493 Shares 9196 views

Cognac „jeździec” dla prawdziwych koneserów

Wiele miał czasu, aby docenić Cognac „jeźdźca”, który jest produkowany w jednej z największych fabryk brandy i wina produkcji w Federacji Rosyjskiej. Napój ten jest klasycznym przedstawicielem Dagestanu koniak, który zawsze cieszył się zasłużoną popularnością na Kaukazie z tradycją produkcji, która sięga starożytności.


Producent koniaku i jego krótka historia

Już w 1967 roku farm-Ilinskoe Usovo pojawiła produkcji na małą skalę przetwórstwa owocowego. Pięćdziesiąt lat minęło, a mały sklep był jednym z liderów rosyjskiego rynku alkoholu, zapewniając konsumentom produktów o wysokiej jakości i produkuje szeroką gamę alkoholi, w tym brandy, „jeździec” (HF). Producent nazywa „wino Usovskie i piwnice brandy” i jest jednym z pięciu najbardziej znanych rosyjskich firm. Firma zatrudnia pracowników o najwyższych kwalifikacjach. W sklepach w najnowocześniejszy sprzęt. Proces produkcji jest dokładnie kontrolowany od początku do końca. Wszystkie produkty są tworzone przez mieszanie eaux produkcji krajowej i zagranicznej klasycznych technologii, sprawdzonych przez wieki.

Cognac „jeździec” (HF): Opinie o tym i opis jego właściwości smakowych

Komentarze na temat tego napoju najbardziej zróżnicowane. Podobnie jak inne brandy z kaukaskich korzeni, ma bogaty i intensywny posmak, który jest tak jakby silniejszej płci. Jeśli chodzi o kobiety, wiele z Cognac „jeźdźca” wydaje się niepotrzebnie ostre, niczym noc spędził w górach Kaukazu i bez namiotu. W pewnym sensie jest to możliwe i aby się z nimi zgadzam. Sam brandy ma żywy i nieco pikantny bukiet z kwiatów i owocowy tonów i lekkim zapachem czekolady, dąb, świeżego masła i odrobiną wanilii. Kolor napoju ładny bursztynowy kolor z lekkim złotym połyskiem. Jeśli chodzi o smak-Cognac ma silną palący smak, który staje się lekko słodki w środku i odchodzi w małym suchawy uczucie na końcu. Należy zauważyć, że napój, wyjątkowo wysokiej jakości i można absolutnie nie martwić, że po degustacji to rano będzie odwiedzić kaca. „Jeździec” Można pić bezpiecznie i bez konsekwencji. Głowa jest lekki i jasny, a nastrój – bardzo dobry. Najważniejsze – nie przesadzaj z ilością spożywanego alkoholu, i wiedzieć, kiedy przestać.

Cognac „jeździec” na sprzedaż

Napój jest wytwarzany w różnych postaciach. Trzy (trzech lat), pięciogwiazdkowy (pięć lat), w wieku sześciu lat koniak lub ekspozycji, a na końcu, najdroższe – dziesięć wyciągów. Sprzedawane koniak „jeździec”, jak proste w butelkach szklanych i luksusowy zestaw z kolorowych, jasnych i wyjątkowym opakowaniu. W wielu sklepach w, sklepów, barów i restauracji na tym produkcie, można zobaczyć zniżkę, a czasem całkiem przyzwoity, tak że miłośnicy mogą zakupić produkt o doskonałej jakości w ponad lojalnych cenach.