818 Shares 9572 views

Demet Ozdemir: biografia i życie osobiste dla fanów

Stosunkowo niedawno pojawiły się na naszych ekranach turecki aktorka Demet Ozdemir. Biografia i życie osobiste fanów aktorka zainteresowani w pierwszej kolejności. Wiadomym jest, że Demet urodził się w rodzinie trzecie dziecko po bratem i siostrami Volkan Deri. Rodzina mieszkała w północno-zachodniej Turcji w małej miejscowości Kocaeli. Żonaty rodzice Demet sielanka nie trwała długo. Ale jak to mówią: „Wszystko, co odbywa się – na lepsze!”


nowe życie

W 2000 roku, jej rodzice rozwiedli się za obopólną zgodą, a matka Demet z dziećmi przeniosła się do Stambułu. To dało nową rundę rozwoju aspirująca aktorka, ponieważ oprócz normalnej szkole, że zaangażował się w studiu tańca, która rozwarła swą kreatywność.

Popularna piosenkarka Mustafa Sandal zaproponował, aby zagrać w teledysku Ateş Et Ve Unut go Demet Ozdemir! Biografia i życie osobiste aktorki stała się bardziej intensywna. Czując smak sławy i czuł potrzebę „działać” na ekranie, po ukończeniu szkoły wstąpiła do Teatru Shahiki Tekand.

być kontynuowane

Wkrótce jasne urocze dziewczyny z olśniewającym uśmiechem zauważony menedżerom i zaczął regularnie zapraszając ją do filmowania reklamach. reklama tematem była zróżnicowana: kosmetyki, jedzenie, wycieczki z przewodnikiem.

grupa taneczna Efes Kizlari, który mówił po meczu sportowego, stał się głównym miejscem pracy dla Demet Ozdemir. Filmy, dzięki którym aktorka była u szczytu sławy, przyszedł do niej później. Rozwój kariery twórczych kobiet zbiegła się z dobrobytu seriali tureckich.

Ta romantyczna historia, gdzie jak zawsze przeplata się szczerą miłością, tajne intrygi wrogów i zawiłych trójkątów. Oparty na biografii aktorki Demet zagrał w czterech seriach telewizyjnych i pięciu filmów.

Dziewczynka zadebiutowała w serialu „Powiem wam w tajemnicy”, w 2013 roku. Po wydaniu filmów w tureckich fanów pojawiła pokonania zainteresowanie Demet Ozdemir. Biografia i życie osobiste nie ukrywa aktorka.

Film

Malowanie „Powiem ci w tajemnicy,” utrzymuje się w fantastycznym stylu, co jest nietypowe dla filmów tureckich. Ta historia jest o tym, jak kobieta straciła córkę. Aby znaleźć jego matki odnosi się do wróżki.

Ten młody człowiek, który może stać się niewidoczny w pewnym momencie, a dziewczyna Eileen, którzy dzięki ich zdolności ma władzę nad energią elektryczną. I to grał Demet Ozdemir. Pomimo faktu, że ta seria nie jest dziewczyna przyniosła sławę, ona nadal iść do przodu. Więc Demet okazała się na planie popularnego serialu „aromatem truskawki.”

Projekt ten dotyczy wszystkich młodych aktorów. Demet dostał rolę naiwnego bohaterki Aslı, który w młodym wieku do pracy, aby pomóc matce. Wkrótce spotyka niejaki zabezpieczone Burak.

Pomiędzy nimi istnieje wzajemne przyciąganie i współczucie grozi odrodzi się w coś więcej. Jednak nie jest przeszkodą między kochankami: młodzi ludzie należą do różnych warstw społecznych, a nie wszystkie z nich są zadowoleni z relacji miłosnych.

Co stanie się w filmie i co przyjdzie w końcu? Skupimy się na tym intrygującym notatek, pozwalając widzowi cieszyć historię tej pary! dramat historyczny w reżyserii Hilal Saral „Kurt seit i Aleksand” niezwłocznie zainteresowanej Demet Ozdemir.

Biografia i życia osobistego kobiet obfitują w przełomie zdarzeń występujących w filmie, wpływając na początku XX wieku w Rosji. Malowidła są oparte na wartościach takich jak odwaga, honor, przywiązanie do ojczyzny, i oczywiście miłości. Film powstał we współpracy z rosyjskich i tureckich filmów bohaterów. Demet dostał rolę Alina Sokolova, Koto udało jej się całkowicie otworzyć.

trochę osobisty

Słynny serial „Zapach truskawek”, nakręcony w 2015 roku, przyczyniły się do tego, że Demet Ozdemir i Yusuf spotkał Chim. Zależność między młodymi ludźmi rozwijała się szybko, kilka miesięcy później prasa doniosła o rychłym ślubie.

Jednak to przedwczesny news, jak się wkrótce okazało się, że chłopiec zabrany przez drugiego partnera. Demet Ozdemir i Yusuf Chim zerwałam, ale aktorka długo smutek. Wkrótce ona usunięte wszystkie zdjęcia z sieci społecznościowych do Yusuf Chimom i zaczął sympatyzować z aktorem nazwie Furkan Pala.

Z tego młodego człowieka, którego spotkał na planie też. Tym razem była to komedia „Room 309”. Zewnętrzny miłośników fotografowania spędzali czas na najbardziej znanych stron! Ich romans trwał zbyt długo.

W 2017 roku, media opublikował zdjęcia aktorki z nowym chłopakiem. Fani zastanawiali się – jest Demet Ozdemir i jej mąż? Okazało się, że rola ukochanej vytupaet słynnego piłkarza Oğuzhan Özyakup. Aktorka cieszy się życie prywatne, ale jeszcze mowy o małżeństwie.