295 Shares 4522 views

Abdulrashid Sadullayev (zapasy): zdjęcia i biografii

Abdulrashid Sadullayev, którego biografia jest opisany w tym artykule – rosyjski sportowiec, zasłużony mistrz sportu Rosji, freestyle zapaśnik. Stał się mistrzem świata w 2014 i 2015 roku. W 2016 roku zdobył tytuł mistrza olimpijskiego i Pucharu Świata. W 2014 roku otrzymał złoto na Mistrzostwach Świata. W 2015 roku wygrał igrzyska europejskie. I dwukrotnie mistrzem Rosji (2014 i 2015). Kategoria wagowa Sadulaeva – do 86 kilogramów.

dzieciństwo

Abdulrashid Sadullayev (zapasy) urodził się 09/05/1996 w Dagestanie, w wiosce Tsurib. I tam spędził swoje dzieciństwo. Abdulrashid wzrosła niesforne dziecko. Energia „pokonał na krawędzi.” Charakter jego dzieciństwa był nieustępliwy. Rodzice postanowili wysłać syna energię we właściwym kierunku. Doradztwo nagrał ją w sekcji sportowej.

Pierwsze osiągnięcia sportowe

Na freestyle wrestling Abdulrashid dostał 10 lat. Nagrałem w sekcji starszego brata. Stał się pierwszym trenerem Abdulrashida Magomed Magomedov. Wrestling była doskonała dyscyplina dla młodego sportowca. To był tylko trzy lata szkolenia i Abdulrashid zdobył mistrzostwo powiatu wśród dzieci w wieku szkolnym. W rezultacie otrzymał pierwszą nagrodę pieniądze – trzysta rubli.

Nagradzać wziął matkę. Ale dla siebie doszedłem do wniosku, że ulubionym zajęciem można zrobić w tym samym czasie i zawodu, by poświęcić się całkowicie do tego sportu. I to, aby zarobić na życie.

„Rosyjski czołg”

Abdulrashid zaczął szkolą cały swój wolny czas. Jego marzeniem nabył jasność – aby stać się niekwestionowanym mistrzem. Na sparingu zawsze był nieustępliwy i celowy. W rezultacie, po zwycięstwie, Junior dał mu przydomek „rosyjski czołg”.

W tym czasie Abdulrashid Sadullayev, zapasy, dla których stał się głównym i jedynym hobby i zawód, już przeszkoleni w jednym z najlepszych klubów sportowych Dagestan. Jego wyszkolony Szamil Omarov. Jednak jedna droga do klubu sportowego trwało prawie dwie godziny dziennie. Ale to nie stać się przeszkodą do Sadulaeva.

Zwycięstwa i mistrzostwa

W 2012 r Abdulrashid Sadullayev (zapasy) wygrał wszystkie zawody juniorów. I to nie tylko w Rosji, ale także na arenie międzynarodowej. Pomimo faktu, że przez długi czas Abdulrashid mógł mówić młodszy, postanowił spróbować swoich sił w kategorii dorosłych.

I raz wygrał konkurs w brązie Baku. W 2014 roku Zarząd trenerów zespołu Dagestan zawarte Abdulrashida w zbliżającym się turnieju „z góry”. I to zasługuje na swoją obietnicą, wygrywając Grand Prix i wygrał wszystkie dotychczasowe ulubione z kolei. Po kilku miesiącach w Findyandii Abdulrashid został mistrzem Europy. Merilsya zmusić go z najsilniejszych wojowników.

W rezultacie, w krótkim okresie Abdulrashid już wygrał dwanaście złote medale na najbardziej prestiżowych konkursach. Wiele razy zostały zakończone przed terminem. W 2015 roku tytuł najlepszego sportowca Rosyjskiej, według projektu „Złota Pedestal” dostał Abdulrashid Sadullayev.

Olimpiada – ważnym wydarzeniem w życiu każdego sportowca. Ale sztab szkoleniowy był tak pewny zwycięstwa, że Abdulrashid (tylko w zapasach) został zwolniony z preselekcji do Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku, w wyniku czego po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszym wrestlerem wygrać złoto.

Do wygrania 2015 Przewodniczący Zarządu GC „ilość” Ziyavudin Magomedov (aka – rosyjski biznesmen) dał marki Abdulrashidu nowy Mercedes „Gelendvagen”.

życie osobiste

Abdulrashid Sadullayev, zapasy, dla których stał się nie tylko hobby, ale także głównym zajęciem w życiu, większość swojego wolnego czasu na sport. On jest tylko 20 lat i wciąż młody sportowiec do życia rodzinnego. I harmonogram szkoleń jest tak napięty, że na poważny związek nie mają czasu.

Część swojego wolnego czasu Abdulrashid podkreśla na wakacjach „dla duszy.” To – basen lub gry komputerowe. Sportowiec uwielbia oglądać mecze i różne zespół. Ale większość z nich nie są przyciągane przez jego koszykówki i piłki nożnej.