466 Shares 2265 views

Potwierdzeniem prawidłowego wyboru żywności dla niemowląt „Agusha” (sfermentowane mleko z 0 miesięcy): Opinie

Żywność dla dzieci z rosyjskiej marki „Agusha” cieszył się niesamowitą popularnością. Korzystne jest przez wielu rodziców, którzy dbają o swoje dzieci. „Agusha” dostarcza swoje produkty za darmo jedzenie mleczarskim i wiele sklepów, w których poziom sprzedaży jest wysoka. Co decyduje ten trend?


Historia marki „Agusha”

"Agusha" – marka należąca do "Vimmm-Bill-Dann". Stworzenie miało miejsce w 2001 roku. W tym czasie marka udało stać się jednym z najlepszych i najsilniejszych w rynku krajowym. Ten sukces jest wynikiem bogatego doświadczenia Lianozovsky fabryki, która produkuje żywność dla niemowląt „Agusha”. Produkcja różnych produktów przeznaczonych dla dzieci, zaczęło się w 1982 roku. Około 7 lat temu, nie był jednym z najważniejszych wydarzeń z producenta: zaprezentowano soki, zboża i przeciery, mleczka, wody dla dzieci od 0 do 3 lat. Kobiety w ciąży i karmiące piersią także w stanie zróżnicować swoją dietę, dbając o wystarczającej ilości wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie marka wprowadziła mieszanki zbóż i mleka suchego. Teraz linia produktów jest w pełni zgodny z życzeniem potencjalnych nabywców.

Wykorzystanie energii z „Agusha”

Producent dba o jakość mieszanek dla niemowląt, niemowląt i dzieci starszych. Świeżo wykonane produkty są dostępne w sklepach i na wolnych kuchniach mlecznych. Wielu rodziców docenili najbardziej z zasilaczem. Badania potwierdziły możliwość wzmocnienia odporności dziecka, udaną walkę z możliwością wystąpienia reakcji alergicznych, poprawia trawienie, prawidłowy rozwój oka i mózgu. Nie jest zaskakujące, że wielu rodziców wie, że najlepszym i najbardziej użyteczne żywność dla małych dzieci jest „Agusha” kwaśne mleko od 0 miesięcy. Odpowiedzi o nim są doskonałym dowodem celowego skład oraz możliwość osiągnięcia korzystnego wpływu na zdrowie małego człowieka. Ten niezwykły efekt jest ze względu na moc przy użyciu wyłącznie naturalnych produktów i zawartość wszystkich ważnych substancji, witamin i pierwiastków śladowych.

„Agusha” regularnie współpracuje ze znanymi ekspertami Unii z pediatrów Rosji, State NIII Nutrition, Centrum Naukowe baranów zdrowia dzieci, Międzynarodowy Fundusz dla zdrowia matki i dziecka. Aktywność ta przyczynia się do sukcesu badań naukowych i klinicznych produktów testowych. Każdy „Agusha” (mieszanina) jest wynikiem operacją najlepszych specjalistów.

Niesamowite korzyści z żywności dla niemowląt dla dzieci

Dlaczego „Agusha” kwaśne mleko od 0 miesięcy, przeglądy, które są w 99% pozytywne, to stało się tak popularne? Dlaczego tak wielu rodziców dać pierwszeństwo tej marki? Aby odpowiedzieć na oba pytania, trzeba zrozumieć specyfikę dzieci jedzenia.

Każde dziecko, które jest pozbawiony mleka z piersi matki musi być fermentowane mieszaniny z przed-, probiotyku. Jakie są szczegóły znaczenie? Probiotyki są różne rodzaje organizmów żywych, które przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia i normalizację mikrobiocenozy jelit. Ich rozwój zależy od prebiotyków. „Agusha” kwaśne mleko 1 zawiera zarówno składniki odżywcze, co powoduje jej przysługę.

Ponadto, kompozycja zawiera mleko, śmietanę, oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy, palmowy, sojowy, wyższe oleje słonecznikowy), koncentrat białka serwatki, laktoza, nukletoidy, bifidoatsidofilnaya zaczynem. Przydatne substancje są zawarte w mieszance dla niemowląt: wapnia, potasu, fosforu, magnezu, manganu, miedzi, sodu, żelaza, cynku, chlorek jodu. Oddzielnie, należy zauważyć, kwas mlekowy sprzyja ścinanie białek, absorpcję tłuszczów, witamin z grupy B, C. Ta kompozycja jest naprawdę korzystne dla małych dzieci.

Zmiany obwodu zasilającego

Wielu rodziców myśleć o tym, jak dać „Agusha” kwaśne mleko do jej dziecka wziął.

Wziąć pod uwagę, że okres przechowywania w lodówce jest tylko dziesięć dni. W otwartej formie mieszaniny nie może być zapisany.

Aby nakarmić swoje dziecko, trzeba wykonać, aby przygotować jedzenie. Wziąć mieszaniny i ogrzewa się do 37 ° C. Idealnie, trzeba użyć termometru.

„Agusha” żywności powinny być wprowadzane stopniowo.

  • Niech 10 gramów rano iw porze lunchu. Sprawdzić stan dziecka. Alergie, zaburzenia trawienia i wymioty powinny być nieobecne. Po dziecko do jedzenia, odpocząć przez 20 minut. Następnie można suplementację mieszaniną normalnym dzieckiem lub mleka matki.
  • Następnego dnia, można podać 20 gramów. Po przerwie 20 minut, dziecko potrzebują suplementacji.
  • Na trzeci dzień to może wzrosnąć do 60 gramów. W dwóch karmienia dziecko powinno jeść pół normę ustaloną dla jednego posiłku.
  • Czwartego dnia można zastąpić mleka kwaśnego mieszanina „Agusha” dwa posiłki. Jego wysokość nie powinna przekraczać 50% wartości dziennej.

Pediatrzy twierdzą, że konieczność wprowadzenia mieszankę kwaśnego mleka dla niemowląt w pokarmowego.

Wady i zalety żywności dla niemowląt „Agusha”

Każdy rodzic dba o tej żywności dla niemowląt ma maksymalne korzyści. Jakie są plusy i minusy ma „Agusha” (mix)?

zalety:

  • Smak że dzieci uwielbiają.
  • Niska cena.

wady:

  • Skład pewnych mieszanin cukier jest obecny, może powodując skurcze jelit i poważne reakcje alergiczne.
  • Banki pokrywa może być bardzo trudne.

Możesz być z powodzeniem wybrany i wprowadzony do diety „Agusha” kwaśne mleko od 0 miesięcy. Liczba rodzice zauważyć potrzebę dokładnie przestudiować skład mieszaniny i kontroli stanu dziecka.

Koszty produkcji „Agusha”

„Agusha” oferuje szeroki wybór żywności dla dzieci. Koszt jest jednym z banków 280 do 420 rubli. Cena zależy od postaci mieszaniny uwalniania i jego wygląd. Zakres różnorodność pozwala wybrać najbardziej odpowiedni produkt dla swojego dziecka i pokazać szczególną troskę o jego zdrowie.

Recenzje dla młodych rodziców „Agusha” żywienia

Być może jesteś zainteresowany „Agusha” fermentowane mleko z 0 miesięcy? Opinie są pozytywne o tym, wielu ludzi w lewo. Matek i ojców dzieci mówią, że producent zadbał o doskonałej kompozycji, ma tendencję do używania tylko świeże produkty i terminowe sprzedaży towarów. Wybierając mieszankę „Agusha” odnoszą się do zalecenia pediatry i używać go, dbać o prawidłowe administrowanie diecie dziecka nowego produktu, i upewnić się, wspominając korzyści.