577 Shares 8482 views

Lista rosyjskich prezydentów w porządku. Podczas panowania. Władcy Rosji i Historii

Książę Vladimir w dziesiątym wieku, został ochrzczony i przyjął chrzest Rusi Kijowskiej. Od tego czasu rozpoczęła się w historii Rosji prawosławnej. Władcy Rosji, rosyjscy prezydenci w różnych epok historycznych i różnych systemów zarządzania publicznego zastąpione siebie, pozostawiając swój ślad w jej życiu.


Jak historia

Wiadomym jest, że fakty historyczne są zawsze nieco zniekształcone w zależności od wydarzeń politycznych. A czasem, jak pokazano na dzisiejsze realia, próbuje przepisać historię poznania. Odnosi się wrażenie, że rosyjscy i radzieccy przywódcy, prezydenci Rosji są prezentowane osób spoza naszego kraju w zupełnie innym, zniekształconym i złym świetle. Wielkiej Wojny Ojczyźnianej został przemianowany w podręcznikach w czasie drugiej wojny światowej ZSRR w pokonaniu wartości nazistowskich Niemiec podważa jej jak najszybciej, a ukraiński rząd zrównuje faszyzm i komunizm, i mówi, że Związek Radziecki zaatakował Europę, ale nie zwalnia jej z nazistami.

To samo odnosi się do polityków.

nadal puzzle

Były niekończące książęce waśnie w Rosji naprawdę? Zabity jeśli syn Iwana Groznego, tak jak podręczniki mówią nam o tym? A kto był Emelyan Pugaczowa? Lee wrócił Petera z Europy, czy to już nie był?

Może kiedyś to wiadomo na pewno, co byli ludzie, którzy byli na czele państwa, i zdecydować, gdzie i jak poruszać się kraj.

Mezowie

Czy jesteś zainteresowany władców Rosji, Związku Radzieckiego, prezydenta Rosji? Lista w kolejności głów państw można łatwo znaleźć w podręcznikach historii.

Romanov wstąpił na tron w wieku XVI i rządził Rosji przed rewolucją 1917 roku, gdy monarchia dobiegła końca, a długo oczekiwana Komunistyczna spieszy na jego zmianę.

Prawdopodobnie do tej pory Rosjanie nie może dać pełnej oceny wszystkich wydarzeń, które dzieją się w latach władzy radzieckiej. Do tej pory nie są do pogodzenia różnice dotyczące wkładu Lenina i Stalina w losy państwa. Ale fakt, że pod Gorbaczowa, pierwszy i ostatni prezydent ZSRR, ogromny kraj przestał istnieć, chyba nikt wątpliwości.

Po rozpadzie Związku Radzieckiego, Rosja przepowiedział przyszłość pozazdroszczenia, a niektórzy zachodni przeciwnicy na pewno plany, aby podzielić kraj wyczerpany. Ale niesamowite stało. Stan został wzmocniony, miał jasną i silnego lidera, a ludzie wiwatowali. Po raz kolejny, drapieżne plany zniszczenia największych krajów na świecie nie udało.

Prezydenci Rosji: wykazu w celu

ZSRR upadł w 1991 roku. Ostatnio rosyjska historia jest bardzo młody, a lista prezydentów Rosji, aby w jej bardzo małe, tylko trzy nazwiska. Są to:

  • BN Jelcyn.

  • DA Miedwiediew.

  • VV Putin.

Borys Jelcyn Doszedł do władzy w 1991 roku i rządził krajem do 1999 r. Polityka wciąż daje mieszaną ocenę jego rządów. Następnie, po radziecki upadek przyszedł burzliwych czasach ozdobny latach dziewięćdziesiątych, kurtki szkarłatne i złote łańcuchy. Rosjanie przeżyli drapieżnych prywatyzacji lub „prihvatizatsii”, jak go nazywano przez ludzi. Nie było stałe, arogancki, klasa gangster oligarchów.

Lista prezydentów Rosji kontynuowane w celu V. Putin, który zastąpił Jelcyna w biurze. I miał do czynienia z oligarchicznych klasie. W jego panowania spadły wojny czeczeńskiej, aktów terrorystycznych, zniszczenie okrętu podwodnego „Kursk”, i wiele innych wyzwań, że krajowy lider metodycznie opanowane, choć i otrzymał mieszane oceny ich ludu. Rządził państwu dwie kolejne kadencje prezydenckie, od 2000 do 2008 roku, ale, wbrew oczekiwaniom, a rewizja konstytucji, aby umożliwić mu kandydować na trzecią kadencję, odmówił takiej możliwości.

Od rządząca partia „Jedna Rosja” doszli do władzy, Dmitrij Anatoljewicz Miedwiediew, który panował stan od 2008 do 2012 roku. A lista rosyjskich prezydentów w celu dodania innej nazwy. VV Putin w czasie objął stanowisko premiera.

W 2012 roku prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin został ponownie wybrany.

Rola osoby władcy w historii państwa, prawdopodobnie, nie można przecenić. On uosabia twarzy ludzi z całego kraju, który rządził. I są w swoich kartach historii, gdzie byłoby pożądane przez długi czas, aby zatrzymać i pomyśleć o tych przywódców rządowych, dzięki którym kraj zmienił się na lepsze, a ludzie żyjący w nim, zwłaszcza doskonale zdaje sobie sprawę ze znaczenia tej historycznej chwili i nieocenionego wkładu wykonane przez gubernatora i krajowym liderem. Jeśli widzisz listę rosyjskich prezydentów w porządku, okaże się, że taki mąż stanu w Rosji pojawiła się na przełomie tysiącleci. I istnieją dzisiaj.