98 Shares 5032 views

Ładowania z zapalniczki laptopa: pomoc przy wyborze

Dla każdej osoby biznesu jest bardzo ważne, aby być gotowy do przyłączenia się do pracy w każdej sytuacji. Laptop zawsze pomaga wykonać prawie każde zadanie w dowolnym miejscu, tak długo jak internet był pod ręką i naładowana bateria w laptopie. Przy pierwszym jest teraz prawie żadnych problemów, można skorzystać z Wi-Fi sieci w kawiarni lub w centrum handlowym, lub korzystać z sieci danych operatorów komórkowych. Tutaj problem jest trudniejszy w obsłudze rozładowanego akumulatora. Kierowcy mogą zaoszczędzić ładowania z gniazda zapalniczki laptopa. Zobaczmy, jak to jest dobre i jak naładować laptopa w inny sposób.


zewnętrzna bateria

Wraz z pojawieniem się moc metalowych banku Mobile sprawiło, że o wiele łatwiej przedłużyć żywotność urządzeń mobilnych, w tym laptopy. Średnio zewnętrzna bateria pozwala na 2 razy dłużej pracować bez połączenia sieciowego, jednak teraz z konieczności wykonania dodatkowych ciężkich zasilacza i baterii laptopa.

Falownik w samochodach

Druga opcja – jest użycie falownika motoryzacyjnego. Falownik – urządzenie, które pozwala na konwersję sieci motoryzacyjnej napięcia 220 V AC. W tym przypadku ładowania z gniazda zapalniczki laptop nie jest potrzebny, można użyć konwencjonalne pamięci, który jest dostarczany wraz z urządzeniem. Z minusów – duży obciążenia akumulatora pojazdu, więc należy używać przez długi czas, zaleca się tylko wtedy, gdy silnik pracuje. Nawiasem mówiąc, niektórzy producenci już wyposażyć swoje maszyny falowników i gniazdo 220, która znów działa tylko wtedy, gdy silnik jest uruchomiony.

Jedynym możliwym niuans może być to, że nie wszystkie urządzenia mogą skutecznie pracować przez tych przetwornic. Ze względu na różnych etapach swojej ładowarki laptop nie może pracować. Niestety, można tylko sprawdzić go w praktyce, więc będzie wiedział, można ładować go, czy nie, jeśli jest to konieczne, aby kupić falownik wziąć laptopa ze sobą, to jesteś w porządku.

Zalety ładowania z zapalniczki

Przejdźmy teraz do ładowarki z gniazda zapalniczki. Z reguły taka bateria nie jest już zwykły, że jesteś ładowania nowego laptopa z sieci, więc nie powinno przynieść żadnego dyskomfortu. Ponadto, ładowanie z zapalniczki przenośnego ma inne zalety:

  • niski koszt;

  • Niewielki rozmiar i waga;

  • bez potrzeby zakupu dodatkowego sprzętu w samochodzie;

  • Działa w każdym samochodzie;

  • nie bardzo ciężki akumulator samochodowy.

Oprócz tych pozytywnych cech, należy zauważyć, i jeszcze jedno – wszechstronność. Fakt, że większość Ładowarka samochodowa do noutom uniwersalne. Korzystanie z zasilacza, aby naładować laptopa odpowiedni model, można ładować go bez swojej pracy. Często „ładowarka” jest również port USB, przez który można ładować smartfon. Jest to bardzo przydatne, jeśli Twój samochód jest tylko jedno gniazdo zapalniczki.

wady ładowania

ma nie tylko pozytywne aspekty w ładowarce samochodowej. Teraz pomówmy o wady:

  • więcej niż czas ładowania z sieci;

  • z powodu przepięcia w sieci motoryzacyjnej, można zepsuć baterii smartfonu;

  • z długich godzin pracy niezbędnego do uruchomienia silnika, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby umieścić akumulatora samochodowego.

Jak wybrać laptopa ładowania

Jeśli masz potrzebę zakupu ładowania z gniazda zapalniczki, najlepiej jest wybrać jeden z tych producentów, akcesoria, które lubisz i że jest zaufanie. Idealnie, jeśli został zakupiony przez firmę ładowarkę samochodową do Asus laptopa z gniazda zapalniczki lub marki. Takie modele są zoptymalizowane tak bardzo jak to możliwe, i na pewno nie będzie miał problemów z baterią po zastosowaniu wsadu.

Uniwersalna ładowarka z zapalniczki laptop nie będzie pasował do charakterystyki głównego zasilania, więc trzeba podjąć ryzyko. Istnieją modele ładowarek, można regulować napięcie i prąd ładowania. W tym przypadku są praktycznie nie ma ryzyka, najważniejsze – aby ustawić parametry odpowiednie oświadczenia przez producenta laptopa. Istnieją również modele z automatyczną detekcją wymaganych parametrów, ale nie zawsze działa w stu procentach poprawny, a cena jest znacznie wyższa.

Przy zakupie ładunek nie lepiej zaoszczędzić zbyt wiele. Najprawdopodobniej tańsze modele nie mają automatyczną regulację parametrów bez zmian mechanicznych. Takie wspomnienia są najczęściej przyczyną awarii komputera przenośnego. Po zakupie należy sprawdzić, czy deklarowane parametry rzeczywiste napięcie wyjściowe i prąd. Często wadliwe modele nawet z ręczną regulacją emisji jest znacznie różni się od napięcia parametrów.