482 Shares 1376 views

Sadzenie trawnik własnymi rękami – główne prace

Niektórzy uważają, że aby stworzyć trawnik na miejscu na własną rękę bardzo łatwo. W rzeczywistości, jest to żmudna i skomplikowana praca. Sadzenie trawnik własnymi rękami wymaga dużo wysiłku i znajomości przynajmniej niektóre z podstaw w tej sprawie.


Pierwsze Prace wstępne

Pierwszy etap polega na przygotowaniu powierzchni do sadzenia trawnika. Aby to zrobić, wykopać miejsca, dokąd idziesz, aby ją przerwać. Tutaj jest to konieczne, aby usunąć wszystkie chwasty, zwłaszcza z dużych korzeni sadzenie trawnik własnymi rękami, aby uzyskać jakość. Jeśli nie mogą wydostać się ponownie, tym samym psując wygląd. Po stronie będzie wykopane, trzeba mieć dobry poziom niego. On nie musi mieć wzgórza i niziny. Następnie całe terytorium, przygotowany pod trawnik powinien być dobrze zagęszczony. Jeśli to możliwe, należy użyć do tego celu specjalnego wałka. W przeciwnym razie, należy użyć środków pod ręką. To powinno być obowiązkowe, więc nie spadnie na końcowej boiska. Jeśli wylądować na miejscu nie jest bardzo płodna i rośliny kiełkują słabo, przyniósł specjalnej gleby, które mogą zapłodnienia dodatkiem specjalnych środków.

Robocza: sadzenie i pielęgnacja

Po zakończeniu wszystkich prac przygotowawczych na miejscu, można przystąpić do turnieju głównego.
Zaczyna sadzenie trawnik wiosną, a kończy się późną jesienią, tak, że będziesz mieć czas na przeprowadzenie tych prac. Siać ziemi może od razu kilka rodzajów trawy. Jeśli nigdy nie starał się wybrać te nasiona i nie wiem od czego zacząć, radzę zdecydować się na gotowe mieszanki traw. Rozpocząć siew może być tylko dobre i bezwietrznej pogodzie, nasiona nie odlecieć i równomiernie. Posypać im pierwsze listwy wzdłużne, a następnie na krzyż. Po tym, muszą one być pokryte ziemią, ale nie jest zbyt głęboka. Lepiej zrobić to ręcznie.

ukończenie

Po posadzeniu trawnik własnymi rękami jest zakończona, trzeba je dobrze podlać. Lepiej jest używać specjalnych dysz, które nie są razmoyut glebę i delikatnie przenikają ją. Pierwsze dni podlewania należy wykonywać 1-2 razy dziennie, potem trawnik wzrośnie wystarczająco szybko. W ciągu 7-10 dni, można zauważyć pierwsze kiełkującej trawy, a tylko dwa tygodnie, aby dotrzeć do trawnika dvenadtsatisantimetrovogo rozmiar.

Wskazówki

Jeśli nie śledzić, tak, że można chodzić na trawniku, to lepiej umieścić je nieco pod powierzchnią. W tym przypadku, jest to wygodne do cięcia trawy. Ponieważ te utwory są najlepiej wykorzystywane płaskie kamienie. Jeśli chcesz, aby je z drobnego żwiru, a następnie odkleić ścieżki na granicy trawy. Trzeba mieć świadomość, że pod drzewami, pokrywa trawa będzie rosła bardzo źle, nawet jeśli trawnik lądowanie własnymi rękami przeprowadzona prawidłowo, ponieważ nie są złe oświetlenie. Lepiej jest posypać teren wokół takich miejsc szczególnych okruchów dekoracyjnych lub kamyków.