646 Shares 3554 views

Aquapark (Kabardinka) "Hellas" i inne instytucje. Charakterystyka porównawcza i opinie

Chcesz jakość i niezbyt drogiego odpocząć? Idź do Kabardinka. Ta wieś, która znajduje się pomiędzy trzema pasmami górskimi. Jest bardzo czysty, ludzie są bardzo uprzejmi, usługa nie jest gorsze od europejskich ośrodków. Dla rozrywki, można zwrócić uwagę na park wodny. Kabardinka „Hellas”, który jest jednym z najbardziej zabawnych miejsc dla turystów, jest z niego dumny. Ośrodek miasto ma inne podobne instytucje, jak również wielu różnorodnych rozrywek.


Natura Kabardinka

Ludzie przychodzą tutaj, aby poprawić swoje zdrowie, cieszyć się dużą ilością ciepłego morza. Gelendzhik wspaniały klimat o niskiej wilgotności, co jest dobre dla osób z chorobami płuc, zwłaszcza astmy. Onshore ochrona przed wiatrem z ekstremalnymi temperaturami, i to jest doskonała dla dzieci i osób cierpiących na choroby układu sercowo-naczyniowego. I zdrowia ludności jest zbyt silny ciepła nie korzysta. Naukowcy udowodnili, że są w palącym słońcu znacznie zmniejsza układ odpornościowy, ale w rzeczywistości pobyt w ośrodku, z drugiej strony, należy poprawić.

Aquapark w Kabardinka

Odkryty entuzjaści i rodziców dzieci oczekiwanie na miejscowym parku wodnego. Znajduje się na nabrzeżu, na drodze do delfinarium. Jest tam basen dla bardzo małych dzieci – tzw brodzik z małymi zjeżdżalniami. Innym – dla starszych dzieci i młodzieży. Slajdy są wyższe niż w basenie na okruchy. Dorośli mogą w tym czasie obserwować dzieci, leżącego w wygodnych fotelach przy brzegu.

Przekąskę w kawiarni, która oferuje odwiedzającym park wodny. Kabardinka „Hellas”, która jest uważana za jedną z najbardziej zabawnych miejsc na świeżym powietrzu, jako że ośrodek zapewnia urozmaicone i niedrogie jedzenie. Ty i twoje dzieci gdzieś odzyskać spalonych kalorii.

Dla dorosłych działa tam kilka basenów z mnóstwem pagórków. Na nich jak można na własnym grzbiecie i na specjalnych nadmuchiwanych kołach – „bułki”. Restauracja działa codziennie od 10:00 do 19:00.

Dużą zaletą jest to, że nie jest to najbardziej znany park wodny w Gelendzhik. Kabardinka „Hellas”, w której wielkość jest na drugim miejscu, jest znany z kilku innych miejsc na świeżym powietrzu w pobliżu wody. Tak więc, w parku wodnym nie będzie zbyt tłoczno.

Jest uważany za największy park wodny „Golden Bay”. Oto najwyższe wzniesienie na wybrzeżu Morza Czarnego, ale ponieważ miejsce jest bardzo popularne, a linia jest ogromna. Ponadto, w ostatnim czasie nie było skarg na chamstwo pracowników, brudu, połamanych slajdów.

Recenzje aquaparku

Będziesz cieszyć się mały park wodny „Hellas”. Kabardinka, opinii , których na ogół dobre, jest znany jako bardzo czystym miejscu. Ośrodek może być dumna ze swoich małych atrakcji aquaparku. Pracownicy tutaj dba o bezpieczeństwo użytkowników. Gorki naprawione w czasie, a obciążenie nimi jest mniejsza niż w najbardziej popularnym parku wodnego. Informacje zwrotne od użytkowników, to jest bardzo smaczne jedzenie. Ceny w kawiarni są niskie. Za niewielkie pieniądze można zamówić obiad. Wszędzie jest bardzo czysto. przyjazny personel. Ratownik przejażdżki. Z minusów goście zauważyć, że niewiele jest miejsca na parkingu i nie bardzo duży wybór zjeżdżalni. Wiele zadowolony dobra obsługa w kawiarni. Z informacji zwrotnych możemy stwierdzić, że turyści mogą bezpiecznie spędzać czas w parku wodnym, bez obawy o własne życie i zdrowie.

W Kabardinka istnieje kilka parków wodnych, akwarium, Delfin, Exotarium i wiele innych miejsc rozrywki. Jest też „Nadzieja” mały park wodny. Znajduje się w zamkniętej części hotelu. Istnieją dwa baseny i wiele zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych.

Wielu turystów spróbować dostać się do parku wodnego „Hellas”. Kabardinka (zdjęcia swoich parków wodnych położonych powyżej) – wsi z dobrą infrastrukturą. O tym wygląda miejscowym parku wodnego można zobaczyć na zdjęciach.

Wraz z nadejściem sezonu letniego iść do parku wodnego! Kabardinka „Hellas”, w którym – jeden z najlepszych zakładów, zachęca do zabawy.