536 Shares 7376 views

Najpopularniejsze tanie hotele Vladimir

Vladimir Miasto ma długą historię. Jest ono zawarte w Złotym Pierścieniu Rosji. Jest ośrodkiem przemysłowym i kulturalnym Vladimir regionu, znajduje się przemysł spożywczy i high-tech, duża liczba centrów historycznych i kulturalnych i uniwersytetach.


Miasto oferuje szeroki wachlarz funkcji do swoich gości, począwszy od ciekawych miejsc turystycznych z niesamowitej ilości zabytków, które turyści są poszukiwane, a ukończenie edukacji i biznesu. Władimir ma pięć szkół, które zapewniają szkolenia dla lokalnych i nierezydentami studentów.

Pozostała niezauważona ile osób co roku przychodzą do miasta Włodzimierza. Hotele może dostarczyć około 10 000 miejsc różnych poziomach komfortu, z „luksusowe”, a kończąc na niedrogie zakwaterowanie standardzie Gospodarka. Przy wyborze miejsca wypoczynku, trzeba zwrócić uwagę na koszty świadczonych usług. Rozważmy ten artykuł tanie hotele w mieście.

W hotelu "Zarya" (Vladimir)

W hotelu „Zarya” znajduje się w centrum Vladimir, w pobliżu Sali Koncertowej, teatrów i muzeów. Cieszyć się wspaniałe widoki na głównych atrakcji miasta.

W hotelu „Zarya” (Vladimir) oferuje zakwaterowanie w 220 pokojach. W jej trzysta osób może jednocześnie pomieścić. Wiele polecić niedrogą przytulną kawiarnię na parterze, gdzie można zjeść śniadanie i kolację. Jest kabaret „Zemsta nietoperza”. Koszt – 1300 rubli / dzień ..

Hotel "Zastava"

Biorąc pod uwagę niskie Vladimir hoteli, jest zapewnienie „siły”. Znajduje się on w centrum miasta, w pobliżu Golden Gate – jego główną atrakcją. Nie daleko od katedry hotelu Wniebowzięcia, park z fontannami, klasztor, Katedra Narodzenia Dmitrow. Noclegu oferuje komfortowe pokoje w różnych kategoriach cenowych, które są wyposażone we wszystko co potrzebne do dobrego wypoczynku niż mogą pochwalić nie wszystkie tanie hotele Vladimir.

opinie mówią, że niektóre pokoje posiadają balkon oferuje wspaniałe widoki na kopułę Golden Gate. Jest też restauracja „Zastava muszkieterowie”, który służy każdy smak. Goście hotelowi mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Dla samochodów osobowych goście strefy parkowania. Koszt – 1800 rubli / dzień ..

W hotelu „Russian Village”

Jak wspomniano powyżej, co roku przychodzi ogromną liczbę turystów do miasta Włodzimierza. Hotele prezentowane są tutaj dla każdego smaku. „Rosyjska wieś” – to najbliżej punktu początkowego kapitału na trasie Złotego Pierścienia. Hotel położony jest w dogodnej lokalizacji. Posiada swój własny teren zielony z oczkiem wodnym. Kompleks składa się z drewnianych wież, drewniane domki.

Są one wykonane z naturalnego materiału kosztem pokoju stale czuł mikroklimatu starego rosyjskiego dziennika chaty. Ponadto, nowy kamień trzykondygnacyjny budynek, zaprojektowany w stylu kupca otwarty od końca ubiegłego roku. Opinie użytkowników o tym miejscu powiedzieć, że ich usługi są wyposażone w nowoczesne, piękne Euro-pokoje. Jest sala konferencyjna, 2 restauracje, opalanym drewnem rosyjskie łaźnie i sauny. Dla dzieci jest zoo z jelenia, plac zabaw. W pobliżu znajduje się największy park „Przyjaźń” miejski. Koszt – od 1900 rubli / dzień ..

W hotelu „Mon Plaisir”

Oceniające tanie hotele Vladimir podświetlić tę instytucję. Znajduje się on w centrum miasta, w pobliżu zabytkowego centrum, gdzie głównych atrakcji. W pobliżu centrów biznesowych i rozrywkowych.

Sądząc po opiniach gości, ten nowoczesny kompleks, który jest wyposażony w najwyższej technologii. Hotel oferuje cztery kategorie pokoi: 1, 2-osobowe, deluxe, junior suite. Koszt – 1800 rubli / dzień ..

Hotel „Młyn”

Ten hotel przyciąga uwagę swoją architekturą niż nie stoją tanie hotele Vladimir. Budynek jest wykonany w postaci młyna. Jest ona wyjątkowa i wnętrze, jest to uczucie, które siedzą w przytulnym domku myśliwskim. Zakwaterowania, są 17 pokoje 2-osobowe. Pokoje wyposażone są w łazienkę, wygodne meble.

Oferuje on Gościom saunę, gdzie można odpocząć i mieć wielki czas, stół bilardowy. Badający opinie gości może zrozumieć, że mogą skorzystać z grilla, a także grilla, miejsce dużą firmę w przytulnej niszy. W okresie zimowym, jest miejsce do przechowywania nart. goście samochodów ogrodzony parking ma miejsca. Zapewnia on bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Koszt – 1600 rubli / dzień ..

Hotel "Good"

To dziewięć-piętrowym budynku, który położony jest w pobliżu centrum miasta, w zielonej okolicy, w spokojnej okolicy, z malowniczym stawem. To nie może się pochwalić wielu tanich hoteli Vladimir. W hotelu znajduje się malowniczy widok na okolicę miasta.

Pokoje instytucja składa się z pomieszczeń o różnych kategoriach: klasy ekonomicznej (bloki na cztery miejsca), z jedną sypialnią, 1-, 2-osobowe, apartamenty, składające się z 2 pokoi. Sądząc po opiniach, wszystkie są wyposażone w udogodnienia potrzebne dla gości. Koszt – 1500 rubli / dzień ..

W hotelu „Klyazma”

W hotelu „Klyazma” (Vladimir) słynie z komfortu, gościnność i życzliwość personelu.

Recenzje ustanowienia powiedzieć, że komfort wyposażenia domu i radości wszystkich, którzy kiedykolwiek odwiedziłem w moim życiu „Klyazma”. Koszt – 1000 rubli / dzień ..