340 Shares 7983 views

Co jeśli korzenie włosów na nogach?

Gładka skóra – marzenie wielu dziewcząt. Ale, mimo niesamowitej różnych sposobów, aby usunąć włosy, gładkość pozostaje problemem. Chodzi o to, że włosy rosną, pozostawiając skórę nieprzyjemne wstrząsy czerwonawe. Oni nie mogą odbywać się przez dłuższy czas i być dość zauważalne. Problem wrastających włosków na nogach nie pozwala trochę odpocząć i dostać nagi nawet w najsilniejszym ciepła. Dlaczego tak się dzieje i czy istnieje rozwiązanie?


Dlaczego wzrosła włosy na nogach?

Przyczyną nieprawidłowego wzrostu włosów, jest naruszeniem zasad ich usuwania. Bez względu na to, co wybrać – golenia lub elektrolizy shugaring. Jeśli procedura nie było tak jak powinno być, na skórze pojawiają się wkrótce te najbardziej znane guzki. Wrastające włosy nie może wydostać się spod skóry, a tym samym rośnie, co może prowadzić do zapalenia mieszków włosowych, a nawet ropiejących. Sprawa może być i cechy skóry. Czasami, że wyrosła włosy na nogach, winę charakter, obdarzona dziewczyna nie jest zbyt wrażliwy. Wrastanie może pojawić się w dzieciństwie, bez podłączenia do depilacji, jeżeli ze względu na predyspozycje. Oczywiście, możliwe jest zapobieganie i leczenie wrastające włosy na nogach w tym przypadku. Jednak najczęściej winni cały ten sam wosk lub depilator.

Co jeśli korzenie włosów na nogach?

Dotknięte obszary pewno trzeba obsłużyć, inaczej zapalenie może uszkodzić powierzchnię skóry i pozostawiają ciemnych plam. Pożądane jest, aby wyciągnąć włosy z zpod skóra wysterylizowanej igły lub kleszcze pre-parowe skórę pod prysznicem lub za pomocą kompresu. igłą do nakłuwania, spuchnięte pęcherzyk i pociągnąć pęsety końcówki włosów. Leczony obszar środkiem odkażającym wycierania, aby uniknąć dostania się do infekcji rany. Należy zauważyć, że metoda ta nie pasuje do wszystkich. Jeśli wyrosły włosy na nogach, powinny one znajdować się blisko powierzchni skóry. Głębokie wrastanie należy powierzyć fachowcom. Ścisnąć je w każdym razie niemożliwe. Jeśli problem nie przeszkadza Ci po każdej depilacji, po prostu spróbuj zmienić wybraną metodę na drugą.

zapobieganie wrastanie

W celu uniknięcia tego problemu w twarz i nie bać się ewentualnego zapalenia, spróbuj trzymać procedurę usuwania włosów dla profesjonalistów tej sprawie. Jeśli chcesz zrobić wszystko w domu, należy pamiętać o kilku prostych zasad. Przede wszystkim, trzeba skrabirovat tygodnika skóry. Na dzień lub dzień depilacji, pożądane jest, aby powtórzyć skórkę, aby pozbyć się brudu i martwych komórek skóry, które mogą dostać się do pęcherzyków. Pamiętaj, że możesz tylko depilacji obszarów o zdrowej skóry bez uszkodzenia. Przed zabiegiem, pożądane jest, aby pary nóg, więc to będzie łatwiejsze i mniej bolesne. Przygotuj skórę antyseptyczne i zabrać się do pracy. Wosk lub pasta cukru powinno przejść przed wzrostem włosów oraz goleniu – w przeciwnym kierunku. Jeśli zdecydujesz się golić, w żadnym wypadku, nie działają na suchą skórę. Skorzystaj ze specjalnego żelu lub pianki, przesuń delikatnie i ostrożnie, bez wywierania jakiegokolwiek nacisku na skórze i nie powtarza ruch w tym samym miejscu. Najlepszy ze wszystkich, jeśli maszynka jest jednym ostrzu. Po zabiegu nawilżyć krem z owocami lub kwasu salicylowego.