509 Shares 3034 views

Wymagane element żeński i pary łyżwach. Gatunki i funkcje

Wielu fanów tego eleganckiego sportu próbował zajrzeć do jego historii.
Chociaż wybrzeże Bug wielokrotnie znaleźć buty na łyżwach na lodzie (przypuszczalnie wykonane z kości), historyczną ojczyzną łyżwiarstwie figurowym jest uważany Holandia. Niektórzy badacze uważają, że to właśnie tu urodziły się pierwsze łyżwy wykonane z żelaza. Od tego czasu jest to świetna zabawa zima zaczęła się rozwijać jako pełnoprawnego sportu.


Odmiany na łyżwach na lodzie

Na początku XIX wieku, jazda głównie mężczyźni zaangażowani. To był pojedynczy występ, który bardziej przypomina metę niż jazda na łyżwach. Zaskakujące jest to, że poszczególne występy kobiece zaczęły pojawiać się znacznie później. Jednak większość publiczności zgodzili się, że wydajność dziewcząt poślizgu na lodzie znacznie bardziej łagodne. Więc dlaczego nie połączyć sportowców? I tak narodził się pary sportowe rysunku.

Pomoc – nieodzownym elementem kobiet i par Łyżwiarstwo figurowe. Do dnia dzisiejszego, widok był niesamowity sport ma trzy główne rodzaje:

  • żeński;
  • mężczyzna;
  • pary sportowe.

Do tej pory – jest to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wymagających sportów. Wykonywać niektóre z jego elementów nie mogą nawet wszystkich profesjonalistów. Jednak nie jest obowiązkowy program dla wszystkich zawodników. Poziom konkurencji określa, jak skomplikowane są pewne elementy.

Każdy element żeński oraz specjalny pary sportowe

Na przykład, „spiralny” – to jest niezbędnym elementem kobiet i pary jazdy figurowej na lodzie. Ta sztuczka nie jest najtrudniejszy, ale wymaga szkolenia, w tym ćwiczeń bez łyżew. Potrzebne składniki są również różne etapy łyżwach, skoki i obrót. Z pierwszym łyżwiarka porusza i łączy dwa lub więcej elementów. „Spirale” przeprowadzono w następujący sposób: jedna stopa jest na lodzie, a druga w powietrzu. W zależności od położenia i pozycji stóp zidentyfikowano szereg odmian tego elementu. Warto zauważyć, że w celu oszukać liczone na stanowiskach muszą być co najmniej 7 sekund.

„Spin” – kolejny niezbędny element kobiet i par Łyżwiarstwo figurowe (sprzęt najbardziej zróżnicowane). Mogą być wykonywane w pozycji stojącej, siedzącej, a nawet w powietrzu. „Jaskółka” to także dobra pozycja do obrotu. Skoków w sporcie są podzielone na dwa rodzaje, w zależności od wersji Noskov i krawędzi. W obowiązkowym programie jakiegoś złożonego konkursu obejmuje „Axel”, „Lutz”, „Flip”, „kożuch”, „Salchow”. „Rittberger” jako obowiązkowego elementu żeńskiego i para łyżwach. Nazwa jego sztuczki są często podane na cześć słynnych zawodników lub trenerów, którzy wymyślili ten element. Powołuje się ich nazwami oraz wsparcie dla łyżwiarstwie figurowym (elementy i sztuczki).

Niektóre funkcje i korzyści

Oczywiście, te sztuczki mogą wykonywać tylko dobrze wyszkolonych zawodowych łyżwiarzy figurowych. Ale zrozumienie technologii i mechaniki jakiegokolwiek elementu mogą nawet osoby bez kiedykolwiek stojąc na lodzie. Prawa fizyki są głównym kluczem do zrozumienia całej złożoności łyżwiarstwie figurowym. Warto zauważyć, że jazda na łyżwach na lodowisko ma silną estetyczną stronę. Jest to nie tylko miły dla oka z zewnątrz, albo że wymaganym elementem kobiecego i para łyżwach jest skupienie się na pewnych grup mięśni, w wyniku czego postać sportowca staje się piękne i napięta. Ten sport wymaga doskonałą postawę, a także ton głuchy, bo jazda na łyżwach jest często towarzyszy muzyka.

Łyżwiarstwo figurowe dla tych, którzy lubią pracować i wytrwałości

Większość, którzy zdecydowali się podjąć to wyrafinowany sportu nie niskolechko pożałujesz. Ale to trzeba przyznać, że aby osiągnąć każdy wynik jest możliwy tylko dzięki żelaza będzie moc i stała wytrwałość. Ci, którzy nadal ośmielają się połączyć swoje życie z ostre ostrza łyżwy, to znaczy, że ważną rolę na drodze do sukcesu grając sprzętu. Oczywiście, na początku nie wszystko pozwolić na zakup profesjonalne buty do jazdy, ale w końcu to wszystko musi być zrobione. Jest to wspaniały sport, który daje wiele pozytywnych emocji oraz wielki impuls energii. Te sukcesy, które stoją przed nami są warte każdy wysiłek poświęcony na szkolenia.