455 Shares 6328 views

Hemoroidy u kobiet: Objawy i powikłania

Do tej pory, hemoroidy jest dość częstą chorobą. W tym przypadku, większość z nich występuje w targach połowa ludzkości. Należy zauważyć, że przy opracowywaniu hemoroidy u kobiet, objawy zwykle nie różnią się znacznie od tej klinice, która jest dostępna u mężczyzn.


Główne objawy

Obraz kliniczny choroby wiąże się kilka charakterystycznych cech. Po pierwsze podczas aktu defekacji obserwuje się silny ból ostry regionu odbytu. Występuje, gdy traumatyczne hemoroidów przejazdem stolcu lumen. Jest to szczególnie ważne w przypadkach, gdy kał ma zbyt gęstą strukturę.

Ponadto objawy hemoroidów u kobiet zawierać w swoim liście wyboru krwi szkarłat koloru. Dzieje się natychmiast po akcie defekacji. W tym przypadku czerwona krew nie miesza się z kałem, a znajduje się na nim. Ponadto można zauważyć na papier toaletowy.

Należy również zauważyć, że jeśli nie ma hemoroidy u kobiet, objawy nie zawsze mają stały i jednolity charakter. Faktem jest, że w tej chorobie ból przeszkadza pacjenta podczas samej defekacji i przez kilka minut, po nim. Dalej jest stopniowe przekształcenie ból świąd i / lub pieczenie. W tym przypadku pacjent często czuje wielkie pragnienie, aby wziąć prysznic. Warto zauważyć, że w niektórych przypadkach to pomaga, ale tylko do czasu następnego aktu defekacji.

W tym przypadku, jeśli jest zewnętrznych hemoroidów u kobiet, objawów zostaną uzupełnione obecności powstawania patologicznego regionu odbytu. Uzyskaj ta diagnoza może być tylko lekarz. Dla tych, którzy nigdy nie zetknął się z chorobą, wiem jak to wygląda hemoroidów zewnętrznych u kobiet, zdjęcie pomoże lepiej niż jakiekolwiek historie. Znalezienie ich nie jest tak trudne.

powikłania

Jak rozwijać hemoroidy u kobiet? Objawy opisane powyżej, charakteryzuje się przede wszystkim za chorobę we wczesnych stadiach jej rozwoju. W takim przypadku, jeśli zacznie się rozwijać i osiąga znaczne nasilenie, prawdopodobne jest pojawienie się istotnych powikłań. W przypadku hemoroidów, to mówi się głównie o ciężkim krwawieniem wynikającym z traumy hemoroidów. Czasami jest tak silny, że bezpośrednio zagraża życiu pacjenta. Ponadto, ze znaczną ekspresją hemoroidy mogą być utrata hemoroidów z odbytu. Gdzie takie wykształcenie jest często łamane zwieracza odbytu. W tym przypadku, pacjent czuje się bardzo silny ból.

Czasami uschemlonny zwieracz odbytu hemoroidy nie mają czasu, aby zwolnić, a następnie rozpoczyna się jego śmiercią. W przypadku wystąpienia takich powikłań należy przeprowadzić operację jak najszybciej, bo jeśli nie, to jest możliwe, aby rozwinąć jeszcze większe problemy.