763 Shares 6904 views

Piękna korona dla księżniczki, własnymi rękami wykonane

Przed wystąpieniem różnych matinees w przedszkolach i szkołach wielu rodziców zastanawia produkcję strojów i akcesoriów dla dzieci. Oczywiście, teraz w sprzedaży jest wiele rzeczy, ale nie każdy chce je kupić z dwóch powodów. Pierwszy – jest wysoki koszt zakupu, a drugi – chęć posiadania oryginalnego stroju, który musi być unikalny i niepowtarzalny. Dlatego też, większość matek i babć trzeba wymyślić na własną rękę i trzeba szyć ubrania.

królewski wielkość

Czasami rodzice mają wiele problemów z produkcji akcesoriów do strojów sylwestrowych dla dzieci. Najczęściej nie wiedzą, jak zrobić koronę księżniczki z rąk. I ten atrybut, między innymi, ma wielkie znaczenie dla pełnego obrazu bajki bohaterki. Dlatego niskiej jakości artefakt, który ma niezgrabny wygląd, może zepsuć cały występ, mimo urody i eleganckich sukienek.

Aby osiągnąć pożądany rezultat i dać ręcznie robione artykuł, a piękny widok na królewskiej wielkości ewentualnego, zbierając materiały wysokiej jakości do jego produkcji. Ale wybrany materiał nie musi być drogie, więc jak zrobić korona dla księżniczki może być z przedmiotów codziennego użytku.

trochę urody

Od majsterkowania rzemiosła z rękami i nie wiedząc, jak zrobić koronę za prawo księżniczki, niektórzy ludzie popełniają ten sam błąd, gdy próbuje olśnić jej bardzo duża. W rzeczywistości takie rzeczy powinny być małe, ale bardzo jasne i wyraźne.

Nie należy mylić z rzemiosła Crown Princess dla króla i królowej, więc wszystkie jego linii i form musi być wyrafinowana i zakrzywione. Aby osiągnąć taki wynik, często korzystać z różnych narzędzi, aby zagiąć występy z produktu, tak aby wyglądały jak płatki lilii. Gotowy rafinowany korona dla księżniczki, wykonany własnymi rękami, potrzebuje dodatkowych elementów złącznych do głowy dziecka, ponieważ nie będzie posiadał własną rękę. Dlatego może on być dołączony przez cienką przezroczystą gumę lub niewidoczne.

Drugie życie starych rzeczy

Mówiąc o materiał, z którego ma być zrobione na koronę księżniczki własnymi rękami, można stwierdzić, że w tym celu zmieścić większość rzeczy dostępne dla każdego domu. plastikowe butelki, tektura, drut miedziany, tkaniny i inne produkty mogą być doskonałym detalu dla przyszłych rzemiosła.

Przy wyborze odpowiednich materiałów, do korony dla księżniczki, wykonany własnymi rękami, był bezpieczny dla dziecka, należy wziąć pod uwagę pewne niuanse. Oznacza to, że w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby używać ostrych, kłujący lub szklanych obiektów do tworzenia i dekorowania przedmiotu obrabianego rzemiosła. Jest to również niedopuszczalne stosowanie toksycznych farb lub lakierów.

łatwa decyzja

Najprostszy i najszybszy sposób, aby rzemiosło dziecko, bajki koronę, to jest uważany za wynalazek z tektury. Ale lepiej nie brać prosty tektury oraz specjalne metalowe, które nie muszą być dodatkowo malowane. Zwłaszcza, że taki materiał wszystkie kolory są bardzo jasne i nasycony i nie jest zawsze możliwe, aby uzyskać podobny rezultat dzięki barwieniu przy użyciu innych podobnych elementów.

Zastanów się jak księżniczka korony wykonane z podobnej próby etapach tektury:

  1. Na arkuszu tektury złoty kolor na wewnętrznej koronie zwrócić na bazie brutto. Liczba zębów powinno być nie więcej niż 5-7 jednostki. muszą być ostre, wysokość mniejszą niż 10 cm. Długość rozwiniętej korony może zmieniać się od 10 do 15 cm.
  2. Cut wizerunek rzemiosła i rolki, przeguby łączenia elementów za pomocą kleju lub taśmy, ale powinno to być zrobione tak, że nie ma żadnych szczelin pomiędzy krawędziami.
  3. Do dekoracji potrzebne do przygotowania domowych naklejki z kamieni o różnych kształtach, a także cekiny i kawałki posiekanej kolorowym deszczu.
  4. Przed produktów wykończeniowych trzeba wyginać trochę korony zębów. Aby to zrobić, to najlepiej używać ołówka, który, naciskając palcami, konieczne jest załączenie do krawędzi każdego goździki i nawijając go delikatnie wyciągnąć.
  5. Wszystkie krawędzie wyrobu gotowego kleju należy rozprowadzić za pomocą szczotki, a następnie wypełnić z cekinami i posiekaną deszczu.
  6. Nalepki z kamieni wystających w sposób chaotyczny.

plastikowy cud

korona również dla księżniczki własnymi rękami może być wykonane z prostych plastikowych butelkach. Wielkość przyszłych artefakty mogą być sterowane przy użyciu butelek o różnych rozmiarach. wytwarzania jednego rodzaju przykład taki osprzęt jest omówione poniżej.

  1. Wziąć bezpośredni plastikową butelkę odpowiedniej wielkości, w środku koła do reprezentowania korony. Liczba zębów i losowanie odległość między nimi tak, że artykuł wygląda harmonijnie.
  2. Wytnij wzór należy bardzo uważać, aby nie uszkodzić materiału. Tak więc, mamy puste, które nie muszą trzymać się razem.
  3. Następnie trzeba pomalować farbą domowej roboty złoto z obu stron.
  4. Po wyschnięciu przystąpić do produktów wystroju, które stosują etykiety z kamieni i koralików perłowych małych.

Zrobić coś takiego, że nie trzeba nawet szablon dla księżniczki korony, które często trzeba robić w podobnych przypadkach. Również w pełnej produkcji wymaga bardzo mało czasu i wysiłku, więc każde dziecko może dokonać takiego cudu, i iść z nim na bal.