563 Shares 2454 views

O Con Nowej Generacji

Dzisiaj, w kategorii rosyjskich miast znajduje się na liście trzynastu miast, geograficznie znajduje się w centrum, Uralu i Syberii.


Są to: Wołgograd, Jekaterynburg, Kazan, Moskwa -10400000, Niżny Nowogród i Nowosybirsk, Omsk i i Perm, Rostów nad Donem, Samara i Petersburgu – 4,7 mln, Ufa i Czelabińsku .. Prognoza Organizacji Narodów Zjednoczonych w 2025 roku do miast milion osób pozostaje dziesięć, w tym mieszkańców Moskwy będzie nadal zgaśnie skalę do 10 milionów.
Miasta rosną, a wraz z nimi rosną ich problemów środowiskowych, w tym kwestii sanitarnych.

Rozwijanie rosyjskich miast przemysłu, co poprawia jego wielkości produkcji technologii i wzrastać. Wiele firm muszą przetwarzać technologię ich produkcji wody. wzrasta również zużycie wody przez mieszkańców. Ze względu na fakt, że wiele razy rosną wskaźniki przepływu wody, zwiększając objętość ścieków mają być dostarczane do oczyszczalni przepompowni ścieków.

W tym względzie należy zauważyć, że ANC, które są stosowane obecnie, w krótkim okresie nie będzie w stanie w pełni zaspokoić jego wymagania operacyjne. Wymaga pompy CND z mocniejszym i niezawodne działanie, które powinno automatycznie wykonywać swoje zadania funkcjonalne.

przepompowni ścieków, stacji i Startu roślin o podobnych właściwościach innych producentów odnoszą się do nowej generacji CND. Oni rozwiązywać problemy drenażowych gdzie stacje o słabszych parametrach spasować.

Nowe metody oczyszczania ścieków i coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na ponowne wykorzystanie wody po dokładnym oczyszczeniu sugerują, że bardziej poprawne będzie stopniowo przesuwać się do skorygowanych dla środowiska rozwiązań.

Sugerują one zamiast tego scentralizowane SPS do montażu grupy utrzymanie domów wielokondygnacyjnych kilku lokalnych automatycznie działających nowa generacja CND, takich jak przepompowni ścieków Rise roślin.

To zazwyczaj rozwiązuje problem przerw w pracach CND i eliminuje możliwość awaryjnych sytuacjach środowiskowych ponieważ zbiorników przelewowych SPS jako zamiennik kału pompy w nowoczesnych stacji zajmuje mniej niż dwie godziny.

I pompowania ścieków można przeprowadzić zapasową pompę kału, są w przepompowni ścieków Rise zakład działał na przemian.
Jedyne ważne przy wyborze przepompowni ścieków z zakładu startu lub produktu od innych producentów, wykorzystując skrupulatnie obliczyć parametry i załadować zdobytą SPS.