317 Shares 9120 views

Jak powiesić obraz bez gwoździ na tapecie na własną rękę

Nabyłeś bardzo piękny obraz, ale nie wiem co z nim zrobić? To pytanie jest szczególnie często w przypadku ludzi, którzy niedawno dokonali elegancki remont z drogich tapet lub samotnych kobiet. Jak powiesić obraz bez gwoździ lub wiercenia ściany, można przeczytać w tym artykule. Doświadczenia zebrane gospodarczy na całym świecie, pomoże Ci poradzić sobie z katastrofą!

Płynny gwóźdź

Przed użyciem niezawodną metodę klej montażowy „Płynny gwóźdź”, pomyśl końcowego punktu przyłączenia do malowania. W takim przypadku, jeśli użytkownik zdecyduje się przeważyć dzieło sztuki na inną ścianę, tapety szkody nie można uniknąć! Jak powiesić obraz bez gwoździ na tapetę? Bardzo proste – nie biorą żelaza i płynnych paznokcie. Klej mocno przywiązują płótno na ścianie. To bardzo proste, a klej sprzedawane w każdym sklepie sprzętu. Po przeciwnej stronie ramy, zastosowanie ciekłych gwoździ w małych kropli. Następnie wystarczy nacisnąć obraz na ścianie i czekać. Jeśli rama jest zbyt ciężki, lepiej jest zastosować klej nie punktów i schludny węża.

Jak powiesić obraz na ścianie bez gwoździ: korek zbawi cię!

Takie rozwiązanie jest bardziej miękki na tapetę niż ciekły paznokci. Trzeba tylko wziąć zwykły korek od wina i odcięty od jej małe kawałki (około 1 cm szerokości). Kawałki klejem wiarygodne w niektórych obszarach kadru. Teraz będzie można łatwo dołączyć zdjęcie do ściany.

Zastosowanie taśmy dwustronnej

Taśma dwustronna może działać jako dobrego pomocnika, jeśli nie wiem, jak powiesić obraz bez gwoździ i bez męskiej pomocy. Użycie takiej taśmy klejącej jest niezwykle prosta jest to konieczne w celu usunięcia taśmy ochronnej od pierwszej stronie taśmy klejącej przykleić go do ramy. Następnie konieczne jest, aby usunąć taśmę z drugiej strony, a następnie naciśnij obraz na ścianie. Gotowe! Jednak, gdy za pomocą tej metody, ważne jest, aby pamiętać, kilka niuansów. W jednym centymetrze kwadratowym taśmy przylepnej wokół ładunku: 4 kg. Ponadto, nie będzie stać. Zbyt wiele rzeczy też nie klej, jeśli chcesz, aby przeważyć dzieło sztuki, trzeba będzie dłużej odklejenia taśmy klejącej z tapety. Taśma jest bardzo elastyczna i łatwo usunąć, wystarczy delikatnie pociągnąć rożny. Posiada dwustronną taśmę i brak. W przypadku nadmiernego ciepła staje się nie lepić, a obraz ma szansę upaść.

Jak powiesić obraz bez gwoździ i wiercenia: szpilki zastosowania i spinacze

Gospodynie są od dawna znane agrafki i spinacze, które mogą pomóc im w wielu codziennych problemów. Nadszedł czas, aby odsłonić kolejny aspekt nich! Z tych małych przedmiotów metalowych, można powiesić obraz na tapetę. agrafki otwiera klejone mocną taśmą klejącą (może być dwustronny) po tylnej stronie ramy. Następnie wskazać właśnie zatrzymany w tapetę. Łatwe i proste! Jak powiesić obraz bez gwoździ na tapetę, używając spinacza do papieru? Oznaczyć miejsce na punkcie mocowania tapeta obraz. Następnie zrób dwa wzajemnie prostopadłe nacięcia (cross mają zakończyć się w środku). Otwórz krawędzie cięte i delikatnie obrać z powrotem tapetę w dół. Teraz zginać spinacza, tak aby miały formę haczyka. Stosuje się klej po jednej stronie, a także wstępnie przygotowany otwór, nacisnąć tapety. Więc ukryć ślady pracy. Oczywiście, sposób nadaje się tylko do ścian, tapety wklejony powyżej. Klip, choć mały i kruchy wygląd, może wytrzymać znaczne obciążenia.

Asystent – wieszak

Nie wiem, jak powiesić obraz bez gwoździ na tapetę? Będziesz w stanie pomóc wieszak prymitywne, co jest dość tani. Ponadto sposób ten jest bardzo oszczędne dotyczy ścianki pokrywające (tapety). Zrób małe nacięcie na tapecie, lekko pociągnąć materiał na klej i delikatnie wlać do opuszczonego miejsca. Włóż hak płaszcz z powrotem tak, że nie jest prawie niewidoczne. Poczekaj, aż klej wyschnie i powiesić obraz na haku!

Jak powiesić obraz dokładnie?

Teraz wiesz jak powiesić obraz bez gwoździ na tapetę. Wszystkie te metody są proste, skuteczne i łatwe w użyciu. Ponadto, nie wymaga żadnych specjalnych kosztów materiałowych. Ale zanim gospodarze mogą dostać inny problem – jak powiesić obraz dokładnie? Wszakże jeśli powiesić jakoś nieprzyjemnie patrzeć na nią i siebie, a goście będą się wstydzić. Co robić? Istnieje kilka opcji.

  • budowa na poziomie aplikacji – losowanie na tapecie niedostrzegalny punktu ołówka, drugi znak w miejscu drugiego rogu obrazu (obraz dołączyć się do ściany dla jasności). Połącz punkt świetlny linia ołówka. Sprawdź swój poziom pracy. Jeżeli linia poprowadzona przez ciebie, tylko gładka – bańka wewnątrz linii budowlanej spadnie dokładnie w jej połowie
  • Nie każda kobieta w domu znajduje się poziom budynku. Nie martw się, będzie można zaoszczędzić zwykłe butelki z tworzywa sztucznego. Tworzyć własne poziomy. Napełnij butelkę wodą dokładnie połowę, a narzędzia do domu w celu sprawdzenia prawidłowości linii gotowy! Przymocować butelkę do linii poprowadzonej przez Ciebie. Jeśli pozycja poziom wody do podjęcia – linia jest zdecydowanie gładkie. Powiesić obraz bez obawy!
  • Przed dołączyć zdjęcie do ściany, ktoś trzymać go w miejscu. Sami w tym czasie odejść i spojrzeć na to z zewnątrz. Może ci się nie podoba, jak obraz wygląda w tym miejscu. A może promienie słoneczne będą kolidować z jej cichej kontemplacji (dotyczy obrazów, powlekane szkło).

Teraz już wiesz, że nie muszą podnieść młotka lub wiertarki do powiesić obraz na ścianie. Istnieje wiele szybkie i bezpieczne metody ścian i tapet priveshivaniya żadnych zdjęć!