148 Shares 9080 views

„Winery” (Moskwa) – Centrum Sztuki Współczesnej trendy

Centrum Sztuki Współczesnej pojawił się niezwykłe miejsce – dawną winiarnię. Moskwa w tym miejscu nie jest już obrzeżach. Zdecydowana terytorium raz browaru Bavaria „Moskwa” przyciąga turystów z Salony, warsztaty, artystów i projektantów, salony, studio tańca. Każdy, kto chce zobaczyć dzieła młodego rosyjskiego talent lub spróbować swoich sił w warsztatach, aby zanurzyć się w atmosferze trendu mogą odwiedzić „Winnica”. Nasz adres: Moskwa, 4th brzegach. 1, strona 6.


Starożytny obszar Moskwa

Po Moskwie nieruchomości, która jest teraz popularne muzeum młodzież, należąca do państwa-Lady księżnej Katarzyny Alekseevna Volkonskaya. Ona spędzała czas głównie w świetle stolicy nad brzegiem Newy, w pogoni honory i ofiary. Przeżyłem wiele dekoracyjną budowę dekoracji. W postaci zredukowanej, wydaje się, jak pokazano na zdjęciu – szlachetnego. Nawet podczas swojego życia EA Volkonskaia sprzedawane kupca nieruchomości Monino. Potem przeniósł się do Nikifor Prokofiewa, który otworzył fabrykę Medo-zaparzania. Ona wielokrotnie przechodził z rąk do rąk, aż wreszcie, fabryka nie należą do Spółki Akcyjnej „Moskwa Bavaria”. Więc to opiera się na obecnym muzeum „Winery”. Moskwa i Moskale i nie mógł przypuszczać, że sto lat w tym obszarze odbędzie się wystawy sztuki.

popędzać

Bracia Tarusin produkowane piwo premium. Część ziemi mieli odciąć kolejowej Kursk skonstruowana. Przestrzenie pomiędzy magazynem a głównym produkcji jest nadal dość brakuje. Jest to widoczne we współczesnej fotografii, które przedstawiają winnicę. Moskwa w tamtych latach nie była metropolia, gdzie każdy kwadrat. Koszt Miernik jest bardzo drogie. Dziś, siedem opuszczonych budynków zainteresowany przedsiębiorca Roman Trotsenko, a on, po dokonaniu ich zasadniczych zmian, odwrócił je w Centrum Sztuki Współczesnej – „Winnica”. Moskwa w regionie uległa zmianie. Tutaj gotuje życie kulturalne.

Stała ekspozycja

W 2007 roku Centrum Sztuki „Winery” (Moskwa) otwarte i zapewnia gościom różnorodne kultury współczesnej. Początkowo pracuje tylko galerię, w której były fotografie, obrazy, rzeźby. Są teraz ośmiu. W jednym z nich można zobaczyć prace ze świeżymi oczami artystów z całego kraju. Poniższy – obserwować, jak tworzyć dzieła sztuki.

XL Gallery otwarto nowe nazwy. „Regina” wspierać artystów rosyjskich i ich promowanie za granicą. „Proun” – rosyjska awangarda. Oprócz niego, kolejna galeria Pop / z / sztuki można zobaczyć drugą falę 90. i 2000. awangardy, sztuki i pracy socjalnej mistrzów. Którzy lubią kontrasty, jedna na pewno do odwiedzenia „11.12” – miejsce, gdzie prace wystawiał realistyczne i postmodernistycznej. „Fotoloft” został stworzony, aby pomóc tym, którzy tworzą nowoczesne wnętrza kawiarni, restauracji, barów, biur, sklepów. Narażenie na nim zmienia się regularnie. Reprezentuje on najlepszą pracę współczesnych fotografów Rosji i świata.

Salony

Osiem pokoi mają różne nazwy, pozwalają odwiedzającym cieszyć się wysoki poziom techniczny wystaw tutaj, wykłady, prezentacje, warsztaty, zdjęcia i wideo instalacji. Ponadto przesłanki pozwalają na opracowanie programu edukacyjnego na rok. Tematy bardzo zabawne, na przykład: "la belle France", "The Many Faces of Italy" lub "Japanese Culture and Art". Tak stopniowo zmienił „Winery” muzeum w Moskwie.

sklepy

15 sklepów i salonów serdecznie powitał gości, przygotowując wyjątkowe prezenty. Księgarnia „Falanga” i vinyl records store „33 1/3” wyróżnia się oddzielnie. Gdzie kolektory mogą spodziewać niezwykłych znalezisk.

Świętować Nowy Rok

Podczas zbliżania się do Nowego Roku wakacje, najbardziej zaawansowane młodzi ludzie przychodzą tu na jasnych i oryginalnych prezentów. copyright rzeczy, ozdoby, zabawki stworzone przez znanych i młodych projektantów. Chcą się podobać i zaskoczyć nie tylko dla przyjaciół i dzieci, i siebie, bliskiej osoby. Pamiętaj, aby odtwarzać muzykę wesołą, będzie Mikołaj: wszystko z góry stworzą świąteczny nastrój Bożego Narodzenia. A jeśli znudzi, można odpocząć w jednej z trzech kawiarniach: „Tsirtsum”, „mądrzy ludzie” i „Użyteczne miejsca”.

Spójrzmy w kawiarni

Pierwszy składa się z dwóch sal. W jednym z nich można zjeść dania kuchni europejskiej i azjatyckiej. Filiżanka kawy lub herbaty z owocami. Nie zapomniano program kulturalny. Następnie pokazać filmy, spędzać wieczory poezji i jazzu. W soboty, można uzyskać bezpłatną lekcję tańca Łacińskiej amerykańskiej. W kawiarni „mądrzy ludzie” dla was zabrzmi duszy, jazz, reggae, rock „n” rolla i funku. Ceny są dość demokratyczna i wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny lemoniady zadowolić. Tutaj, grać w gry planszowe, zapominając o czasie. Kominek i niespodzianka gości z psami.

Jeśli chcesz spokojnie pracować przy filiżance kawy, nie znajdziesz lepszego miejsca niż w „Użyteczne miejsca”. W kawiarni gość ma możliwość propagacji dokumenty, lub korzystać ze skanera. Wszystko to jest bardzo nieoczekiwane miejsca jak „Winnica”. Moskwa znalazła mu zająć więcej zachodnich miastach, gdzie przez długi czas stare zakłady przemysłowe odżyły w nowoczesnym stylu i zmienione w sąsiedztwie infrastruktury z nich. Jest to typowe dla większości miast.

Wycieczka do „Winnica” w Moskwie

Konieczne jest, aby wybrać datę wizyty, zauważając go, wybrać działania, które Cię interesują, i odwiedzić „Winnica”. Na części wejściu wystawy jest wolny i bezpłatny. Z drugiej strony będzie to konieczne, aby zakupić bilet. Ceny ogólnie dostępne, z wyjątkiem programów edukacyjnych. Ale składają się z kilkunastu sesjach trzy godziny każdy. Tematy ich niezwykłe i odkryć wiele tajemnic. „Winery” w Moskwie – jedna z najbardziej interesujących miejsc do odwiedzin.