131 Shares 6943 views

Dlaczego nie wybrać się zrelaksować z hotelami „all inclusive” systemu?

Wakacje w hotelu z „all inclusive” systemu może wydawać się rajem dla turystów, ale często jest to prawdziwe piekło dla zdrowia. Takie warianty obu stron, jak i turystów wypoczywających koneserów z całą rodziną. Podobny hotel gwarantuje gościom posiłek, napoje i zakwaterowanie w przystępnej cenie. Jednak, z kilkoma wyjątkami, pojawi się standardowy pokój, napoje rozcieńcza się wodą i niezbyt apetyczny żywności, który wpływa na talii. Ten wybór miejsc jest całkiem jasne, wszystko za darmo i można naprawdę odpocząć. Ale to jest warte poświęcenia zdrowego stylu życia w celu zaoszczędzenia trochę? Jeśli nie jest to ośrodek z najwyższej klasy lub typu progresywnego, ubiegać się tylko zaszkodzić. Oto powody, dla których hotele byłoby uniknąć „all inclusive” koszt.


Nadmiar cukru napojów

Koktajle jak Pina Colada lub Strawberry Daiquiri – to obowiązkowe elementy wakacje. Należy pamiętać, że wiele hoteli „all inclusive” napoje rozcieńczone wodą, a ponadto nie mieszać w miejscu na koktajle. Zbyt wiele osób, więc takie napoje są tylko sok cukrowy, który ma prawie żadnego alkoholu. We wszystkich takich przypadkach nie będzie setki kalorii i ponad pięćdziesiąt gramów cukru na porcję. Jeśli używasz cukier prosty liczne cząsteczki łączą się z białkami w organizmie i produkować substancje, które niszczą kolagen w skórze. To wszystko wpływa na wygląd: zaczynasz patrzeć starsze szybko. Przechodzenie do spa, chcesz odpocząć i spojrzeć świeższe i uzyskać efekt odwrotny: nadwyżka cukru może dać nową zmarszczkę.

Nastrój, co pozwala się zrelaksować i odprężyć się

Jesteś prawdopodobnie zna wymówką: „W święta może być.” To pozwala jakoś wytłumaczyć sobie stałe korzystanie z żywności nie jest zbyt przydatny. W hotelu, gdzie jeść i pić, aby dopłacać nie jest konieczne, nie ograniczaj się być uzasadnione, już zapłacił za to wszystko. Więc jesteś ustawienie się na katastrofę. W hotelach „all inclusive” system z wieloma kawiarniami, barami i przekąski ludzie jedzą więcej niż kosztowałyby. Najprawdopodobniej nie będzie przejadać zieloną sałatkę, ale zamiast wziąć więcej deser lub niezdrowych przekąsek. Według badań, mniej niż pięć dni, jedzenia tłustych potraw, które wpływają na metabolizm. Jeśli święto trwa dłużej, po powrocie zdasz sobie sprawę, że organizm poważne szkody zostało zrobione. Konsekwencje będą widoczne przez wiele tygodni.

Duża ilość wolnego alkoholu

Jesteś na wakacjach, dlaczego nie napić? W hotelu, gdzie alkoholu nie trzeba płacić dodatkowo, jedna porcja alkoholu nie zrobi. Najprawdopodobniej wybrałeś ten hotel i to jest nie ograniczać się w cokolwiek. Warto pamiętać, że picie dużych ilości alkoholu prowadzi do akumulacji alkoholu we krwi, dlatego nerki pracują ciężej i organizm traci wilgoć, sól pozostaje w organizmie i puchnąć. Można nawet obudzić się z obrzęk brzucha. Czy to, co chcesz podczas wakacji? Prawdopodobnie nie. Warto pamiętać, że jeśli zdecydujesz się podjąć regularny szklankę koktajlu.

Niezdrowe jedzenie w restauracji

Hotel z systemu „all inclusive” można odpocząć, bo tak naprawdę nie trzeba się martwić o jedzenie. Niemniej jednak, trzeba zrozumieć, że będzie płacić za rysunek. Jedzenie w restauracji jest zwykle pełne soli, poza tym ma dużo cukru, tłuszczów nasyconych i innych tajemniczych składników. Więc w restauracji w hotelu jest wymagane, aby konsekwentnie zapewnić żywność w nieskończonej objętości, co wpływa na poziom jego przygotowania. Należy zrozumieć, że jest mało prawdopodobne, będzie można jeść produktów wysokiej jakości, co oznacza, że stosowanie takiej żywności nie przyniesie zdrowie.

Brak chęci do płacenia więcej za żywność

W niektórych hotelach można dostać dania bardziej wyrafinowane, ale za dodatkową opłatą. A kto chce płacić, skoro można mieć za darmo? Cóż, być może warto rozważyć swoje poglądy. Według naukowców, odwiedzający restauracje, które płacą więcej, uważają, że jedzenie smakuje lepiej niż te, które płacą mniej. Ponadto, tych gości, którzy płacą mniej, czuje się winny za jedzenie. Morał jest prosty: będziesz szczęśliwszy i szczuplejsze, jeśli trochę wydać na jedzenie. Jeśli tak, to może udać się do hotelu z darmowe jedzenie nie ma sensu?

Stałe miejsce zamieszkania w ośrodku

Wiele z tych hoteli znajdują się z dala od dużych miast, więc wyjść i zacząć badać kulturę i kuchnię tego kraju może być dość trudne. Niemniej jednak, nadal starają się dołożyć starań, aby upewnić się, że transfer nie jest najprostszym sposobem. Ludzie, którzy próbują różnych potraw, zazwyczaj ważą mniej i są zdrowsze od tych, którzy preferują takie same. Ograniczając się witryny, można pozbawiać się wspaniałych potraw! należy zatrzymać się w hotelu bliżej do miasta, więc zawsze można pójść na spacer po nieznanych ulicach i zobaczyć coś nowego.

nieuniknione przejadanie

Kiedy widzisz ogromne ilości żywności, w tym desery wysokokalorycznych, od razu zdecydować się jeść więcej. Prowadzi to do zwiększenie masy ciała, zapobiegając kontrolować porcje. Jesz tylko dla zabawy. Według badania osiemdziesiąt trzy procent zwykłych ludzi wziąć płytkę więcej, gdy są w podobnej formie. To nieuchronnie wpływa na figurę.

Skłonność do lenistwa

W niektórych hotelach „all inclusive” jest wiele rozrywek i wycieczek, ale trzeba dodatkowo płacić za nich. To jest normalne, aby spędzić wakacje kilka leniwych dni, ale kiedy nagle trzeba zapłacić za całą rozrywkę wolisz robić nic. Ponadto, wiele hoteli ma tylko małą siłownię z ograniczonej liczby symulatorów, a do tego też trzeba dodatkowo płacić.

Brak snu lub nadmiernej ilości

Hotele są często zachęcani bezczynność. Tak, wakacje – to spokojny czas, ale to nie znaczy, trzeba całkowicie zrezygnować zwykły dzienny wykres. Naukowcy odkryli, że zaburzenia snu osłabia swój rozkład dnia, co może prowadzić do nadwagi.

Żądza za darmo żywność

Ze względu na fakt, że cała żywność jest wolny, będziemy chcieli, aby wziąć trochę więcej. Wiele osób bierze jedzenie z nimi, który został podany przy śniadaniu. Oczywiście, większość ludzi nie jest jabłko, wielu woli różnorodnych ciast i słodyczy. Wszystkie te produkty są pełne szkodliwych dla zdrowia cukru. Stoisko będzie bardzo trudne pokusa, iw rezultacie ucierpi na zdrowiu.

Odmowa zdrowych nawyków

Śniadanie – to idealny czas, aby zapomnieć o stresie i perfekcjonizmu. Niemniej jednak, to nie znaczy, trzeba całkowicie zapomnieć o zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych. Według badań, dorosłych średnio zyskuje funta na tydzień na wakacje. Jest to niepokojące prędkości. Przyrost masy ciała często wiąże się ze spożywaniem alkoholu, która podwaja podczas wakacji. Z takim problemem można napotkać na zewnątrz hotelu „all inclusive”, choć w miejscach kusi znacznie łatwiejsze, ponieważ jesteś stale w otoczeniu barów i restauracji, które nawet nie trzeba się martwić o płatności. Zastanowić się, czy trzeba odpocząć i nie być lepiej znaleźć bezpieczną opcję dla zdrowia.