588 Shares 5544 views

Przydatne aplikacje dla iPhone: przegląd najpopularniejszych programów

Aplikacje, które Apple oferuje dla smartphone, teraz coraz więcej i wybrać najbardziej interesujące i najlepiej jest dość trudne. Dlatego konieczne jest dokonanie przeglądu niektórych z nich – ci, którzy są najbardziej popularne.

Skoro o tym mowa, nie są przydatne aplikacje dla iPhone, należy zauważyć kieszeni. Program ten pozwala na zapisanie informacji w formie artykułów i filmów, a później nie tylko do zapoznania się z nim, i edytować na własną rękę. Aplikacja jest prosta i wygodna. Jak to można dodać w „ulubionych” lub podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi w życiu społecznym. sieciach. Jedyną wadą jest to, że narzędzie nie posiada wersję rosyjską, jest jednak dość proste do zrozumienia bez tego programu.

Wywołanie użytecznych aplikacji dla iPhone, należy zauważyć, Prędkościomierz. Ten program pokazuje, jak szybko jesteś w ruchu, aby uzyskać te informacje za pomocą czujnika GPS. Ta aplikacja jest bezpłatna.

Program AirDisplay jest przydatna dla tych, którzy mają deficyt w obszarze roboczym monitora. Aplikacja kosztuje trochę więcej niż 300 rubli, ale przed zakupem warto zastanowić się, czy jest to naprawdę konieczne dla ciebie. Narzędzie pozwala na korzystanie z urządzenia jako dodatkowego monitora. Jest to wygodne, aby wyświetlić listy odtwarzania z odtwarzacza muzyki, niektóre narzędzia z programów takich jak Photoshop, Lightroom, i tak dalej. D.

Nazwany najbardziej przydatnych aplikacji nie jest możliwe dla iPhone. Po tym wszystkim, że są wyjątkowe, a ich wybór zależy przede wszystkim od preferencji właściciela gadżetu. Na przykład, podróżni mogą być zainteresowani LINGOPAL 44. Program ten nie jest tylko tłumaczem, a uniwersalny Rozmówki Audio obsługuje ponad czterdzieści języków. Zwroty w nim są podzielone na kategorie, dzięki czemu łatwo jest znaleźć prawo. Aplikacja posiada rosyjski interfejs i dość prostą konfigurację.

Ponadto, „Navigator Yandex.” Może się przydać w drodze. Taki program jest i Google. dla iPhone 4 takie użyteczne aplikacje nie tylko pomoże w podróży na długich dystansach, ale także w rodzimych obszarów, jak wyświetlane są tu korki, uzyskać wskazówki i Przybliżony czas podróży jest obliczana. Szczególną cechą tego programu jest dostępność wyszukiwaniu głosowym, który nie ma wszystkich tych narzędzi.

Wywołanie przydatna aplikacja dla iPhone, przeznaczony dla uczniów i studentów, konieczne jest, aby wspomnieć myscript Kalkulator. To nie jest zwykły kalkulator, jak mogłoby się wydawać. Interfejs programu przypomina zeszyt. Jedyną rzeczą, która jest tam – przyciski „w górę”, „w dół” i „czyszczenie”. Na kartce napisane ekspresji tekstu odręcznego, a następnie sama aplikacja będzie postawić znak równości i da wynik. Program ten znacznie ułatwia życie studentów „nie druzhaschih” z matematyki.

Przydatne aplikacje dla iPhone są wykorzystywane w różnych dziedzinach i był pierwotnie przeznaczony, że właściciele mogą używać gadżetu do maksimum. Po wybraniu żądanego programu, można mieć pewność, że będzie to miało przyjazny dla użytkownika interfejs. Przydatne aplikacje dla iPhone dzielą się na wolne i tych, którzy muszą kupić. W związku z tym konieczne jest jedynie, aby określić kolejność dokładnie to, co można oczekiwać od smartfonu, a następnie pobrać i zainstalować narzędzie.