627 Shares 7721 views

Najlepszym sposobem spędzania wolnego czasu, jak wskazują opinie – wakacje na Bajkale

Tysiące turystów z całego świata wolą podróżować do Bajkału. Jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie istnieją jeszcze możliwości dla ekoturystyki potwierdzona przez liczne opinie. Wakacje nad jeziorem Bajkał – to cisza i urody, gdzie można poczuć atmosferę pierwotnej natury. W jakiś dziwny sposób dusza ludzi, którzy odwiedzili to miejsce zmieniło. Jest wypełniona pozytywną energią, która pomaga znaleźć spokój i równowaga.


Jak opinie, wakacje nad jeziorem Bajkał jest odpowiedni dla wszystkich kategorii turystów. Miłośnicy podróży są zaproszeni do dużego wyboru tras wycieczkowych. Miłośnicy aktywnego wypoczynku garnitur nurkowanie, jazda na snowboardzie, ATV, buggy. Entuzjaści rybackie mogą je realizować tutaj w jednej z najpiękniejszych zatok. Ci, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a także znaleźć swój obszar.

Jednym z najbardziej popularnych miejsc jest wioska Gremyachinsk, położone 138 km od Ułan-Ude, na brzegu jeziora Bajkał. Nazwa miasta było spowodowane potoku o tej samej nazwie, która przepływa w pobliżu wsi i wpada do jeziora dzikich. Tutaj znajdziesz piękną plażę i mały wodospad. Jak opinie, wakacje nad jeziorem Bajkał w miejscowości Gremyachinsk pozwalają zobaczyć szereg atrakcji, w tym pomnika podróżujących samolotem turuntaevskaya jaskinia. Wśród struktur architektonicznych należy zauważyć Selenge Klasztor Świętej Trójcy. Główne atrakcje przyrodnicze wsi jest jezioro Dziki, Mały i Wielki Wiatr. Na jednej z głównych uroków okolicy należy rzeka Chaima, co oznacza „ciepłej wody”.

Nie mniej atrakcyjna wieś uważane Goryachinsk – czy raczej jego borowiny. To miasto rozciąga się 180 kilometrów od Ułan-Ude. Oto pierwszy ośrodek spa nad jeziorem, który jest tylko pozytywne opinie mogą być odczytywane. Wakacje nad jeziorem Bajkał w miejscowości Goryachinsk – to piaszczyste plaże, lasy sosnowe i bogaty powietrza ozon, malownicze zatoczki i gorące źródła, przez które można leczyć wiele chorób kręgosłupa, układu oddechowego, układu nerwowego, itp, aby pomieścić turystów oferowane są liczne pensjonaty, wśród nich. "Hot key" i "Bai-Kul".

Wakacje nad jeziorem Bajkał w 2013 roku wykazały, że wielu turystów woli wioskę Enkhaluk znajduje się w obszarze Kabansky. Z Ułan-Ude oddziela dystans 170 kilometrów. gorące źródła znajdują się w pobliżu wsi.

Na Baikal wielu interesujących miejsc, rodzaj, który jest po prostu zapiera dech w piersiach. Jednym z nich jest Olchon. On jest pełen tajemnic i sekretów. Miejscowi nazywają ją siedliskiem duchów i szamanów. Do dnia dzisiejszego zachowany w jaskini skalnych malowideł dawnych ludzi. Wiele osób uważa, wyspa święte. Podczas podróży na drodze obozowicze znaleźć święte miejsca przeznaczone do uspokoić duchy. Można zobaczyć Drzewo pragnień z licznymi wstążkami.

wakacje nad jeziorem Bajkał będzie niekompletny bez wizyty największego jeziora Shara-Nur. Jest to jedyny zbiornik wodny w tych miejscach wypełnionych solanką. Najlepsze wakacje nad jeziorem Bajkał może obecnie zapewnić, jeśli odwiedzić ośrodek narciarski. Już w grudniu miłośnicy wakacji czekają słynne kurorty zimowe, wśród których są „Sable Mountain”.