpowiedzialny za tych, którzy przejęta "