353 Shares 5233 views

Imatra Waterfall: Beauty z harmonogramem

Imatra miasto może być słusznie nazywany ósmy cud świata. Jego wygląd, jest on zobowiązany do przepięknego wodospadu zwanego Imantrankoski, ale teraz jest bardziej powszechnie określa się po prostu jako Imatra.


Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z początku 16 wieku. A sam wodospad Imatra powstał ponad pięć tysięcy lat temu. Generalnie waterfalls Finlandia różnią się od tradycyjnego rozumienia tego naturalnego zjawiska. Woda sitowie bez hałasu i ryczeć w dół, to niby przerasta przez kaskady. Stąd nazwa Fiński – „progu” Imatrankoski ponieważ „Koski” w fińskim środki Podstawa jest kamień spada szczelinowa, na których prędkość ogarnia wielka woda.

W 19 i początku 20 wieku, ten wodospad jest szczególnie popularne. W latach 20-tych 19 wieku. droga z Petersburga do Imatra utrzymywane przez dwa dni. Później budynek hotelu został zbudowany tutaj. Po Finlandia uzyskała niepodległość, jest mniej turystów, ale Imatra wodospad jeszcze przynieść własne korzyści. Finowie Ustaliliśmy tamy i zbudował elektrownię wodną. Nawiasem mówiąc, do jego budowy zaproszono najlepszych artystów i projektantów. Hydroelektrowni był to największy w kraju. Teraz zobaczyć cud natury można określić tylko w określonym czasie. Waterfall Imatra, harmonogram, który chcesz wiedzieć z wyprzedzeniem, tak aby nie przyjść na próżno, jest teraz bardziej przypomina jazdę. W pewnych okresach i dni przepływ wody pojawia się, gdy klapka otwierania siły. Również miłośnicy ekstremalnych może przejść wodospad na stacji kolejki linowej.

atrakcje Imatra

zabytków, zabytków architektury i muzeów – czyli słynny Imatra. Wodospad – nie tylko jego zaletą. W sąsiedztwie znajduje się Imatrankoski „Cascade” Grand Hotel (jak go nazywano pierwotnie). Piętrowy budynek białe, ozdobione wieżami, został zbudowany na początku 20 wieku. Ten zamek-hotel odpoczywał w czasie Mikołaj II. Mówi się, że nie możemy znaleźć dwa identyczne pokoje.

Niezwykły i nieco złowieszczy pomnik znajduje się w pobliżu mostu nad wodospadem Imatra. Ta postać znika pod wodą Virgin Imatra. Uważa się, że duch wodospadu wabiąc samobójstwo w swoich sieciach. Aż się może wydawać szalone, ale co roku przychodzi tu dużo ludzi, którzy naprawdę chcą zakończyć swoje życie w tym wodospadu. Na początku 20 wieku w Rosji, nawet ustawa została opublikowana, zgodnie z którym zakazane do sprzedaży biletów na jedną stronę. Po obu stronach wąwozu są zainstalowane starą altankę. Ale teraz to jest mało prawdopodobne, aby cieszyć się urokami Imatra, ponieważ Brink zablokowana kilka rzędów ścian – dla bezpieczeństwa.

Są interesujące i ulicach miasta, gdzie wiele kościołów i kaplic. Malowniczy charakter Imatra sugeruje, spacery i podziwianie lokalnej piękno. Istnieje również muzea małomiasteczkowe historii, opowiada o osadzie, również zachowanego starożytnego dworu. Latem turyści docenią miejscowej flory. Szczególnie dobre zielona trawa w połączeniu z kamieniami, kiełkowanie, jakby prosto z ziemi.