223 Shares 1443 views

Pyszne ciasto na chleb maszyna Wielkanoc

Ciasto – tradycyjny przysmak wielkanocny, który jest miłością i trochę złośliwy, a wielki słodki ząb. Czasami nawet w dni powszednie chcą leczyć się na pyszne potrawy słodkie i zrobić pyszne ciasto na chleb maszyna „Panasonic” jest bardzo prosta. Jednak przepis, który jest w komplecie z pełnym wyposażeniem, w niczym nie przypomina tradycyjnych ciast, które są wypiekane nawet nasze babcie. Proponujemy Państwu pewny przepis na przysmak. Na pewno docenią bliskie ludziom.


składniki

Gotować słodkie ciasto na chleb maszyna, trzeba szklankę mleka, 4 jajka, 4 łyżki cukru, 6 łyżek masła przetargu, 3 szklanki mąki, sól, drożdże, wanilii, rodzynek lub orzechów. kubki głośności i łyżki są standardowe, zwykle są one dołączone do pieczenia chleba.

instrukcja

1. Przygotuj napar

Ciasto na chleb maszyna trochę bardziej skomplikowane niż zwykle wysiłek fizyczny do pieczenia chleba. Trzeba będzie trochę cierpliwości, gdyż ponad produktów przed załadunkiem mają mało pokoldovat. Do przygotowania ciasta do formy do wylewa mleko hlepobechki podgrzany do około 35 ° C. Żółtka oddzielić od jaj, beat z mieszadłem, a także wysyłać w pojemniku do pieczenia. Białka mogą być również oddzielnie wstrząsnąć i umieścić w cieście, ale przepis na tradycyjne danie zazwyczaj ich nie angażować. Ponieważ ciasto jest ładny złoty kolor. Wlewamy naszą mieszankę cukru. Następnie dodać masło, zmiękczonej wcześniej dostarczonego w ciepłym miejscu. Mamy przesiać mąki 1,5 szklanki i wysłać go do naszego przyszłego delikatnością. Na koniec wlać drożdże. Pamiętaj, że wiele zależeć będzie od tego składnika. Na ciasto umieścić 2 łyżki herbaty produktów, takich jak specjalny francuskiego drożdżach.

2. Uruchomić maszynę do chleba

Teraz można włączyć nasz sprzęt, stawiając na „specjalne” tryb pieczenia, skórka „ciemny”. Czasomierz powinien pojawić się 3,40 razy. Ciasto na chleb maszyna będzie stopniowo przygotować teraz bez twojej pomocy. Ale to nie wszystko.

3. Przygotowuje się drugą zakładkę

Dojazd do przygotowania kolejnej części zakładki. Mieszać łyżeczkę soli worek waniliny, 1.5 filiżanek mąki, łyżeczkę drożdży, pół szklanki rodzynek oraz orzechów. W 15 minucie, po usłyszeniu sygnału dźwiękowego , a licznik, widać 3.25, czas, aby dodać wszystkie pozostałe produkty. Teraz pozostaje tylko czekać, aż nasz najbardziej delikatne ciasto upiec maszynę chleb bez twojej pomocy. Waga gotowego produktu ma wynosić około 800 gramów.

4. Ozdoby placek

Po ciasto do pieczenia chleba „Moulinex” i „Panasonic” będzie gotowy, można zorganizować go. Tradycyjne danie Wielkanoc ozdobione cukrem pudrem lub lukrem. Można włączyć indywidualną wyobraźnię. Na przykład, nie należy używać białe i kolorowe szkliwo, podciąć jej sok z jagód, otrzymując czerwony lub szafran – dla uroczej żółtym zabarwieniu. Spróbuj czekolada dekoracje, kolorowe żetony cukierniczych, posiekane orzechy lub migdały, suszone owoce. Bon appetit!