882 Shares 2242 views

Blizny po trądziku. Kilka sposobów, aby pozbyć się blizny na twarzy

Każdy człowiek chce wyglądać dobrze w każdej sytuacji. Problem polega tylko na tym, że nasza skóra ma zdolność do wytwarzania własnego tłuszczu, który zatyka porów, a w rezultacie utworzyły trądzik. W procesie ich zniszczenia, cierpienia i samej skóry. W rezultacie, na twarz i ciało są tak zwany trądzik blizny po trądziku.


Statystyki pokazują, że około osiemdziesięciu pięciu procent nastolatków cierpi z powodu ognisk trądzikowych, z czego 25% stanowią długotrwałe blizny. Te blizny potrądzikowe dotykają ludzi, jak są one postrzegane negatywnie otoczenia. A najgorsze, że bardzo niewiele osób może coś z tym zrobić.

Pojawienie TŁO wypowiedzenia blizny po trądziku nie jest zbyt trudne. Ci, którzy mają problem ze skórą, wiesz, że przede wszystkim są pryszcze, wtedy proces dojrzewania, wówczas pękną, a na ich miejscu powstają owrzodzenia.

W celu walki oznaki trądziku, należy zdecydować się na ich rodzaj, który jest, aby zrozumieć, trwałej lub przejściowej blizny powstałe na twarzy. Tymczasowe blizny są prawie niewidoczne. To tylko małe czerwone plamy, które szybko znikają. Oni zazwyczaj ustępują w ciągu maksymalnie quire miesięcy. Pojawienie trwałych blizn jest bardzo zła, ponieważ są one tworzone w procesie, gdy skóra próbuje zaktualizować się z nową pokrywą. Jednak skóry rośnie w tym samym wypełnienie rowków, które pozostają po trądziku wynik pozostaje widoczne blizny.

Jak pozbyć się blizn na twarzy lub starają się zmniejszyć ich liczbę? Istnieje wiele różnych metod leczenia. Zanim powstały blizny po trądziku, należy użyć specjalnych środków, jak zapalenie może zbyt długotrwałe i poważne blizny nie tworzą (tj, nie zapomnij o środkach zapobiegawczych). Jeśli jest zbyt późno, trzeba użyć wypełniaczy skórnych, które uczynią blizny mniej zauważalne. Niestety, ten efekt będzie krótkotrwały, konieczne jest, aby dążyć do bardziej praktycznych opcji leczenia. Na przykład, do obierania chemicznej w wyniku czego istnieje rzeczywista usuwanie górnych warstw skóry i powoli zaczyna zanikać blizny. Jest to najlepsza opcja, ale nie nadaje się do głębokich blizn. A następnie należy użyć mikrodermabrazji. I peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, i odbywają się w klinikach kosmetycznych i salonach kosmetycznych.

Jak usunąć blizny po trądziku w domu, kilka podstawowych narzędzi

Jeśli zdecydowanie pozbyć się blizn, ale nie chcą używać sztucznych środków obrać, wykorzystanie naturalnych metod leczenia blizn z trądzikiem.

Pierwsze narzędzie – maść z drzewa sandałowego (proszek) i róży wody. Po ugotowaniu środków, stosuje się go do obszarów dotkniętych i pozostawić do wyschnięcia, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Drugi – sok z aloesu. Muszą rozprzestrzeniać świeżą ranę na pryszcz, pozwoli uniknąć wygląd blizny.

Po trzecie – sok z cytryny, który ma właściwości wybielające, sprawi, że blizny mniej widoczne.

Po czwarte – zielona herbata. Przetrzeć świeżo zielonej herbaty twarzy, uelastycznia skórę w połączeniu z innymi środkami w walce z bliznami.

Po piąte – olejek lawendowy. Przetrzyj twarz (najlepiej dwa razy dziennie), ale przed tym sprawdzić przydatność wybranego oleju do bezpośredniego stosowania na twarz.

Po szóste – miód, na tyle uniwersalne narzędzie do rozwiązywania problemów. Daje połysk i sprawia, że blizna niewidoczne.

Po siódme – sok z ogórka, pozwala pozbyć się blizn. Stosuje się go przez piętnaście minut, następnie przemywa się zimną wodą.

blizny po trądziku – to nie jest katastrofa, ale tylko przypomnienie, że nadszedł czas, aby zrobić swój wygląd. Po prostu trzeba używać środków, które zostały już wcześniej wspomniano, to pozwoli Ci pozbyć się blizn, lub po prostu zmniejszyć razmer.Krome że nie zaszkodzi odwiedzić lekarza-kosmetyczka, który opracuje program, aby pozbyć się blizn i trądzik zaznacza go na swojej skórze ,