584 Shares 4308 views

Lek 'Tseforal soljutab'. instrukcja

Medycyna „Tseforal soljutab” jej analogi (leki „” Supraks „” Iksim Lupin „” Pantsef „) należą do kategorii antybiotyków substancji czynnej. – Cefixime.


Lek „Tseforal Soljutab” jest syntetycznym środkiem szeregu cefalosporyny trzeciej generacji. Środki ma działanie bakteriobójcze związane z hamowaniem syntezy ściany komórkowej bakterii. Lek ten jest odporny na działanie beta-laktamazy (niszczących związków antybiotykowych, które są wytwarzane przez bakterie Gram-ujemne i Gram-dodatnie).

Maksymalna efektywność oznacza zauważyć po trzy lub cztery godziny po podaniu. Wykorzystanie efektu materiału żywnościowego na poziomie absorpcji leku nie ma.

Lek „Tseforal soljutab” Guide zakaźnym zaleca uszkodzenia górnych dróg oddechowych i dróg oddechowych, ostre lub przewlekłe zakażenia dróg moczowych. Lek jest przewidziany do łatwego rzeżączki i innych stanów patologicznych o charakterze zakaźnym zapalnego powodowanego przez bakterie, wykazujące wrażliwość na lek.

Pacjenci z wieku dwunastu dziennie podawanej przez cztery mg raz czy dwa.

Tabletkę pozostawia się do połykania w całości lub rozpuszczony w wodzie (roztwór powinien być wypita natychmiast po przygotowaniu).

Czas trwania leczenia „Tseforal soljutab” przewodnika zaleca zainstalowanie zgodnie z rodzajem choroby. Co do zasady, po wyeliminowaniu wszystkich objawów infekcji, eksperci zalecają, aby kontynuować odbiór przez kolejne dwa do czterech dni.

Aby uniknąć niepożądanych objawów trwania terapii zmian w obrębie górnych dróg oddechowych i dróg moczowych, nie jest ustawiony więcej niż pięć lub dziesięć dni na infekcje dolnych podziałów dróg oddechowych – dziesięć lub czternaście dni. Zapalenie ucha środkowego jest usuwany przez 10-14 dni.

Patologiami, które są prowokowane przez paciorkowce beta-hemolityczne grupy do profilaktyki powikłań w postaci zapalenia kłębuszków nerkowych lub ostrym stawowej reumatyzmu w fazie przygotowania „Tseforal soljutab” instrukcji zaleca przyjmują co najmniej dziesięć dni.

W niepowikłanej rzeżączki przepisać lek w jednej dawce czterech miligramów.

Leczenie dolnych dróg moczowych u kobiet nieskomplikowanych zmian w dalszym ciągu 1-3 dni.

Medycyna „Tseforal soljutab” instrukcja nie zaleca pacjentom porfirii, predyspozycji do alergii (w historii), astmy oskrzelowej. Lek jest przeciwwskazany w indywidualnej wrażliwości na składniki.

Podczas stosowania leku prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych. Lek może powodować przemijające leukopenia, eozynofilia, pancytopenia, agranulocytoza lub małopłytkowość. Niezwykle rzadkie w praktyce zdarzały się przypadki zaburzeń czynności krzepnięcia krwi.

Rzadko obserwowane reakcje alergiczne, takie jak pokrzywka i swędzenie. Dla pojedynczych działań niepożądanych należą zespół Lyella (lek powinien zostać zniesiony w tym przypadku). Inne objawy alergii mogą być związane z rozwojem nadwrażliwości na lek.

W niektórych przypadkach, biorąc leki „Tseforal soljutab” może powodować zawroty głowy, bóle brzucha, rzekomobłoniaste zapalenie okrężnicy, zapalenie pochwy, zapalenie narządów świąd, żółtaczka cholestatyczna lub wątroby.

Należy zauważyć, że praktyka pokazuje, że lek jest dobrze tolerowany przez pacjentów. Medycyna „Tseforal soljutab” (Opinie lekarzy podczas mieszany) może być stosowany w okresie ciąży. Cel i kontrolować stan pacjenta powinien być w tym samym czasie do przeprowadzenia lekarza. W razie potrzeby brać leki „Tseforal soljutab” podczas laktacji karmienia jest zatrzymany.

Przed użyciem leków należy skonsultować się ze specjalistą.