455 Shares 5980 views

tabletki na chorobę lokomocyjną „Dramina” dzieci: opinie, instrukcje obsługi, opis i skład

Czy to możliwe, aby podać lek „Dramina” dzieci? Odpowiedź na skuteczności tego narzędzia, a także możliwość stosowania go w stosunku do dziecka zostaną przedstawione poniżej. Ponadto dowiesz się jakie właściwości uznane leki i jak to powinno być stosowane właściwie.

Kształt, opis i kompozycja leku

W jakiej formie jest wykonana „Dramina” lek dla dzieci? Recenzje lekarze twierdzą, że środek ten jest dostępny w sprzedaży w postaci okrągłych, płaskich i białych tabletek ze ściętymi i ryzyka.

Składnik aktywny tego leku jest dimenhydrynat. Również w takich tabletek obejmują substancje pomocnicze, takie jak laktoza jednowodna, stearynian magnezu, mikrokrystaliczną celulozę, krospowidon i powidon.

Dostępny lek „Dramina” dla dzieci (Opinie Cena tego leku wymienionych poniżej) w blistry, które są pakowane w paczkach papieru.

Cechy choroby, w których lek jest przypisany „Dramina”

Jaki jest cel przepisane leki „Dramina” dzieci? Opinie wskazują, że lek jest aktywnie wykorzystywana w kinetoses. Dla tych, którzy nie wiedzą, przypominamy, że termin ten oznacza chorobę lokomocyjną, to nie jest uczucie choroby lokomocyjnej i nudności wynikających z monotonnych wibracji. Zasadą jest, że przejawia się w rejsach morskich na transport wody. Ponadto, choroba często daje o sobie znać w trakcie jazdy samochodem, pociągiem, autobusem lub lotu samolotu.

Moc manifestacji kinetosis jest bezpośrednio zależny od siły choroby lokomocyjnej. Najczęściej ze stanu patologicznego wpływu na dzieci, w tym obowiązku zasięg w konwencjonalnych huśtawka.

Co do płci pięknej, cierpią z chorobą lokomocyjną w niektórych razy częściej niż silny połowa ludzkości. Jednak eksperci twierdzą, że większość z takiej choroby dotyka dzieci od 2 roku życia. Jak wiecie, w tym wieku, że zachwiała się około 58% wszystkich dzieci.

Farmakologiczne właściwości leku

Teraz już wiem, dlaczego lekarze przepisujący lek „Dramina” dzieci.

Opinii, że zasada działania tego leku w oparciu o jego zdolność do blokowania receptorów M-cholinergiczne w ośrodkowym układzie nerwowym i receptorów histaminowych H1. Uważa się również środkiem hamujące działanie na przedsionkowego stymulacji (u otoliths).

Lek stosuje się w dużych dawkach, może wywierać wpływ na półkolistych i wyeliminować wodnym. Ponadto, ta cecha przeciwwymiotne leków, anoreksji, środki uspokajające i łagodne właściwości przeciwalergiczne.

Parametry kinetyczne leku

Jak szybko pokazano efekt terapeutyczny, jeśli dać lek „Dramina” dzieci? Eksperci gości powiedzieć, że początek działania tego środka jest obchodzony po 20-30 minutach od jej bezpośredniego podawania i trwa 3-5 godzin.

Zgodnie z zaleceniami, po otrzymaniu tabletek na ich składnik aktywny – dimenhydrynat – dobrze absorbowany z przewodu żołądkowo-jelitowego i dystrybuowane do wszystkich tkanek i narządów. W małych ilościach stoi razem z mlekiem matki i prawie całkowicie wydalany przez nerki (w ciągu dnia).

Wskazania do przyjmowania tabletek doustnych

Co jest pokazany otrzymaniu leku „Dramina” dzieci? Opinie (dawka tego leku jest podana poniżej) poinformował, że rozpatrywany środek wykazuje wysoką skuteczność w następujących warunkach:

 • kinetoses (czyli powietrze i morze choroba);
 • w leczeniu i profilaktyce objawów zaburzeń przedsionkowych i labirynt, w tym na zawroty głowy, nudności i wymioty, z wyjątkiem objawów, które zostały spowodowane przez leczeniu nowotworów;
 • Choroba Meniere'a.

BANS leku przeznaczonego

W niektórych przypadkach jest to niemożliwe, aby przepisać lek „Dramina” chorobę lokomocyjną dla dzieci? Recenzje doświadczonych specjalistów, jak również załączone instrukcje użytkowania wskazać następujące przeciwwskazania leku:

 • Dzieci w wieku poniżej jednego roku;
 • padaczka;
 • w trakcie ciąży;
 • opryszczkowe zapalenie skóry lub wysiękowym (ostre);
 • karmienie piersią;
 • Wysoka czułość pacjenta na składniki leku.

Lek „Dramina”: instrukcje użytkowania dla dzieci

Recenzje zgłosić, która zajmuje się pomocą można przypisać tylko dzieci od 1 roku życia. Do 6 lat, lek ten jest zalecany do podjęcia w wysokości 12,5-25 mg trzy razy dziennie. W wieku 7 do 12 lat, lek ten jest zwykle przepisywany w dawce 25-50 mg z tym samym wielość.

Jak długo mogę wziąć tabletki doustne „Dramina” dla dzieci w wieku do 3 lat? Opinie donoszą, że czas trwania leczenia za pomocą tego narzędzia zależy od siły i ruchu choroby przejawy kinetosis.

Oglądane lek należy przyjmować przed posiłkiem. W razie potrzeby można go bić na proszek i wymieszać razem z jedzeniem dla dzieci.

Sposób stosowania u dorosłych

O tym, w jaki lekarze przepisujący lek dawkowania „Dramina” małe dzieci, mówiliśmy powyżej. Jak dla dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat, czy jest ono przypisane do nich w ilości 50-100 mg trzy razy dziennie. Należy zauważyć, że maksymalna dawka dzienna leku wynosi 350 mg.

W celu zapobieżenia kinetoses zaleca się 50-100 mg leku na godzinę przed planowaną wizytą.

skutki uboczne

Po otrzymaniu tabletek „Dramina” może powodować następujące reakcje niepożądane:

 • wysypka skórna, bóle głowy, obrzęk naczynioruchowy, nerwowość.
 • Skurcz oskrzeli, senność, niepokój, lek zapalenie skóry.
 • Suchość w ustach, zawroty głowy, utrata apetytu, ogólne osłabienie, bezsenność.
 • Zmęczenie, obniżenie ciśnienia krwi, zaburzenia koncentracji, nudności.
 • Osłabienie koloru, jak noktowizory, zaburzenia akomodacji.
 • Częstoskurcz, wymioty, niedokrwistość hemolityczna, suchość błon śluzowych nosa.
 • Trudności w oddawaniu moczu, pogrubienie wydzieliny oskrzelowej.

przypadków przedawkowania

W przypadku przedawkowania „Dramina” nie mogą być objawy takie jak suchość gardła, jamy ustnej i nosa, duszność i powolne, zaczerwienienie twarzy i zamieszania. Także u dzieci Możliwe drgawki, halucynacje.

Do leczenia zaburzeń płukanie żołądka przeprowadzonych z użyciem węgla aktywnego i podawano sól fizjologiczną przeczyszczający. Gdy drgawki u dzieci zażywających narkotyki „Diazepam” i „fenobarbital”.

interakcji

Choć wstęp „Dramina” Lek zwiększa działanie alkoholu, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, leki nasenne i uspokajające, katecholamin, barbiturany i atropinę i neuroleptyków. Ponadto, lek ten zmniejsza efekt antykoagulanty i kortykosteroidy. Zmniejsza to również depresyjne działanie acetylocholiny na mięsień sercowy.

Jednoczesne stosowanie „Dramina” z skopolaminę, bizmutu leków, psychotropowych i leków przeciwbólowych zwiększa prawdopodobieństwo pogorszenia widzenia.

Lek ten jest niezgodny z antybiotykami, które mają wpływ ototoxic.

Opinie na temat leków

Liczne opinie o leku „Dramina” uwagę jego wysoką wydajność. Rodzice małych dzieci mówią, że działanie tego leku pojawia się dosłownie 35 minut po zażyciu pigułki. A oni od razu zastrzec, że lek prawie natychmiast powoduje poważne senność. Mimo to niepożądana reakcja nie zachodzi wszyscy młodzi pacjenci. Uspokajający efekt ekspertów leków związanych z cechą układu nerwowego danego dziecka.

Pacjenci są również zachęcani przez niski koszt rozważanych leków. Jest to około 180 rubli dla 10 tabletek.