646 Shares 2502 views

Hotel „Tourist” w Kijowie: adres, numer telefonu, zdjęcia, opinie

Kijów jest uważany siódmym miastem w Europie pod względem liczby. Jest to stolica i największe osiedla Ukrainy. Kijów położony jest w północnej części kraju. Populacja ponad 2,5 miliona osób. Metropolia ta jest bogata w zabytki i zieleni.


Dla podróżnych, istnieje wiele różnych miejsc, gdzie można zatrzymać się podczas pobytu w mieście. Wybór budżetu dla wielu podróżnych do wypoczynku lub pracy staje się hotel „turystyczny” (Kijów). „Left-bank” stacja metra Miasto znajduje się około stu metrów. Dotrzeć niemal każdy punkt metropolii może być w metrze.

Jak się tam dostać

Hotel „turystyczny” (Kijów) ma następujący adres: ulica Raisa Okipnoi dom 2. Można się tam dostać:

 • Od lotniska Żuliany – środkami transportu publicznego (autobus nr 368, 805), a następnie – na metrem do stacji „lewy brzeg”.
 • Z lotniska Boryspol – w miejskim autobusem nr 16 lub nr 2 do przystanku „Leningrad”, a następnie – przez autobus numer 316, 317, 318 do metra, po – do stacji „lewy brzeg”. Przed Metro również bezpośrednie autobusy (biało-fioletowy z logo marki Sky Bus). Finał – w / Dworca Południowego, a następnie – w metrze.
 • Od kompleksu kolejowego, który obejmuje stację kolejową / pociąg Środkowej, Południowej i podmiejskich – metrem do „left-bank”.
 • Od autobusu do najbliższej stacji metra "Central" – 318 metrów, "Southern" – 320 metrów, "Svyatoshin" – 80 m, "Hem" – 360 m "Darnitsa" – około 500 metrów, "Polesie" – liczba autobus 537 (pozycja "Nivki"). "Dachnaya" – na trasie № autobusy 727, 749, 750, 761, 762, 765, 770 do stacji. M. „Nivki”, a następnie – w metrze do stacji. "Left-bank".

Najszybszym i najwygodniejszym sposobem, aby dostać się do „The Tourist” to taksówki lub wynajem samochodów. Ale są one znacznie droższe reszta.

Można również skorzystać z dodatkowego wyposażenie hotelu i usług transportowych, zadzwoń do kierownika w pracy w recepcji.

Jak zarezerwować

Uzyskaj więcej porad i zorganizować zastrzeżenia do wybranego numeru można nazwać. Jest to szybki i wygodny.

Hotel „turystyczny” (Kijów) ma kilka telefonów:

 • lokalne numery: +38 (044) 568-42-54, +38 (044) 568-40-17, +38 (044) 517-82-53, +38 (044) 568-42-51;
 • Numer telefon: +38 (067) 324-66-90 (podmiot "Kyivstar").

Za pośrednictwem Internetu, jest to również łatwe do zrobienia:

 • na oficjalnej stronie hotelu przez okno, „Rezerwacje”, poprzez wypełnienie formularza zwrotnego lub poprzez e-mail;
 • z pomocą innych portali internetowych, które świadczą podobne usługi (usługi specjalnego zaznaczenia, witryn biur podróży).

Po rezerwacji konieczne jest, aby wydrukować i zabrać ze sobą elektroniczny kupon płatności i odbioru.

Kijów, hotel „turystyczny”: zdjęcia i opis pokoi hotelowych

„The Tourist” rozpoczął przyjmowanie gości od 1987 roku. Wtedy był to jeden z najwyższych budynków w mieście – 27 pięter. Pokoje te znajdują się bliżej dachu, zwany magiczne widoki.

Hotel „Turysta” (Kijów), trzy gwiazdki. Na gości hotelowych – 378 pokoje z czterech rodzajów:

 • apartament – pokojowe mieszkania, powierzchnia całkowita – 60 m2, dwie łazienki (z wanną), dwa podwójne łóżka, kanapa, fotele, kawa stół, szafki, szafy;
 • Junior Suite – pokojowe mieszkanie, 40 m2, dwie łazienki, podwójne łóżko, kanapa, fotele, stoły, szafa;
 • Standard (pojedyncze i podwójne) – 18-20 m 2, dwa (jeden) pojedyncze lub podwójne łóżka, stoły, krzesła, stół, łazienka (z prysznicem);
 • Gospodarka (pojedyncze i podwójne) – 20 m2, podwójne łóżko lub jeden (dwa pojedyncze łóżka), łazienka (z prysznicem), stoły, stół, krzesła.

Za dodatkową opłatą można skorzystać z parkingu złożonych (93 miejsc parkingowych), pokój do prasowania, pralnia, wysłać faks, wykonywać kopie na kopiarce.

Bezpłatne każdy gość może korzystać z lodówka, TV, internet bezprzewodowy, oraz w apartamentach i apartamentach, a więcej klimatyzację, suszarkę do włosów, czajnik elektryczny, szlafrok i kapcie.

warunki zakwaterowania

Szacunkowe godziny:

 • Przyloty – 14:00;
 • Wylot – 12:00.

Niezbędne dokumenty: paszport, akt urodzenia dziecka, pre-paid voucher i potwierdzenie (podczas rezerwacji online).

W hotelu można pozostać z dziećmi w każdym wieku. Bez dodatkowych przemieszczeń osób poniżej dwunastu lat, bezpłatnie. Możliwość dodatkowych łóżek w pokojach mają standard i deluxe (płacić osobno).

żywność

Cena za noc wliczone jest śniadanie (szwedzki stół). Hotel posiada cztery sale na posiłki. Dwa z nich – bankiet – rozmiar 30 i 36 m2 może pomieścić 25-35 osób. Inne pokoje 400 i 450 m2 przeznaczony dla 150-400 osób.

Na parterze hotelu znajduje się restauracja-bistro „Francisco”. Menu zawiera szeroki wybór dań kuchni europejskiej. Dla dzieci jest oddzielny zestaw dań. Jest tam telewizor, bar, kilka stolików i bar, gdzie można kupić gotowe potrawy.

Kierunki

Hotel "turystyczny" (Kijów) ma swój własny salon siłownia, urody i masażu, sauna, bar Strip dentysty. W budynku znajduje się apteka, szyny i biura rezerwacji, przechowalnię bagażu, kiosk kantor.

Po wizycie w studio urody „8888” można uporządkować swój wygląd po długiej drogi. Zakres usług obejmuje pielęgnację włosów, twarzy (w tym sprzętu kosmetologii) paznokci.

Specjaliści wnętrze „Relax” oferują różne rodzaje procedur (próżnia, tajski, tybetański, Alpine, kreolski i typ jest generall masaż leczniczy).

Sauna o tej samej nazwie działa na zegar. Trzy przytulne pokoje z basenem i nowoczesnym wyposażeniem. Tutaj można zamówić dania z restauracji w kompleksie.

centrum biznesu

Hotel posiada cztery sale konferencyjne na 50, 90, 130, 340 m 2. Spotkań biznesowych proponujemy sprzętu specjalistycznego (projektory, mikrofony, ekrany, flipcharty, tablica). Lokal może pomieścić od 40 do 296 osób. Istnieje możliwość zorganizowania odbioru koktajl, kolacja (obiad), przerwy kawowe.

Wybrać w pomieszczeniu może być klasie z okrągłym, w kształcie litery T, o kształcie litery U lub prostokątnym tabeli, w zależności od celu, w przypadku. Istnieją konferencje, wystawy, prelekcje, warsztaty i prezentacje.

atrakcje w pobliżu

Kijów – jednym z najbardziej zielonych miast na świecie. Jest bogaty w specjalnym miejscu, które jest interesujące dla turystów do odwiedzenia. Metropolia ma wiele muzeów (27) Teatr (25), zabytki architektury, teatry, dwie fontanny, ogrody botaniczne, duża planetarium. „The Tourist” korzystne położenie przy hotelu (Kijów) oszczędza dużo czasu, że podróżni spędzają na drodze do atrakcji. Niektóre z nich znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.

W pobliżu znajduje się największy ukraiński International Exhibition Centre. Przed nim 5 minut zajęć dla pieszych.

Metro pociąg przez 2-3 minut (tylko jeden przystanek) przyniesie pożądany w ogromnym parku wodnego. Jej terytorium jest małe muzeum – „Kijów w miniaturze”.

Goście nie spędzają dużo czasu na drodze do starożytnych świątyń prawosławnych – Kijów-Pechersk (dwa lub trzy przystanki metrem).

Droga od „turystów” ukraińskiego greckokatolickiego Kościoła patriarchalnego Center trwa około 10-15 minut (pieszo).

Hotel „turystyczny” (Kijów): Opinie gości

Wielu podróżnych przebywających w Kijowie, „turystyczny”, uwagę jego lokalizacji – w bliskości stacji metra. Tuż przy wejściu do hotelu znajduje się market, sklep spożywczy, gałęzi Sbierbank.

Obecność walutowych punktów wymiany, wezwać taksówki, pamiątka kiosk, biura bilet na pociągi i samoloty stwarza komfortowe warunki do życia. Zgodnie z gości hotelowych, kursy walut tutaj są jednymi z najlepszych w mieście.

Większość odwiedzających do dekoracji pomieszczeń wydawało dobry, całkowicie odpowiednią wartość. Zestaw niezbędne meble, ręczniki, wody toaletowe jednorazowych (CAP i żele pod prysznic, szampony) są obecne we wszystkich kategoriach pokoju.

O różnorodności i jakości dań bufetowych pozytywnie mówić prawie wszystkich gości. Jedzenie gotowane w bistro na 1. piętrze i hotelowej restauracji, smaczne i różnorodne. Jedyną wadą, niektóre czuł obecność dymu w godzinach wieczornych iw nocy w pobliżu barów.

Zespół o nazwie uprzejmy, dyskretny i wrażliwy. Sprzątanie odbywa się szybko i sprawnie.

Turyści, którzy odwiedzili hotel w latach 2013-2015, zauważy, że budynek wymaga naprawy i wymiany sprzętu (dywan poplamione, żelazka z brudnymi podeszwami hydraulicznego z żółtawym patyna).

Hotel „turystyczny” (Kijów) umożliwia swoim gościom na codzień podziwiać piękne widoki metropolii. Wszyscy goście przebywający na górnych piętrach, to potwierdzić.