778 Shares 9176 views

Długi czas, aby uruchomić system Windows 7. Windows 7 Startup

Wydajność systemu znacznie spowalnia, jeśli użytkownik nie jest w odpowiednim czasie w celu przeprowadzenia profilaktycznej konserwacji systemu operacyjnego. Częste niezadowolenie sieć na fakt, że przez długi czas, aby uruchomić system Windows 7 naprawdę jest wynikiem naszych własnych niedociągnięć. W celu dla swojego systemu operacyjnego odzyskała swoje „skrzydła”, krok po kroku instrukcje do ucieczki z pięciu działań. Kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci w przyszłości zawierać system operacyjny w stan pełnej gotowości bojowej.


Jak zwiększyć prędkość pobierania: sekwencyjną plan działania

To nie ma znaczenia, jak poważne konfigurację systemu operacyjnego. Technologia ta nie jest często nadąża za szybko rosnących potrzeb oprogramowania. Dlatego też ignorować prostych technik optymalizacyjnych przez co najmniej głupie.

Krok №1: Standardowe narzędzia Okna

 • "Start", przejdź do menu.
 • Teraz trzeba przejść do „Panelu sterowania”.
 • Wybierz sekcję „administracja”.
 • Teraz kliknij na pozycji „System Configuration”.
 • Kliknij zakładkę „Pobierz”.
 • Aktywuj „Ustawienia zaawansowane”.
 • W oknie, które zostanie otwarte, odłożyć wartości odpowiadające konfiguracji komputera: określ liczbę rdzeni procesora i zaznaczyć „Maximum Memory”.
 • Potwierdź wprowadzone dane, naciskając „OK” – „Zastosuj” – „OK”.

To jest pierwszy powód, dla którego przez długi czas, aby uruchomić Windows 7. Jednak to tylko na początku zaczynają poprawy systemu.

Krok №2: Edycja listy startowe

 • „System Configuration” ponownie otworzyć menu. Przy okazji, aby dostać się do słynnej oknie można wybrać kombinację klawiszy Win + R oraz w poleceniu check-box „Run”, aby zarejestrować: msconfig.exe.
 • Następnie kliknij zakładkę „Startup”.
 • Odznacz programy, których używasz rzadko. Należy zauważyć, że proces zamykania powinna być przeprowadzona celowo i ze zrozumieniem, że niesie jeden lub drugi z was zdezaktywowany programu. Ponieważ auto-loading Windows 7 może mieć w swoim arsenale różnych sterowników i aplikacji, bez których system nie może w pełni działać.
 • Zatwierdzić zmiany.

Po wyczyszczeniu listy priorytetów prędkość pobierania znacznie wzrośnie. Jednak, aby osiągnąć maksymalną wydajność rozpoczynając realizację niniejszego ustępu nie pozwalają na to. Postępując dalej.

Krok №3: Dezaktywacja „ekstra” usług

Oczywiście, system jest zaprojektowany dla szerokiego zakresu zastosowań. Jednak pełne zestawienie cen OS wyposażony w trosce o szybkość i mogą być edytowane.

 • Destination – „Konfiguracja systemu” w tym samym miejscu, gdzie autorun z Windows 7.
 • zakładka „Usługi”, kliknij.
 • Dezaktywacja odbywa się poprzez usunięcie kleszcza.
 • Nie zapomnij o chwili potwierdzenia.

Uwaga: przed wszystkim wyłączyć powinna zbadać dalsze neutralizowano obiekt. Ponieważ nie jest niczym niezwykłym dla użytkownika usługi nieświadomie off krytyczne systemu Windows, co z kolei negatywnie wpływa na stabilność systemu operacyjnego działa, a nawet może doprowadzić do upadku tzw OS. Dla porównania, lepiej pozwolić uruchomić systemu Windows 7. długo tak będzie ostrożny, w celu zbadania usługowej szczegółowy sposób.

Krok №4: Czyste i defragmentacji rejestru

Wszystkie istotne parametry i ustawienia są w system operacyjny Windows opartych na danych hierarchicznych. poziom wydajności komputera jednoznacznie uzależnione od aktualnego stanu rejestru. Jednakże czynnik ten wpływa bezpośrednio na szybkość ładowania systemu. Aby zoptymalizować funkcjonowanie rejestru, należy zainstalować na komputerze specjalny program jako zintegrowanych narzędzi okna tego rodzaju nie mają. Oczywiście, oprócz wbudowanego edytora rejestru, którego stosowanie wymaga od użytkownika do pewnego poziomu wiedzy. Niemniej jednak, dla tych, którzy nie chcą oglądać, jak długo, aby uruchomić komputer, istnieje szereg wyspecjalizowanych programów (CCleaner, TuneUp narzędziowych, RegCleaner, itp), który jest na tyle dobrze, aby skorygować błędne wpisy w bazie danych systemu, w pełni zoptymalizować pracę rejestru przy czym w trybie automatycznym.

Krok №5: Defragmentacja dysku twardego

Stale używany dysk twardy, należy poddać dokładnym oczyszczeniu, a następnie do defragmentacji miejsca na dysku, które ostatecznie mają pozytywny wpływ na szybkość czytania danych. Jak można sobie wyobrazić, sytuacja, w której długi czas, aby uruchomić komputer, może być wyrażona banalną niezdolność systemu operacyjnego do niezwłocznego otrzymania niezbędnych danych. Jednak tego rodzaju organizowania plików znacząco przedłuża żywotność żywotność dysku twardym użytkownika. Mimo tych wszystkich zalet i pozytywnych efektów defragmentacji wielu użytkowników celowo ignorują ten rodzaj optymalizacji. Ponieważ proces ten może trwać dość długo, czas jej trwania jest regulowane przez nominalnej pojemności dysku twardego.

modernizacja sprzętu

Oczywiście, jeśli użytkownik chce, aby zmaksymalizować szybkość uruchamiania Windows 7, warto pomyśleć o zakupie półprzewodnikowy dysk SSD. Bardziej wydajny procesor oraz dodatkowe gigabajty RAM efektywnie wpływać na wydajność systemu.

poprawa oprogramowanie

Zaleca się, aby zaktualizować system BIOS komputera do najnowszej wersji, a następnie dokonać niezbędnych ustawień bezpośrednio w programie podstawowym wejścia / wyjścia.

 • Ustawienie priorytetu rozruchu z dysku twardego.
 • Wyłącz pełny ekran logo monitora.
 • Określić typ elementu graficznego.
 • Jeśli BIOS daje możliwość regulacji czasu ładowania, powinno być ustawione na „zero”.
 • Odłączyć test pamięci RAM.

Należy rozumieć, że wersja z programów BIOS różnią się zarówno funkcjonalnie i interfejs. Jednak pobieranie algorytm dla wszystkich systemów jest niemal identyczny. Dlatego zalecane wytyczne można uznać za uniwersalne, które ma zastosowanie do wszystkich wersji oprogramowania BIOS.

Konkludując

Znając główne powody, dla których długi czas uruchamiania systemu Windows 7, z oczyma jasno określonego planu działania, pozostaje jednym – przeznaczyć wystarczającą ilość czasu i zrobić pełną konserwację komputera. Wreszcie pamiętają słynną frazę z kreskówki: „Lepiej stracić jeden dzień, ale potem latać na pięć minut!” Zgadzam się, dobry motywator. Życzę sukcesów i owocnej optymalizacji!