715 Shares 6825 views

Ślub w Dzienniku Malediwach i symboliczny: organizacja, opinie kosztów

Niekończące się błękitne niebo, wysepki poddernutoe chmury, spoczywa na horyzoncie w lazurowym połacie morza. Był w białych szatach stojących na brzegu czeka na jego jednej i morskiej piany ciosów w morze płatków róży z jego bukiecie … Jest w powietrzu, jak chmura, odzież idzie się z nim spotkać, a wiatr rozwija jej piękne włosy … W tym uroczystym dniu świadkiem sakrament kochankowie są tylko ognisty zachód słońca i fale, a nic nie przeszkodzi ich nieograniczona jak niebo, szczęścia …


Romans na Oceanie Indyjskim

Coraz więcej młodych par oddala się od banalnych ceremonii ślubnych, preferujące jakąś romantyczną przygodę z dala od zgiełku i codziennego życia. Dzisiaj, wyspecjalizowane agencje oferują najróżniejsze miejsca na planecie, gdzie para może być w związku małżeńskim przez klasyczną lub specjalnego scenariusza. Ślub na Malediwach jest bardzo popularny wśród młodych romantycznych par, zwłaszcza wśród miłośników nurkowania.

Znajduje się w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego, na Malediwach czy stworzony, aby cieszyć się życiem i zapomnieć o codziennych kłopotach i zgiełku. Niezapomniane naturalnej scenerii, niekończące się ocean, cudownie łagodny klimat, życzliwość i gościnność gospodarza pozostawił niezapomniane doznania, że będzie to doskonały początek dla życia rodzinnego. organizacja ślubu w tym zakątku raju są coraz bardziej zyskuje na popularności wśród gwiazd i nie tylko. Temnikova Niedawny ślub na Malediwach spowodowała duże zainteresowanie opinii publicznej i zainteresowanie wzbudził falę tysięcy rosyjskich narzeczonych i stajennych, którzy chcą złożyć uroczyste dzień pochodzenia rodziny niezapomniane.

cena emisyjna

Nie sądzę, że małżeństwo na Malediwach – to jest coś, egzotyczne i bardzo drogie. skromna ceremonia kosztuje około $ 700, która jest porównywalna z triumfu w przeciętnym domu. Niech będzie krótka oficjalna część na plaży z profesjonalnym fotografem, ale ilu wspaniałych godzin czekania zakochana w tym rogu raju! Oczywiście, dla wszystkich dodatkowych atrybutów, usług i innych elementów podróży będzie musiał zapłacić osobno.

Scenariusz ślub będzie jak pozwolić wyobraźni organizatorów i nowożeńców torebce. Istnieje kilka odmian oficjalnej części, z budżetu do nieprzyzwoicie drogie. W każdym razie, najlepsze dywidendy z tego wydarzenia będzie niezapomnianym przeżyciem i bajecznie piękne zdjęcia z najszczęśliwszych chwil w życiu rodzinnym.

Ślub na plaży

Pieszczot stóp ciepły piasek, delikatny zapach egzotycznych kwiatów, które zdobią ceremonialny łuk, ekscytujących wybuchy oceanu i czarownictwem dźwiękach muzyki ludowej. Jest taki ślub na plaży na Malediwach jest najbardziej łatwo zorganizować, tanie i bardzo popularne wśród nowożeńców. Koszt imprezy, która znajduje się pomiędzy $ 700 zawiera kolorowo ozdobione kwiatami arch, profesjonalnej sesji zdjęciowej, mistrz ceremonii, usług szampan dla panny młodej i pana młodego. Chcesz dodać kolor? Jest możliwość zorganizowania ceremonii na zachód słońca. W tym czasie pół nieba świeci się z nieopisanie piękne światło tayaschego w oceanie słońca i sercach młodych przelewem z romantycznych uczuć do siebie.

Ślub na wyspie

Chcesz poczuć się jak pionierzy nietkniętej przyrody, aby opuścić swoje ślady na piaszczystej plaży na bezludnej wyspie, aby cieszyć się sobą z dala od wrzącej kluczowego zgiełku turystycznego – podczas gdy bezpiecznie wybrać ceremonię wyjścia na jednej z wysp na Wyspach Malediwy. Miłośnicy malowniczych miejsc i niezapomnianych obrazów, ta ceremonia będzie kosztować około 2000 dolarów. Ślub na Malediwach z wyjazdem na bezludnej wyspie jest kompletny pakiet usług, w tym nowożeńcy transfer, wszyscy członkowie uroczystości i ozdoby do miejsca zdjęć działania, recepcji z tort i szampana, a także miły bonus – dostęp do spa dla par.

Ślubne pod wodą

Podwodny ślub na Malediwach, które kosztu początki przy 1500 $, będzie cieszył przez miłośników nurkowania. Trudniej myśleć o pierwotnej ceremonii. Narzeczeni ubrani w uroczyste stroje, odpowiednie do okazji, wyposażone nurkowanie, recytować przysięgę królestwie Posejdona. Dla tych, którzy nie są przeszkoleni w dziedzinie nurkowania, ale na pewno chce brakosochetatsya taką ekstremalną drogę, oferuje profesjonalne instrukcje, co eliminuje jakiekolwiek ryzyko. Po niezapomnianym ceremonii zdjęciowej nowo małżonkowie oczekują katamarany i łodzie oraz tradycyjne w formie bufetu z winem musującym i ciasto.

Ślub w fantazyjny hotelu

Dla tych nowożeńcy, którzy nie odważą się do nurkowania w ciepłych falach nurkowania na Oceanie Indyjskim, ale marzą, by spojrzeć na życia morskiego bliżej, jest niezwykła okazja niezapomniana uroczystość w podwodnej restauracji na Malediwach. Niezwykłe jadalnia znajduje się na głębokości pięciu metrów i widok panoramiczny umożliwia nowożeńcom i świadkami podwodnego piękna milczących mieszkańców oceanu. Taki ślub na Malediwach jest najbardziej podziwiania opinii. Ci, którym udało się brakosochetatsya sposób oznaczyć niezwykły i ekscytujące uczucie, że przytłacza duszę powagi chwili i spektakularne morze piękno zachwyci nawet najbardziej wymagających podróżnych.

Oferta specjalna hotelu – podwodny pokój dla nowożeńców. Spędzić noc poślubną we wspólnocie życia morskiego – poczucie egzotyki. Apartamenty są duże zapotrzebowanie. W związku z tym dokonać rezerwacji pod wodą powinny być z góry, a koszt zaczyna się od 2000 $. Obiad w głębi oceanu w parze będzie kosztować średnio 150-250 jednostek konwencjonalnych. Uroczystość w podwodnej restauracji może kosztować nowożeńcy od 1000 $, w zależności od okazji skryptu.

Ślub na jachcie

Chcesz kolejną niezwykłą i imponującą wersję sojuszu Suite? Dla tych, którzy chcą poczuć prędkość, poczuć wiatr we włosach, smak słony aerozolu morskiego na ustach ukochanej i kontemplować nieskończony ocean w całej swej okazałości, istnieje specjalna oferta – ślub na luksusowy jacht z przytulnym domku. Organizując ślub na Malediwach taki plan będzie kosztować od $ 5,000 do nowożeńców. Jest to kosztowne, ale poczucie jedności z oceanem są fantastyczne, a obraz narzeczeni z rozpostartymi ramionami na rufie jachtu będzie perłą albumu rodzinnego. Marine Speedster klasy powinny być udostępniane na dzień. Program tradycyjnie obejmuje narty dzień na przestrzeni oceanu i ślubu na zachód słońca.

możliwości są nieograniczone

W zasadzie kwestia nowożeńcy na ile to kosztuje ślub na Malediwach, pracownicy wyspecjalizowanych agencji podróży enigmatycznym uśmiechem i odpowiadają, że cena akcji ogranicza się do potrzeb i możliwości młodej pary. Oprócz standardowego pakietu zorganizowania ślubu, można wybrać dowolny z punktów bonusowych korzyści. Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług profesjonalnych stylistów, wizażystów, Florysta, kucharzy, muzyków i pisarzy. Wszystko to kreatywny zespół jest w stanie opracować i wdrożyć projekt wyjątkowy ślub, wspomnienia, których para z drżeniem zabrane do domu.

Wizerunek młodej pary

Nowożeńcy szaty może być w tradycyjnym stylu wyspy, lub tak jak chcą. Ścisłe żadnych ograniczeń. Jednak zaleca się, aby wybrać sukienki Panna młoda w stylu greckim, przycięte i przestronny model lekkich tkanin płynących. Garnitur pana młodego, aby być jak najbardziej komfortowy, ale w zgodzie z sukni z przyszłych małżonków. Kombinezon jest opcjonalne, ale elegancka koszulka jasny wykonane z naturalnych tkanin sparowanych ze spodniami wycięta w tonie będzie służyć jako idealny amunicji do uroczystej okazji. Idąc do plaży ślubnych butów może być zaniedbana, ale wystrój z kwiatów – nieodzownym atrybutem Malediwach, co daje kolor specjalny obraz nowożeńcy.

Ślub na Malediwach: oficjalna i symboliczny

Wszyscy miłośnicy chcący skontaktować więzy Hymen na Malediwach, konieczne jest, aby wiedzieć, bardzo ważny fakt. ceremonia ślubna, niezależnie od lokalizacji, są symboliczne. Dziennik ślub na Malediwach jest uważane za niemożliwe, ponieważ ten wyspiarski kraj nie popiera porozumienie spełniające haskiego, umożliwiając cudzoziemców poślubić bez zezwolenia. A najbliższy konsulat Federacji Rosyjskiej jest tylko w Sri Lance. Dlatego formalne małżeństwo ma jeszcze do podpisania w domu.

W celu zorganizowania symboliczny ślub na Malediwach nowożeńcy wystarczy paszport w celu weryfikacji ich tożsamości. Zgodnie z zaświadczeniem wydanym pod koniec uroczystości, para, która z pewnością uzupełni rodzinnego gniazda i będzie służyć jako ciepłe przypomnienia magiczną podróż poślubną.