710 Shares 4027 views

Podsumowanie cyklu „Tatianina noc”

Czy jesteś zmęczony długim cyklu o kochający mąż i bogactwa? Jak długo pan chciał zobaczyć coś dynamicznego, a „prawdziwe”? Wtedy najlepiej – seria „Tatianina noc.” Zawartość serii telenoweli możemy zwrócić uwagę w niniejszej publikacji.


Chwalebna epoka wczesnych lat '80

Związek Radziecki w latach 70-tych – początku 80-ych doświadczył chyba ich najlepszy okres. Intelektualiści, sportowcy i osoby twórcze zostały wysoko cenione w innych i mieć szacunek. Taka była rodzina z głównych bohaterów, inteligentna i całkiem normalne. Wydawało najbardziej prestiżowych studentka Tanya Gołubiewa kraj miał wszystko, co można było marzyć: piękna, miłości, godny rodziców, dobrej edukacji i szkolenia. Jej ojciec – profesor Uniwersytetu Moskiewskiego, a matka trenował gimnastok- „artystów”. Ktoś Kocham Tatiana Cyryl złożył ofertę, a rodzice nie przeszkadza ich ślub. Jednak rytm życia dziewczynki interweniował fatalnych okoliczności.

Szczęśliwa rodzina ma swoje tajemnice

Zawartość „Night Tatiany” serii, fabuła opowieści uczynić widza od pierwszej serii, aby zanurzyć się w wir. Jeden z najlepszych studentów nie tylko jego oczywiście, ale całej uczelni dostanie się na nocie do służb bezpieczeństwa państwa. Gdyby tylko wiedziała, Tatiana, co zmieni jej odmowa współpracy z KGB. Ponadto ważną osobą w tajnej służbie major Jurij Rogow, zakochał się w dziewczynie i wyznaczyć sobie cel za wszelką cenę osiągnąć to za wszelką cenę. Biorąc pod uwagę podsumowanie show „Tatiany Nocy”, możemy już domyślić z pierwszej serii, że będziemy mieć dramatyczne fabuły.

Tatiana zupełnie przez przypadek dowiaduje się, że prowadził „szkielet w szafie” w jej rodzinie szlacheckiej. Okazuje się, że jego ojciec ma syna z pierwszego małżeństwa. Alexander Golubev dawno nie komunikować się z synem, jednak, aby dowiedzieć się, że potomstwo zostało poważnie rannych podczas służby w Afganistanie, postanowił naprawić sytuację. Tylko że to było zbyt późno, rana młodego mężczyzny było śmiertelne. W stanie wytrzymać takiego obrotu wydarzeń, profesor wpada w głęboką depresję, kłóci się z kolegami, przełożonymi, gospodarstwa domowego.

Fabuła „Tatianina Noc” seria nie zmieści się kilka zdań. Zbyt szybko rozwijającej się imprezy. Profesor w rozpaczy siada za kierownicą samochodu i trafia do strasznego wypadku. Jego żona, która była w pobliżu, cudem uniknął śmierci sam Alexander Golubev zmarł na miejscu.

Gdzie znaleźć pieniądze na leczenie?

Od tego momentu życie Tatiana ulega katastrofalnych zmian. Ona nie może nawet odejść od śmierci ojca, a jednocześnie matka potrzebne kosztowne leczenie dla pełnego wyzdrowienia. Jeśli oglądał show „Tatiany Night”, seria treści powinny być wam znane. Ale ci, którzy nigdy nie słyszeli o tym filmie telewizyjnym w niedalekiej przyszłości może oglądać.

Tania teraz jest zmuszony do podjęcia misji głowy rodziny, ona jest gotowa do podjęcia jakiejkolwiek pracy, tak aby umieścić matkę na nogach. Jednak wkrótce zdaje sobie sprawę, że to, co jest w stanie zwrócić na znikomą cenę. To jest nie do pozazdroszczenia los sowieckiej inteligencji. Współczujący sąsiad postanawia pomóc dziewczynie i Tatiana wprowadza wpływowego cudzoziemca chętny młode ciało. Zatem Radziecki student, aby ćwiczyć wysokich zasad moralnych, dał jej panieńskie honor w zamian za rzadką medycyny. Jeśli intryguje treść show „Tatiany Nocy”, zapraszamy do obejrzenia film telewizyjny.

wiek dojrzały

dziewczyna ofiara nie poszła na marne, a lek pomógł Larisa Alekseevna. Dopiero teraz Tatiana przyjmuje do wiadomości pracowników domu mody Fame Volkova. Naturalne piękno dziewczyna nie może pozostawić nikogo obojętnym. To kochanka elita nocnych dla dorosłych ma również swój wzrok na młodego piękna, chcąc zobaczyć dziewczynę w burdelu. Jak się okazało, właściciel burdelu jest w niepełnym wymiarze godzin i informatora służby wywiadowcze prowadzą znajomość z najbardziej major KGB Yuriem Rogovym.

W dół pochyłej

W naszym dzisiejszym Review – serii „Tatianina nocy.” Podsumowanie serii doprowadzić do wyroku czytelnika. Postępowanie z protagonista trwało kilka osób: jej nową dziewczyną Lily i Sophie zagranicznych prostytutek i burdelu gospodyni Regina, działając na rozkaz Rogov, ale w tym samym czasie realizacji własnych celów. agenci KGB pewność, że Tatiana ma nie tylko anielski wygląd, ale pewne umiejętności. Zwiększona uwaga do własnej osoby zaczyna uciskać Tatianę, i wkrótce staje się inicjatorem konfliktu z żoną, potężnego lidera partii.

minusem

Zawartość „Tatiany Nocy” serii dla kogoś może wydawać się zbyt przewidywalne od pierwszej serii. Stracił pracę w agencji modelek, Tatiana jest zmuszony do współpracy z Regina. Jej pierwszy klient staje się dziennikarz Armin. Wkrótce Lily dostaje w kłopoty w jednej z jaskiń. Tanya i Sophie pędzi do swojego przyjaciela o pomoc, ale okazało się, że biedaczka tchu. grupy przestępcze chcą kontrolować obieg pieniądza elitarnej burdelu. Jednak dziewczyny nie dotykać ich tylko zastraszyć i dotkliwie pobity. Armin jest żałował, że nie tylko jego pasja, ale także umieścić Tatiana drzwi. Teraz bohaterka poważnych zagrożeń gromadzić problemy z rabotodatelnitsy.

Czy sprawiedliwość zwycięży?

Regina udało się zatrzymać zabójców Lily proces wyszukiwania z urzędnikowi łapówkę. Widząc to, Tanya i Sophie zdecydował się na bunt w gabinecie. Jednak oni nie wiedzą, że ich gospodyni jest nie tylko wydajne, ale również bardzo okrutny. Tłumi bunt i wysyła Tatianę na nieplanowane wizyty, gdzie bohaterka mocno pobity. Nie wiadomo, co by się stało z Tatianą, jeśli czas ratowniczy nie dotarł Rogow. Staje się jasne, że major naprawdę zakochany w bohaterce. Zawartość „Tatiany Nocy” serii stał się mylić i mylące. Tanya mama zaczyna podejrzewać, że coś jest nie tak.

Nourish rozwija się w miłość

Major KGB stawia właściciela burdelu w miejscu, a także przyczynia się do wysyłania Larisa Alekseevna do leczenia w jednym z elitarnych ośrodków. Jednak zazdrosny po prostu nie może się uspokoić. Sąsiad postanowił, że Tatiana jest zbyt zarozumiały, nie dziękując w sam raz na „dobre” i prowadzi do głównej bohaterki policji mieszkalnych. Ale tym razem Rogow wykorzystuje pozycję i zapisać Tanya.

Fatalne rozwiązanie matka

Zawartość „Tatiany Nocy” seria przenosi się nieubłaganie ku kulminacji. Bo rozumie, że Yuri Rogov szczerze zakochany w niej i spotyka swojego patrona w zamian.

W tym czasie moja matka przypadkowo odkrywa, że jej córka od dawna wyłączone z Uniwersytetu Moskiewskiego i pracował nocą „nocnych motyli”. Larisa nie obwinia córkę, co się stało, po prostu decyduje się oszczędzić ją od dalszego cierpienia i popełnia samobójstwo. Tatiana nie mogła uwierzyć, że jej matka nie była w stanie ocenić jego ofiarą. Rogi cały czas jest blisko ukochanej.

wynik

Jeśli chcesz zobaczyć show „Tatiany Night”, zawartość ostatniej serii może zostać pominięty.

Dopiero teraz, dowiaduje się, że znajomość Rogov nie była przypadkowa. Pyta współpracy Tanya i otwiera kartę: służby specjalne potrzebują pomocy w schwytaniu niebezpiecznego międzynarodowych przestępców. Zdaje sobie sprawę, że jej ulubionym prostu używane. Co więcej, teraz straciła rodziców i ich reputacji …