859 Shares 2253 views

Popularne modele fitness dla mężczyzn

Modele fitness mężczyzn – to specjalna kategoria osób, które nie mają standardowych chudych form, ale nie są to stosy mięśni i obrzęk. Mają sportowy ścisły korpus, dobre proporcje i ogólnie nie odpierają wyglądu.


Jaką rolę odgrywają modele sportowe?

Mężczyźni z muskularną sylwetką nie chodzą na wybiegu z niemal żeńską łaską w modnych ubraniach. Często reklamują bieliznę, odzież sportową i odzież, gimnastykę i wszystko, co może podkreślić ich doskonałe ciało. To z pomocą mięśni pokazują, co jest dobrym towarem, co może prowadzić do jego zakupu.

Kiedy agencje dokonują wyboru na rzecz modelu sprawności mężczyzny, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na dane zewnętrzne. Ponadto, widzą, że rysunek ma wyraźny zarys. Modele fitness powinny dokładnie monitorować ich fizyczny kształt i odżywianie. Tylko codzienne szkolenia i wiele godzin zwiedzania hal dają im możliwość popytu. Oczywiście wiele zależy od tego, co mają dane zewnętrzne. Wśród wielu modeli są takie, które są wyrzucane na przywódców. Są bardzo popularne. Poniżej znajduje się kilka znanych osobistości.

Greg Plitt – Legenda o fitnessu

Urodził się w 1977 roku. Wysokość mężczyzny wynosi 185 cm, waga 88,5 kg. Słynny aktor i model sprawności fizycznej, Greg był twórcą diet sportowych i autorem technik uprawiania kulturystyki. Nazywał się trenerem ćwiczeń # 1 w Stanach Zjednoczonych. Przez cztery lata pojawił się na okładkach ponad 200 czasopism i 25 romansów, grał w tak znanych grach akcji jak "Terminator". Niech przyjdzie Zbawiciel "," Downhole Rematch "i" False Temptation ". Miał twarz brandów: Old Spice, PETA, MET-Rx, Dodge Ram Trucks, Gold's Gym i Thierry Mugler's perfume house.

Zgodnie z jego metodami wielu trenerów trenuje. Istotą lekcji jest to, że 5 dni w tygodniu trzeba intensywnie ćwiczyć. W takim przypadku za każdym razem, gdy trzeba zwrócić uwagę na pewną grupę mięśni. Po zakończeniu treningu, 10-15 minut, musisz pracować nad prasą.

Również Greg Plitt twierdził, że najlepiej jest ruszyć rano. On sam obudził się o 5:30 i zaczął codzienne ćwiczenia. Właśnie w tym czasie ulice są puste – nic nie szkodzi ważnej okupacji. Jedzenie powinno zawierać jak najmniej węglowodanów. Dla każdego kilograma masy ciała trzeba spożywać 1,5 g białka dziennie. Niestety, w dniu 17 stycznia 2015 r. Plitt zmarł pod pociągem. W tym czasie pracował nad energicznymi napojami reklamowymi i chciał udowodnić, że z ich pomocą mógłby rozwijać prędkość, podobnie jak Superman.

Historia Davida Kimmery

Są inne dobrze znane modele fitness dla mężczyzn, wśród których znajduje się mężczyzna o imieniu David Kimmery. Stał się znany ze swojej transformacji od zwykłego przeciętnego człowieka z brzuchem "piwa" do jednego z najlepszych kulturystów, zdobywcy drugiego miejsca w Mistrzostwach Świata WBFF.

Urodził się w Los Angeles w 1977 roku. Jego wysokość – 186 cm, waga – 88 kg. David zawsze wierzył, że praca jest sensem jego życia. Podróżował po Ameryce i założył nowe i nowe firmy do chwili wybuchu kryzysu na rynku. Potem zdał sobie sprawę, że jest samotną bezrobotną z nadwagą. Musiał gdzieś sprowadzić jakąś energię. Dlatego człowiek postanowił zapisać się na siłownię do "ślepego" ciała swoich marzeń. Do dziś jest najlepszym trenerem fitness, laureatem konkursów, osobą, która można znaleźć na wielu okładkach.

Inna sława w osobie Nicka Ogera

Nick Oger urodził się w 1982 roku. Ma wysokość 190 cm, waży 94 kg. Nick znany jest ze swojej twarzy. Odwiedził wiele okładek publikacji fitness. W 2003 roku został mistrzem w Wszechświecie Modelowym. Nick był zwykłym facetem, studiował informatykę i nie wyobrażał sobie, co stało się znane całym świecie. Twierdzi, że w ciągu zaledwie 2 lat dokonał niesamowitej przemiany ciała. Zanim zaczął trenować, przeczytał wiele blogów z różnymi systemami szkolenia i odżywiania, a następnie przygotował dla siebie cały indywidualny kompleks.

Każdy z tych facetów opracował własną metodę osiągania doskonałości fizycznej i ma wielu zwolenników na całym świecie. Ale główną jakością, która jest w nich jest zdolność do kontynuowania. Przecież każdy ma chwile, gdy wydaje się, że nic się nie dzieje. W takich momentach chcesz zrezygnować. I tylko nieliczni, którzy pokonali siebie, mogą się udać.

Trudne modele życia

Modele fitness mężczyzn dają swoje ciało znacznie więcej czasu niż profesjonaliści na podium. W końcu muszą utrzymywać system w treningu i odżywianiu. Takie modele podium są popularne wśród męskich modeli podestu: wysokość – 180-188 cm, obwód talii – 66-84 cm, piersi – 81-101 cm. Ci, którzy reklamują sport i wszystko z tym związane, Inny:

  • Obwód klatki piersiowej wynosi 6,5 obwodu nadgarstka.
  • Biodra sięgają 85% klatki piersiowej.
  • Talia – 70% klatki piersiowej.
  • Biceps – 36%, połysk – 34% klatki piersiowej.
  • Przedramię – 29% objętości klatki piersiowej.

Smaki są różne dla każdego. Zmieniają się w czasie, zależą od wizji każdej osoby. Ale na ogół jest więcej niż jeden wiek, które zachowują się tymi samymi zasadami: człowiek powinien mieć szerokie ramiona, duży wzrost, wąskie biodra, elastyczne pośladki, silne ręce i dobrze rozwiniętą klatkę piersiową.