786 Shares 3578 views

Jak zrobić koralik motyl (podręcznik)

Piękne i spektakularne koraliki motyl może być stosowany jako element dekoracji lub aplikacji. Jest to świetna dekoracja na opakowaniu, pudełku, abażur, pocztówka, zasłony. Korzystanie w procesie wiele perełek wielokolorowy, można utworzyć wiele różnych motyli. Większość z nich prowadzone są w oparciu o drut.

Ta przeróbka jest popularny zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Ekspresyjna motyl może zrobić razem z dziećmi, będzie zdobić każdą fryzurę, torebka, kapelusz lub sukienkę. Zaintrygowany robótki, każde dziecko pyta: " Jak zrobić motyla koralik„i będzie bardzo zadowolony, jeśli proces tworzenia rzemiosła odbędzie się z kimś z dorosłymi?.

W procesie wytwarzania biżuterii techniki stosuje się cegły splot kołowy lub mozaiki. Schematy (perełki) oplatania siebie różnią się układem kulek. Technika cegła tkania są w jednej linii za sobą w sposób ścisły. Przewód łączący lub pojedyncze włókno przechodzi przez otwór w stanie złożonym. Ta technika jest mniej elastyczna. Ale to będzie trudne do rozpuszczenia produktu po użyciu. Mozaika perełki tkackie są rozłożone. W wyniku tych prac, produkt otrzymywany jest elastyczny.

Jak zrobić koralik motyl. Wskazówki i sztuczki

Podstawą jest lepiej wziąć linię. Ona przezroczysty kolor i znacznie silniejszy niż drutu lub nici. Dla dodatkowej wygody i policzyć liczbę koralików lepiej jest użyć cienką igłę. Ale przed rozpoczęciem pracy lepiej upewnić się, że wszystkie koraliki nawleczone.

Przed dokonaniem koralik motyl, należy pamiętać o kilku zasadach. Do mocowania końcówki żyłki stosować perełki kontrastującym kolorze, który jest jeszcze ustalony z pracą kilku pętlach żyłki. Technika ta przyczynia się do ochrony i rzemiosła w wykonaniu, jak nie będą rozproszone perełki. Jeśli długość żyłki jest krótki na etapie wytwarzania biżuterii, to trzeba wziąć nowy kawałek żądanej długości i starannie zabezpieczyć pozostałą końca. Wolne końce powinny być tak małe jak to możliwe.

Jak zrobić koralik motyl. postęp

Motyl małych kulek składa się z pięciu części: części głównej, dwie górne i dolne skrzydła. Wszystkie z nich są rozdzielone od siebie mozaiki technik tkania, a następnie łączone w postaci pojedynczej kompozycji. Na brzuch trzeba Fishing Długość linii 27 cm na dole skrzydeł trafi dwa kawałki. Przędzę Cord 45 cm od góry. – 60 cm Jest to przybliżona wielkość, zaczerpnięte z „rezerwy”. Jeżeli są stosowane w małych perełek, żyłki lub drutu będzie potrzebował mniej.

Weaving zaczyna się od ciała. Tutaj wskazane jest podjęcie perełki z dużymi otworami, jak na etapie montażu poprzez nich będzie musiał wątku żyłka ma dwa aspekty. Następnie należy utworzyć górne i dolne skrzydła, które są prowadzone w ramach programu. Okresy ażurowe zamocować objętość powietrza motylkowy i typ tworzą gładkie części zagięcia. Następnie skrzydełka są dołączone do brzucha. Po zakończeniu żyłki tnie końce łagodnie singe lub wplecione w pracy, i zamocować zapięcie stykowe.

Jeśli praca jest używany cienki drut, a następnie, aby utworzyć gładką i piękny anteny muszą długopisu lub pręt okrągły przekrój poprzeczny, który jest nawinięty luźne końce.

Znajdź różne motyle splot programy mogą być w „Needlework” Magazine (kulki). Zapewnia on szczegółowo dana lekcje mistrzowskie techniki tkackie ażurowe motyle, breloków, torebki, lalki i inne produkty.