471 Shares 5230 views

Kolczyki z rąk. dostępny wyłącznym

Każda fashionistka chce jak zmienić akcesoriów do swojej garderoby często, jak to możliwe, tak aby dokładnie dopasować nie tylko wybrany styl, ale także nastrój. Ale, niestety, nie każdy może sobie pozwolić na tak regularnie zakupu biżuterii. Mimo to, koszty czasami osiąga wielkość kilku wynagrodzeń pracowników. Ale tam, należy zwrócić uwagę na różnorodność współczesnej biżuterii. Czasami te akcesoria chociaż są dużo tańsze, ale wygląda o wiele bardziej wyrafinowane i bardziej luksusowe przedmioty wykonane z metali szlachetnych. Na przykład, kolczyki. Teraz w modzie masywnej i jasnym modelu z dużą ilością kolorowych dekoracyjnych szczegółów. Zgadzam się na zakup tego piękna złota lub przynajmniej srebro – przyjemność nie jest tanie.


Nie spędzają dużo czasu na wycieczki do sklepów specjalistycznych oraz zestaw wyborów, które doskonale pasują do dzisiaj obok znacznie łatwiej kolczyki własnymi rękami. To nie jest tak trudne. Masz wystarczająco jeden wieczór, aby akcesorium idealne. Oto przykład, aby zacząć swoją praktykę w tworzeniu biżuterii.

Kolczyki z rąk. master class w domu

W celu okazały się ciekawym i jasny wystrój, niekoniecznie obsady drogich materiałów. Zacznij od czegoś prostszego, więc nie będzie zbyt boli coś przypadkowo zepsuć niezgrabne ruchy. Model ten może być wykonany z konwencjonalnego drutu miedzianego, duże kulki, gotowy haczyków w uszach, kulki trąbki i zróżnicowana. Materiały te mogą zawsze kupić w przystępnej cenie w sklepie, albo znaleźć w trumnach ze starej biżuterii. Ale najpierw upewnij się, że nie są uczuleni na miedzi, jak niektóre dziewczyny nie mogą nosić w przebija ucho prostych domowych kolczyki.

Trzeba zacząć pracę z, wyciąć dwa równej długości kawałek drutu. To będzie nasz puste, z którego wielkość zależy od skali przyszłego akcesorium. Krotnie fragment pierwszego spłaszczyć pętli, której końce są lekko obrócić do góry względem siebie. Najlepiej, powinny one tworzyć mały haczyk. Zrób to samo z drugiej strony.

Do zdobienia preformy wziąć cienki drut, więc to było wygodne, aby być wprowadzone przez kulki. Dołączyć jeden koniec na górnej pętli pierwszego przedmiotu obrabianego i zacząć nawijanie równomiernie grubego drutu. Po pięciu turach wątek koraliki. I tak, podczas gdy wystrój nie jest obwieszone całkowicie. Staraj się nie zboczyć z tytułu odwraca się do pracy jako całość wyglądała harmonijnie i dokładnie. Jak widać, kolczyki z rękami – to nie jest takie dzieło.

Po położeniu na końcu obrabianego przedmiotu, zamocować końcówkę do tego samego miejsca, z którego można rozpocząć pracę. Ale nie spiesz się, aby wyciąć ten cienki drut. Wynik ten, oczywiście, już wygląda dobrze, ale proponujemy dać mu trochę więcej oomph. Spuścić pozostały ogon cienki drut w dół, aby przejść przez centrum kolczyki (z rękami nie rezygnować, jeśli taki w porządku praca masz problemy, używać pęsety lub naparstki). Umieścić go trzy perełki, a następnie umieścić większy koralik i kontrast. To zabezpieczyć wydłużonego szklanych paciorków. Koniec drutu przechodzą przez duże kulki i przeciągania przez pozostałe kulek w górę. Bezpieczne w tym samym miejscu i reszta.

Zatem najbardziej uciążliwe praca jest wykonywana. Trzeba tylko przymocować specjalne haki do kolczyków gotowych z rękami mógłby vdet uszy. Gotowe! Teraz jesteś właścicielem absolutnej wyłączności. Model może być zmieniona w dowolnym momencie, jak chcesz, dodając dodatkowe szczegóły.