463 Shares 2208 views

Gra Dishonored: Sekrety i pisanki, Rad fragmencie kody

Na rynku gier otwarte przestrzenie można znaleźć wiele różnych interaktywnych projektów, które wpływają na ich narrację i różne możliwości. Uważamy, że nie wszystko, ale tylko patrzeć na gry o nazwie hańbą, która raz wyobraźnię wielu graczy. Ten słynny projekt ciekawe ustawienie, prosta obsługa i doskonała mieszanka ukradkiem z mistycyzmem gra. Oprócz przeglądu gry i funkcje, chcemy zastanowić się, co jest w Dishonored tajemnic, że jest w nim wyjątkowego i na co zwracać uwagę. Ale chcę zwrócić uwagę, że otrzyma unikalny, więc w tym momencie jest jej bezpośrednią kontynuacją. Ale omówimy to później, ale teraz zanurzyć się w ramiona pierwszej części przygód.


Co to za gra?

Zanim jednak ujawnić, co jest w Dishonored tajemnic, powinien poradzić sobie z samą ideą przygody. Dishonored – Stealth z elementami akcji w pierwszej osobie, w której gracze dostają się w rolę mężczyzny, który stał się centrum uwagi całego świata. Został złapany na gorącym uczynku i oskarżony o śmierci królowej. Jednak w rzeczywistości jest to nic takiego nie dopuścił, że został wrobiony. Teraz trzeba nie tylko oderwać się od prześladowań, ale także spróbować podjąć drastyczne środki, aby zniszczyć tych, którzy oprawione bohatera, i wydostać się z ogromnej metropolii objętych zarazą.

Dishonored Gra oferuje przejść cały arsenał możliwości, począwszy od nadprzyrodzonych mocy, takich jak teleporter i zaklęć i umiejętności wykończeniowych szybkiego ruchu i walki wręcz. Ponadto, główny bohater dostaje wiele interesujących wynalazków, które pozwalają na chwilę do czynienia z wrogiem w najbliższej i dalekiej odległości. Korzystanie z wszystkich tych funkcji, gracz musi przejść masę próbną, zniszczyć wszystkie kluczowe dane i spróbuj pozostać przy życiu.

Głównym celem przygody

Dishonored gra natychmiast rzuca graczy w wir rzeczy, nie pozwalając specjalną ofertę z tym, co się dzieje. W związku z tym, nie powinno być żadnych wątpliwości w momencie przejścia – trzeba działać szybko. Po uwolnić, trzeba będzie wziąć pod uwagę plan działania i zobacz listę podejrzanych. Mogą to być wszelkiego rodzaju ludzi, począwszy od prostych, a kończąc na szefa straży przedsiębiorcy z fabryki połowu wielorybów. Ich zawód nie jest istotą, najważniejsze – że cała przygoda jest zbudowany na sprawiedliwości. Musisz dostać się do ich legowiska i znaleźć sposób na zniszczenie. W trakcie może przejść różnorodnych technik i metod, najważniejsze – aby zniszczyć wszystkich, którzy są w jakiś sposób związane z Jawbreaker. Ale nie zapominaj, że główne czarne charaktery nie są tak łatwo dostępne, najpierw trzeba przejść przez cały miejscu, starają się ominąć strażników, strażników i pułapki, a potem zniszczyć swoje cele.

Byłoby to nie takie proste, ale nadal możliwe. Więc nie trać czasu, to lepiej zrobić rozwój swojej postaci i starać się osiągnąć dobry wynik. Po tym wszystkim, umiejętności całego sukcesu przygody. I zdolność większa, tym szerszy wybór podjęcia.

Obecność tajemnic

W Dishonored tajemnic odgrywają drugorzędną rolę, ponieważ są one reprezentowane w mieszanym formacie. Jest możliwe, aby znaleźć ukryte zdolności bohatera, do miejsca rozrzucone podpowiedzi i inne ciekawostki, runy mogą być przypisane do tej kategorii, ponieważ nie są one łatwe do uzyskania. Ale jeśli demontować szczegóły wszystkich tych elementów, pisanek w grze czasami ponad ukrytych przedmiotów. W Dishonored tajemnic i pisanki stopniowo splatają, czasami trudno jest zobaczyć siebie, co znalazłeś, ale to nie jest ważne.

Sama obecność tych elementów sprawia, że można grać bardziej ostrożnie z wielkim zainteresowaniem. Rzeczywiście, jeśli zwabić gracza w tym elemencie, zaczyna studiować każdy kamyk na miejscu, spróbuj spojrzeć na każde słowo i każdy element znaleziony. Dlatego w Dishonored tajemnic gra rodzaj motywacji do grania roli przygody. I to nie może nie cieszyć, bo samych użytkowników uważnie studiować historię gry, znaleźć ciekawe rzeczy i chętnie dzielić się nimi z innymi fanami tego tematu przygodowej. Ponadto, twórcy poważnie podszedł do problemu i dodał te elementy w prawie każdym miejscu.

Na przykład podczas misji „Home Delights” można znaleźć postać o imieniu Piero, który podobno sprawia lepsze zamki w domu. Ale mu nie ufam, bo jego ideą jest, aby zapewnić, że był po prostu szpiegostwo na miejscowych dziewcząt. I w pewnym momencie, można złapać go na gorącym uczynku. Oczywiście, oznajmi przeciwieństwem i opuścić miejsce, ale można zajrzeć za dziewczynce, która bierze kąpiel i włamać się do jej pokoju, gdzie ciekawa rozmowa się odbyć. Ponadto, to jest w tym pokoju można znaleźć ciekawą książkę z dodatkowymi informacjami na temat świata gry.

Czy są jakieś jaja wielkanocne w grze?

W trakcie gry Dishonored wymagań dla przygody mogą być bardzo różne. Niektórzy próbują znaleźć ciekawe miejsca, inni po prostu czerpać przyjemność z gry, podczas gdy inni szukają pisanek. Nic dziwnego, naprawdę istnieją gracze, którzy są po prostu, że i do zrobienia. I w większości przypadków znaleźć żądany element rozgrywki, a nawet w dużych ilościach. W wymaganiach Dishonored pashalok terminy wyszukiwania nie są tak wysokie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wystarczy być bardzo ostrożnym i sprawdzić wszystkie pomieszczenia.

Na przykład, jeśli uważnie warsztat Piero, następnie ściany można znaleźć rysunki, które przedstawiają portal z portalu gier. Może Piero chciał wymyślić coś takiego, czy może to tylko nawiązanie do słynnej gry? A jeśli dokładnie przeanalizować lokalizację „Dom rozkoszy”, można znaleźć obraz, który przedstawia kobietę przypominającą bohaterkę filmu „Dredd” nazywa mamo. Bez uwagi nie mogły zostać i mordercami Lair, gdzie można obejrzeć sceny szkolenie rekruta. To nie jest taka prosta scena, ponieważ jest kopią zachowania bohaterów gier złodzieja.

To tylko niewielka część z ciekawszych rzeczy, które można znaleźć w grze. Nie może być stosowany dla kodów hańbą i innymi programami do poszukiwania pisanek. Wszystko zależy od czujności i gotowości do podjęcia niezbędnych decyzji. Wystarczy chodzić na miejscu, spróbuj dostrzec drobne szczegóły i podejmować właściwe decyzje, które z pewnością pozwolą Ci osiągnąć sukces w grze. Jednak nie zbyt pośpiechu, konieczne jest, aby czuć się cały klimat gry, która doskonale pasuje do tych małych, ale przyjemnych chwil.

Możliwość korzystania kody i cheaty

Nawiasem mówiąc, jest to możliwe do wykorzystania w grze Dishonored kodów? Faktycznie, można, ale tylko w formie specjalnego trenera. Ten program jest dodatkowym oprogramowaniem do klienta gry, który dodaje liczbę przycisków, które są odpowiedzialne za uzyskanie korzyści. Na przykład, za pomocą specjalnego przycisku, aby uzyskać pełną nieśmiertelność, drugi natychmiast przywraca zdrowie, a trzeci pozwala twój atak natychmiast zniszczyć wroga.

Ale konieczne jest, aby zrozumieć, że oszukiwać Dishonored ma określony cel i może całkowicie zepsuć wrażenia z gry. Dlatego nie zaleca się stosowania go, jeśli zdecydujesz się zanurzyć się w atmosferze przygody. Ale w tym samym czasie, oprogramowanie posiada przydatne właściwości. Możesz oszukiwać hańbą być używany do kompleksowego studium miejsc, uzyskać unikalne zdjęcia, nagrania wideo i wiele innych rzeczy. Co najważniejsze, twórcze podejście do tego problemu i starają się zdecydować, co może być potrzebne. Dlatego należy wziąć pod uwagę wszystkie ich działania i cele przed ramieniem tak specyficznego oprogramowania.

Sekretów w grze

Gra Dishonored tajemnice i kryjówek ma między nimi coś wspólnego. Tajemnice musimy zrozumieć nieco wcześniej, i jak mogą one być związane z kryjówek? Fakt, że sami buforuje – tym specjalne skrzynie lub pudełka, zawierające cenne i przydatne przedmioty. Znajdziesz je na początku nie tak trudne, ale wtedy są one tak dobrze, że na pierwszy rzut oka nie jest od razu można odgadnąć, gdzie ukrywają ukryte. Dlatego ten element świata gry, można łatwo przypisać do tajemnic, dlatego trzeba pewien udział opieki i ciekawością, zanim spojrzeć na prawo bezpieczne. Dlatego w Dishonored tajemnic i kryjówek powinny być początkowym zadaniem stwierdzenia, a potem sama fabuła.

Na przykład, kilka skrzyń można znaleźć w oryginalnych lokalizacjach. Bezpieczny depozyt znajduje się na drugim piętrze urzędu dr Galvani. Drugi można znaleźć w hodowli Najwyższego kuratora. Następnie należy patrzeć w domu handlarza dziełami sztuki, domu Pratchetta, izby Lorda Regenta, i tak dalej. D. Prawie każdy dom klucz przygoda ma specjalny sejf. Ale jeśli czujesz, że znalezienie ich nie jest tak trudne, nie należy zapominać, że są one zamknięte, a otworzyć potrzebę użycia jakichkolwiek szyfr, w żaden inny sposób łamania. Dlatego właśnie, aby uzyskać cenne rzeczy nie będzie działać.

przejście przygoda

W Dishonored przechodzące tajemnice nie mają żadnego konkretnego planu lub zadania. Po prostu iść na przygodę i osiągnąć tajne misje wydziałów miejskich. Cała rozgrywka jest dokładne badanie miejsc, w skrytym ruch lub walka ze strażnikami. W ogóle, działania niepożądane są zwykle proces, oprócz tego, że poszukiwanie sekretów bezpiecznych i powoduje szybki zainteresowanie i wymaga więcej czasu. Dla reszty, można znaleźć książki, rozmawiać z postaciami, przeczytaj swoje pamiętniki i stopniowo spełniać swoje zadanie – zabić starszych lub główne postacie.

Dla Dishonored sekrety i wskazówki mają żadnego konkretnego miejsca przeznaczenia, jako że rozgrywka jest skonstruowany w taki sposób, że będzie stopniowo uzyskać swój styl gry i używać go, aby osiągnąć cel. Tak, wszechświat gry nie ogranicza Cię w planie działania, więc jesteś swobodnie wędrować wolne i zdecydować, jak to jest konieczne, aby przejść grę. Ale nie spieszyć się z decyzją, ponieważ mają one swoje konsekwencje. Na przykład, w Dishonored zakończeń są 3 kierunki rozwoju.

Jeżeli na końcu uda Ci się uratować Emily i na tym samym poziomie chaosu będzie dość niska, Corvo umrze śmiercią naturalną, a cesarzowa Emily Kolduin mądry rządzić imperium, aby poradzić sobie z plagą, a podczas jej panowania nadejdzie „Złoty Wiek”. Jeśli nie jesteś w stanie utrzymać poziom chaosu na niskim poziomie, a to łamie wszelkie granice, Emily będzie rządzić w dobie terroru i rozkładu. Ale nawet w takiej sytuacji, to nie zapomina swego Zbawiciela. Jeśli nadal nie można zapisać Emily, Empire przyszedł do całkowitego zatrzymania i Corvo ucieka na statku.

Jak widać, Dishonored zakończeń odgrywają kluczową rolę w zakresie przeznaczenia historii. Oznacza to, że twoje działania będą określić, jakiego rodzaju imperium jest, kto będzie Cesarzowa i że będzie z głównego bohatera, po tych wszystkich wydarzeniach. Dlatego przed każdą decyzją jest dobry do refleksji i zrozumienia, a co kończy chcesz.

A jakie są tajemnice przekazując Dishonored? Ponieważ Rada może polecić tylko uważność, ciekawość i całkowite wykorzystanie ich możliwości. Spróbuj najpierw ocenić sytuację na miejscu, a dopiero potem myśleć o zakresie jego działania. Połączyć swoje magiczne moce i broń, więc masz najsilniejsze mundurów efekt użytkowych. Nie zapomnij spojrzeć na specjalne runy, które determinują czynnik sukcesu. A wszystko po drodze włamania do sejfów, który spełni na swojej drodze.

Co sejfy w grze?

W Dishonored sejfów nie zajmują ostatnie miejsce w rozgrywce. Zawierają one wiele przydatnych rzeczy, począwszy od książek z interesujących danych, kończąc na nowym sprzęcie. Znajdź sejfów nie są takie trudne, choć i oni starają się dobrze ukryć. Ale problem w inny – trzeba je jeszcze raz otwarte, ponieważ każdy bezpieczne jest chroniony przez specjalną blokadę, która chcesz nauczyć kodu z wykorzystaniem elementów niepożądanych.

Jako przykład, kilka ciekawych punktów:

  • bezpieczny w katakumbach Danuolla – znaleźć kombinację dla tej pamięci podręcznej, należy usunąć zanieczyszczenia z półki za nim, jeden z nich będzie można znaleźć notatkę z nutą;
  • bezpieczny w hodowli najwyższego kuratora – aby otworzyć trzeba rozwiązać zagadkę, początkowo będą dostępne trzy ciekawych zwrotów, które uosabiają pewne działania, każda z nich ma za podstawę liczbę specjalnego, ale aby znaleźć klucz do tego szyfru muszą znaleźć książkę na ten sam lokalizacja, po przeczytaniu, że można porównać dane z tych fraz.

A to tylko dwa proste przykłady, które można napotkać na początku gry. W Dishonored sejfy nie są tak częste, można je znaleźć wszystkie 10 kawałków. Aby otworzyć każdy z pamięci podręcznej, wystarczy być ostrożnym i badać lokalizacje całkowicie. Ponadto, wiele czasopism, książek i listów pokaże właściwą drogę. Więc nie ma potrzeby, aby przełożyć informacje tekstowe w szafie i lepiej jest do zapoznania się z nim, ponieważ jest to jedyny prawdziwy klucz do bogactwa.

Jakość projektu gry

To wszystko, co trzeba wiedzieć o pewnych aspektach gry. Nie oferują kompletny opis przejścia, ponieważ przygoda może stracić wszelkie znaczenie i zainteresowanie. Ale korzystając z naszych zaleceń, to na pewno się uda. Należy zauważyć, że projekt gra okazała wysokiej jakości, ciekawe i atmosferycznego. Dosłownie każdy element przepojona ciemności, historii i uosobienie życia w grze.

A co w Dishonored rosyjskim głosem! Nie masz pojęcia, ile aktorzy starali się oddać atmosferę tego wyjątkowego. Prawie każda postać ma swój własny, niepowtarzalny głos, postawę i tonu. Poprzez głos przekazywany jest znak, intencje i inne elementy manipulacji psychologicznej. Wszystko to jest tak wciągająca, że będzie z wielkim zainteresowaniem obserwować grę i spróbować uchwycić istotę wydarzeń. Dla zhańbił rosyjskiego głos stał się ciekawym elementem atmosfery, która niemal idealnie pasuje do otoczenia. W rzeczywistości zdarza się to rzadko, i jesteśmy zadowoleni, że taki genialny projekt gra się tak wysoką jakość lokalizacji dla rosyjskojęzycznej publiczności.

Wskazówki dla początkujących

Oprócz wszystkich powyższych wskazówek, chcielibyśmy zwrócić uwagę jeszcze jeden niuans. W Dishonored runy odgrywać kluczową rolę, ponieważ stanowią one podstawę do wyrównywania bohatera. Ważne jest, aby spróbować znaleźć wszystkie 39 runy, które dają możliwość pompowania niektórych lub inne zdolności. Wszystkie z nich są dobrze ukryte, więc znalezienie ich nie jest tylko praca, ale jeśli słuchać uwag „serce mechaniczne”, który ma pociąg do tych run, to prawdopodobnie będzie zrozumieć, jak i co zrobić, aby odnaleźć artefakt. Runy mogą być przypadkowo brakowało, a to jest ogromna wpływ na grę mijania, ponieważ będzie bardzo można przegapić możliwości. Ponownie, aby móc znaleźć wszystkie runy, to wystarczy, aby być uprzejmy i ciekawy odtwarzacz i słuchać „serce mechanicznego”.

Dla Dishonored runy stały się podstawą dla rozwoju charakteru systemowego. Im więcej szukać tych artefaktów, tym lepiej będzie w stanie pompować bohatera, a zatem będą mogli swobodniej odkrywać lokalizację, która będzie dużo wrogów. Dlatego decydują się przejść grę z przyjemnością, czy w późniejszych etapach przygody ukrycia z każdego dźwięku.

Dishonored okazało się całkiem interesujący projekt gry, które na pewno trzeba znaleźć. Atmosfera, fabuła, postacie, umiejętności, tajemnice i wiele innych – wszystko to jest pełen doskonałej interakcji i tworzenia najwyższej klasy doznania. Gra nie jest tak długo, jak chcielibyśmy, ale jest to wystarczająco dużo czasu, aby w pełni poznać całą historię, zwłaszcza poznać świat i podjęcia istotnych decyzji. Cieszyć się grą!