149 Shares 3280 views

Kawasaki Ninja 300 – Twój pierwszy sport

Motocykl Ninja Kawasaki 300 jest jasnym przedstawicielem dużej rodziny Ninja, która ma doskonałe właściwości i dynamiczny wygląd.


Ogólna charakterystyka

Uaktualniony chwyt, stworzony z myślą o technologii wyścigowej, doskonałym wzornictwie, względnej łatwości całego projektu roweru i niesamowitej łatwości obsługi – wszystko to łączy się z ulepszonym silnikiem wtryskiwacza, którego objętość wzrosła do 296 cm3, co pozwala znacznie przekroczyć ten model Ich konkurenci.

W porównaniu z poprzednią wersją, uaktualniony rower sportowy Kawasaki Ninja 300 poprawił parametry techniczne, komfortowe warunki dla kierowcy i pasażera, a także stylowe i dynamiczne wzornictwo, które zwraca uwagę na wszystkich.

Opis motocykla Kawasaki Ninja 300

Należy zauważyć, że rozwój tego roweru sportowego koncentrował się na poprawie charakterystyki prędkości. Musimy dać kredyt autorom tego modelu – udało im się.

Jak już wspomniano, motocykl Kawasaki Ninja 300 pod wieloma względami przewyższał jego poprzednik – Ninja Kawasaki 250. W rzeczywistości jest postrzegana jako zupełnie nowy rower, a pod wieloma względami jest to spowodowane ulepszonym silnikiem. W rzeczywistości pozostało to samo, tylko teraz jego objętość wzrosła do 300 "kostek".

Stylowy i agresywny design Kawasaki Ninja 300 jest łatwy do rozpoznania nawet z pewnej odległości. Zaktualizowana optyka, ostra sylwetka i wybrane drobiazgowo drobne szczegóły – nowa Ninja każdego dnia podbija drogi miejskie i niekończące się trasy.

Motocykl Kawasaki Ninja

Motocykl wyposażony jest w czterosuwowy silnik wtryskiwaczy 300-rzędowy o pojemności roboczej 296 cm3, wyposażony w system chłodzenia wodą i zapewnia 38-konny konie o szybkości 11 000 obr./min.

Takie właściwości zapewniają doskonałą moc silnika motocykla. Ponadto, silny silnik i optymalna jego wielkość sugerują dobrą sztywność silnika i przyzwoite przyspieszenie nawet przy niskich obrotach.

Wszystko to stało się możliwe dzięki zwiększeniu biegu jezdnego tłoka i lekkiego korpusu rowerów. Tak, przy okazji, maksymalna prędkość wynosi około 190 km / h, co jest szczególnie ważne dla początkujących.

Charakterystyka techniczna motocykla sportowego

Szczególną uwagę zasługuje na "napełnienie" ulepszonego roweru sportowego. Na przykład konstruktywna część silnika pozostała taka sama. Jedyną rzeczą, która się zmieniła, jest objętość silnika, która wzrosła ze względu na zwiększenie biegu jezdnego tłoka. Ponadto zmiany miały wpływ na system zasilania – teraz w miejscu zainstalowanego gaźnika elektronicznego wtrysku gaźnika. Odnowiony i zrównoważony wał korbowy wraz z lekkimi tłokami umożliwia utrzymanie obrotów na maksymalnym poziomie – 13 000 obr./min.

Powinien być oceniany silnik silnikowy Kawasaki Ninja 300, którego właściwości znacznie przewyższają poprzednie wersje roweru. Najpierw silnik jest zamocowany na gumowych amortyzatorach, co zapewnia mniej wibracji i zwiększa komfort kierowcy i pasażera. Jednakże wygoda zależy od zaktualizowanego zawieszenia Uni. Opona na tylnym kole (140 mm) doskonale odczuwa chodnik.

Kawasaki Ninja 300: cena i opinie

Zaktualizowana wersja roweru sportowego jest idealna dla tych, którzy zaczynają opanować technikę jazdy. Wyrafinowany design i doskonałe parametry techniczne doskonale radzą sobie z drogami miejskimi i szlakami przestronnymi. Lekki korpus pozwala na płynne manewrowanie na rogach bez specjalnych komplikacji. Cechy konstrukcyjne kół zapewniają doskonałą przyczepność na nawierzchni drogi. Motorcycle Ninja Kawasaki – to dość udany model nowoczesnego motocykla, który jest idealny dla początkujących.

Kim jest Kawasaki Ninja 300? Opinie go wymownie mówią, że jest to idealny model dla początkujących kierowców, którzy wciąż boją się zmieniać miejsca na potężniejsze rowery. Oczywiście kubatura różni się nieco od starych, ale dobrze sprawdzonych motocykli takich jak Honda CB 400, ale ten model to doskonała wersja roweru sportowego.

A teraz o kosztach. Kup motocykl Ninja Kawasaki 300 może być w specjalistycznych salonach lub od właścicieli. Jak pokazuje praktyka, lepiej przepłacić, ale kupić zupełnie nowy rower, który w najbliższym czasie najprawdopodobniej okaże się "niespodzianką". Średni koszt motocykla w motocyklach wahał się od 6000 do 8000 dolarów.

Co nowego w Ninja Kawasaki 300

Najnowsza wersja Ninja Kawasaki wyposażona jest w silnik wtryskowy o bardzo silnym wtrysku. Uwagę, która została stworzona z uwzględnieniem technologii wyścigowych, zasługuje na uwagę. Tylne zawieszenie dźwigni typu Uni zapewnia doskonałą manewrowość w zakrętach i niebezpiecznych odcinkach drogi i pozwala na pewność, że motocykl jest w każdej sytuacji.

Zmiany dotykały rury wydechowej – teraz stało się nieco szersze i krótsze. Ta innowacja zapewnia dodatkową moc dla silnika na wszystkich prędkościach.

Odrębnie trzeba opowiedzieć o innych nowościach motocykla sportowego. W nowym modelu obudowa chłodnicy chłodzi powietrze z dala od obszarów problemowych – od ramy, zbiornika gazu i bezpośrednio do kierowcy.

Oczywiście, zupełnie nowy Ninja Kawasaki 300 jest tanim wyborem dla początkujących kierowców. Na tym możesz otrzymać pewną dawkę adrenaliny, a jednocześnie uratować życie. Sądząc po odpowiedziach właścicieli, rower zachowuje się dobrze w mieście, umiejętnie manewrując między samochodami i szybko skacząc światłami – na taki jasny i stylowy motocykl, kilometrowe korków nie oznacza niczego w ogóle.