520 Shares 4810 views

Baśń „Stary człowiek Hottabych”: streszczenie, historia, bohaterowie

Każdy z nas jak dzieci cieszył się czytanie różne przygody i bajek. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Dzieciństwo – czas, kiedy dziecko wierzy w cuda, a tym samym produktem, gdzie istnieje szczególne zjawisko magiczne przyciąga uwagę młodych widzów.


„Old Hottabych” to baśń, od dawna jest ulubieńcem wielu dzieci jako prezent czasu i „50s, kiedy po raz pierwszy pojawił się w wersji drukowanej. Każdy, kto nie miał jeszcze czasu, aby przeczytać dobrą książkę można czytać teraz w skurczu. Streszczenie książki „Stary Hottabych” będzie zanurzyć się wszystkie wydarzenia i zapoznania się z bohaterami bajek i najważniejszych momentów tej ekscytującej historii.

Historia powstania

Praca została napisana w 1938 roku przez radzieckiego pisarza Lazarem Laginym, iw tym samym roku został opublikowany vpervae. Warto zauważyć, że przy nie poddane modyfikacji w 1955 roku. Zmiany zostały dokonane w związku ze zmianami, które miały miejsce w ZSRR i na świecie.

W następnym roku po filmie wychodzi z drugiej edycji, w dokładnie tej samej działce o książce „Stary Hottabych”. Fabuła jej, oczywiście, było już znane, ale młodzi widzowie nadal chcą zobaczyć adaptację ulubionej bajki.

Zwróćmy się do historii i dowiedzieć się, jakie są przygodach głównych bohaterów byli i kim byli.

bohaterowie

Przed zorientować się fabuły książki, trzeba poznać każdy z jej bohaterów. Głównym bohaterem tej opowieści jest zwykłym uczniem Volka Kostylkov, który rozpoczyna całą tę historię przygodową, który przyszedł do plaży. Następnie, z którymi zapoznaliśmy – Old Hottabych, dalej Hassan Abdurrahman ibn Hottabych. Kolejny główny bohater, który był obecny na każdym zdarzenia do Wolke i Hottabych, – przyjaciela głównego bohatera Eugene, który podróżuje z nimi całej opowieści. A co się stało z głównych bohaterów, znamy teraz.

„Old Hottabych”: krótkie opowieści zawartość

Przygoda zaczyna się historia po kąpieli Wolken – Neutralny od Moskwy, podczas której przypadkowo znajdzie butelkę z zaostrzonym go ponad trzy tysiące lat temu, Jean. Zainteresowanie i ciekawość zmusiła chłopca otworzyć butelkę, z której pojawił Hottabych Wolke zaprzysiężony wieczną wierność za usługę.

Potem są prawdziwe cuda zaczęły się odbyć w Moskwie. Tymczasowe że istnieje przepaść między tymi dwoma – Wolken i ginu, często przyczynia się do sytuacji absurdalnych. Wszakże w czasach Hottabych wszystko było inaczej, a on nie rozumie wiele chwil we współczesnym życiu.

Pierwszej pomocy, jak się wydawało Ginny koronowany awaria: chcąc pomóc w egzaminie z geografii chłopiec Hottabych, wręcz przeciwnie, pogarsza sytuację, nie wiedząc o tym. Ale to nie jest tak źle. Ciąg przygodach jeden po drugim, i dżin, przyzwyczajony do ich dawnej Wschodniej porządku, nadal uwięzione. Ale mimo tych niepowodzeń, Hottabych nadal robi pożytecznych rzeczy: karanie winnych chuliganów wytrąca nieludzkiego obcych i nawet dozuje sprawiedliwości we Włoszech. Wiele przygody z przyjaciółmi i iść do cyrku, a mecz piłki nożnej, a na łodzi.

wynik

Baśń „Stary człowiek Hottabych”, której streszczenie zostało opisane w tym artykule, czytać popytu nie tylko dzieci, ale także dorosłych, którzy zapomnieli co bajkę. Historia, przedstawiona na tej pracy, będzie interesujące dla młodych czytelników, a czasami pouczające. Na tej podstawie możemy powiedzieć, że opowieść jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej. Jeśli jeszcze nie miał czasu, aby ją przeczytać, a potem wziąć do ręki książkę, „Old Hottabych”. Szybkie treść nie opisuje wszystkie przygody, zabawy i zabawny, momenty, które odbywają się z głównych bohaterów, więc zapoznania się z cała książka jest koniecznością.