453 Shares 1923 views

Film 2016 "Perfect Stranger": opinie widzów. "Perfect Stranger" (2007): Opinie

Filmy, w których kilka par nagle zaczynają mówić prawdę ze sobą, z takim skutkiem, że ujawnia wszystkie sekrety i ich życie już nigdy nie będzie taka sama, bardzo wiele. Tragikomedia „Perfect Stranger” (2016) filmowcy opinie Pozycja wśród nich.

Działka. krawat

Krytycy, biorąc pod uwagę „Perfect Stranger” taśmy fabuły, pozostawić wspierające komentarze, doceniając grupę twórczego pisarzy pod kierunkiem reżysera Paolo Dzhenoveze.

Główni bohaterowie – czterech przyjaciół – zdecydować się spotkać w domu jednego z nich ze swoich drugich połówek. Trzy przyszedł ze współmałżonkami, a czwarty bez dziewczyną, która rzekomo zachorował. Wśród uczestników rodzinnego obiadu: gościnnych gospodarzy Rocco (Marco Dzhallini) i Eva (Katarzyna Smutniak), para Cosimo (Edoardo Leo) i Bianca (Alba Rorvaher) na skraju stresu Lele (Valerio Mastandrea) i Carlotta (Anna Foletta) i samotnej grubasa peppe (Giuseppe Battiston). Podczas kolacji, gospodyni zaprasza wszystkich obecnych do gry „prawda” – swego rodzaju „czynem i prawdą” gry. Tylko zamiast działania otaczającej będzie musiał wykazać się wszystko przedstawić zawartość urządzenia.

zaniepokojony sytuacją

Kolejne wydarzenia rozwijają się z nieustępliwym prędkość, napięcie między głównymi bohaterami rosną z każdym kolejnym epizodzie filmu „Perfect Stranger”. Opinie Eksperci nazywają tę technikę artystycznej najlepszy reżyser udar.

Nie wszyscy goście są gotowi wesprzeć inicjatywę Eva intrygującym, ale pod groźbą kolacji skandal członkowie partii zgadzają się tej przygody. Na początku wydaje się, że ta gra zajmie nam wiele miłych chwil rozrywki. Jednak nic nie będzie przyjemne, bo każdy ma tajemnice przeszłości i sensownych szkieletów w szafie. I, niestety, wszystkie tajemnice vylezut zapalić poprzez inteligentne rozmowy i SMS.

Gra w „prawda”

Film „Perfect Stranger” (2016) Opinie recenzentów dubbingiem włoski gra kinovariantom od „prawdy”. Ich zdaniem, powodem Zastanawianie w tytule słowo „obcy” jest zrozumiałe, gdyż wszyscy członkowie narracji, znając siebie sto lat, w trakcie działania ujawniają swoją prawdziwą naturę, a nie tylko na jego pobożna, ale również dla siebie. Jedyną rzeczą, która mylić ekspertów, jest korzystanie z twórców pojęcia „idealny”. Według ich subiektywnych założeniach, twórcy wykorzystali go celowo, ze sprawiedliwego udziału szyderstwa, bo do ideału wszystkich bohaterów filmu są bardzo daleko. Jak się okazało, wszystkie dobre kolacja uczestników: ofiar, i zrobić coś głupiego.

prawie kinospektakl

Pomimo faktu, że cała taśma jest usuwana jako kinospektakl: Użyj parę miejsc, 90% Czas zrzucający wszyscy siedzący przy stole, jeść i pić, zatrzymując się tylko na papierosa – obraz ma wysoki rating IMDB – 7,60.

Ogólnie rzecz biorąc, zabawa do obejrzenia projektu „Perfect Stranger”: aktorzy i role wybrany harmonijnego rozwoju fabuły, choć przewidywalne, ale jest intrygujące, a punktem kulminacyjnym filmu jest dość oryginalny.

Działając na górze, ale wśród innych wykonawców podkreśla Anna Foletta, skutecznie przekształcony w obraz Carlotta. Jej bohaterka – najbardziej cierpienie, najbardziej namiętny, będzie ona rozwiązać większość problemów i przeżyć rozczarowania. Ponadto, po raz kolejny przekonała wszyscy w profesjonalizmu Katarzyna Smutniak, Eva odegrał psychoanalityka, który sam potrzebuje pomocy psychologicznej. Cała obsada wspieranie pierwszego planu filmowego „Perfect Stranger” kinotseniteley opinii pochwalił.

Prognozowanych publiczność i moralność

Ze względu na fakt, że komora pas, czysta rozmowa, to może być interesujące, aby obejrzeć młodzieży jako problem przez długi czas małżonkowie aż do zamknięcia. Ponadto, nie być pod wrażeniem tragikomedia „Perfect Stranger” (potwierdzenie opinii Critics) Zdjęcia wentylatorów z akcji. Ale jeśli szukasz jest fanem teatru lub pozostaje w związku małżeńskim od ponad 10 lat i jest w rozterce, dlaczego jego wybrał / kochanie, idąc do łazienki, zawsze niesie ze sobą swój telefon komórkowy, a następnie wyświetlić taśma przyniesie mu wiele przyjemności.

W filmie „Perfect Stranger” i roli aktorów (znaki zdjęcia są umieszczane na plakacie) powiedzieć widzowi ciekawą historię z dwoma morale. Pierwszym z nich jest raczej wątpliwe – stwierdza, że podczas korzystania z telefonu komórkowego najlepiej jest używać najprostszych zasad bezpieczeństwa: aby umieścić hasło na wejściu, należy skorzystać z sekcji sklasyfikowanych obrazów i ukrytego SMS – i tak dalej, i tak dalej.

Drugi moralny ostrzega przed konsekwencjami zmian, przypominając, że wszystkie tajne kiedykolwiek staje się oczywista.

Typowy produkt Hollywood

Film „Perfect Stranger” zawiera w zasadzie nie mniej ciekawą historię niż utworzenie Paolo Dzhenoveze, ale jego realizacja spowodowała zdziwienie ekspertów i zwykłych obywateli. Według kinoobschestvennosti oceny, dyrektor Dzheyms Fouli wziął standardowy produkt Hollywood nie wzbudzić refleksję, która nie powoduje zwiększoną aktywność umysłową.

Film został oceniony jako niski przez krytyków i publiczności, jego ocena IMDb 5.70. Krytycy niemal wszystko: typowa fabuła, aktorstwo – bez półtonów, brak „podwójnego dna” i niezgrabny, jakby obcy ostatnia część. Dzheyms Fouli – producent nie jest pierwszej wielkości, ale średniej jakości taśmy wydany punktualnie, a ponadto w jego obrazy są brane od słynnej gwiazdy filmowej.

W „Perfect Stranger” przeglądy filmu w porównaniu do poprzedniej pracy – thriller kryminalny „Żądło” (2003). Ale jeśli w „oszustwa”, uwikłany w niezliczonych meandry fabuły, reżyser był w stanie wybrnąć z sytuacji, erotyczny thriller, 2007, kwestie objęte głową. Nie poniżać godności, producenci powiedział w wywiadzie, że po jednym patrzenia „Perfect Stranger” nie jest postrzegane przez wszystkich, tylko po ponownym widz będzie mógł czerpać korzyści z takich zręcznych aluzji i drugiego planu.

historia

Bohaterką Rovena Modli, dziennikarz z zawodu, postanowił na własną rękę zbadać zabójstwo swojej dziewczyny. Podczas przesłuchania, dowiaduje się, że być może sprawa opierała Harrison Hill, wpływowego biznesmena, szef udanej agencję reklamową. Wraz z asystentem Miles Haley postać wybiera niebezpieczny oszustwa. Dziewczyna udaje, że coś, Catarina, agencja Stenographer Hilla, Veronica, ten zwodzi Harrison w sferze społecznej. Sieci, próbuje dowiedzieć się, kim naprawdę jest. Ale im bliżej ona dostaje się do rozwiązania zagadki, tym bardziej niebezpieczna staje się dochodzenie.

działając praca

Retsenzorov, analizowane film „Perfect Stranger” nie jest pod wrażeniem pracy i działając z tych gwiazd Hollywood – Holli Berri i Bryusa Uillisa. Wydaje się, że ten ostatni wykonuje raczej reprezentacji, zamiast funkcji działających z jego znakiem firmowym uśmiechem, mrużyć oczy kotów Willis gwizdka portretuje polerowane mężczyzna, zajmuje się tylko jeden – jak leżał w łóżku obok piękna złowionych w świetle jego widoczności. Nie zadowolony, a Oscarem Holli Berri. Aktorka gra najważniejszą i zarazem złożoną rolę, przejawia się jako jednowymiarowa, tylko zakłopotany. W przeciwieństwie gwiazda wykonawców głównych ról, Dzhovanni Ribizi wygląda pyszne. Obraz przedstawiony publiczności, godnego i ciekawy.

Zestaw absurdów

Nic dziwnego, że thriller „Perfect Stranger” (2007) Liczba otrzymanych najbardziej negatywne i sceptyczny. Film jest pełen różnego rodzaju absurdów: Frank błędów, absolutnie zbędnych gałęzi działce, znaczących użycie wyzwalaczy naciągowych. Ze wszystkich wyżej projekt budżetu wygląda fałszywy o dziwnej nazwie, widz jest dość trudne do zrozumienia, co jest idealnym obcy. Do wszystkich producentów początkowo umieszczony teraz jako thriller erotyczny. Deklarowany stan, według wszelkiego prawdopodobieństwa, nie miało wpływu na całkowity brak scen erotycznych w porównaniu na przykład z „Nagim instynkcie” Paula Verhoevena.

W każdym razie, na pewno trzeba zobaczyć przed dokonaniem własną opinię na temat filmu.