82 Shares 6558 views

Lody owocowe: gotowanie recepty. Najsmaczniejsze lody

Obfitość soczyste, słodkie i niezwykle atrakcyjnym owoców pozwala na przygotowanie traktować popularnych dzieci – lody, owoce, lody z dżemem jagodowym, sorbet i wystawne frogurt. Jakość produktów i skrupulatne przygotowanie daje niezrównaną domowe desery, które można traktować zarówno dorosłych jak i dzieci (nawet najmniejsze).

smakołyki

Homemade produkcja lodów – ekscytujące doświadczenie dla dzieci i dorosłych. Mali pomocnicy mogą łatwo powierzyć myć owoce, nasiona lub czyszczenie mieszania owoców z baz cukrowych. Wspólne przygotowywanie zimnych smakołyków doskonale łączy pokolenia i wypełnia codzienne badania poznawcze dzieci.

Domowe popsicles są często wykonane ze świeżych soków i zdrowe koktajle z dodatkiem miejscowości mleka, wybór lekkiego kremu, świeżych jaj i cukru. Niekwestionowanym atutem tego deseru jest możliwość uzupełnienia go z kokosa, karmelu plamami lub tarty czekolady.

sorbet

Najsmaczniejsze lody, szczególnie dla dzieci – łatwy francuski sorbet dojrzałe witaminowe bomby – czarna porzeczka. Ze względu na brak jaj i śmietany deseru mogą być spożywane na zimno dzieci, jak również tych, którzy trzymać się diety.

Aby przygotować sorbet będą musiały:

 • 600-700 g świeżego porzeczki dokładnie miele się (lub inne owoce);
 • 200-280 g cukru (w zależności od gatunku i dojrzałości owoców);
 • 150-170 ml czystej wody;
 • pół średniej cytryny;
 • dorosły stół, można dodać 2 łyżki. likier łyżka jagód (wybierz swoją wartość w zależności od wybranych owoców, że nie stało konfrontacja smakuje).

Zawiesinę berry musi być zmieszany z cukrem i wodę do całkowitego rozpuszczenia się cukru, ponieważ struktura lodów jest jednorodna. Lemon powinna być dokładnie rozgnieść na puree z dodatkiem jego skórki. Alkohol należy dodać jako końcowy smak wlewając cienkim strumieniem i starannie mieszając w oparciu owocowe.

Można przygotować deser jak przy użyciu lody, i bez niego, ale wtedy trzeba będzie zamrażarkę i Przybory niemetalowych. Aby przygotować się do przygotowywania lodów pamiętać ważny niuans. Przed wlewem mieszanki owoców, konieczne jest, aby prawidłowo cool. Mieszanina w ekspres do lodów często jest jaśniejszy. Spowodowane jest to nasycenie tlenem.

Gotowanie chłodne uczta bez lodów, trzeba wymieszać każdą mieszankę dokładnie pół godziny, a po 5:00 dystrybuować do pojemników i wysłany do zamrażarki.

lód

Lody owocowe – najsmaczniejsze lody, co może sprawić, nawet dziecko sobie. Do jego przygotowania jest wymagane:

 • 0,6 litra soku owocowego (z miazgi dowolnej świeżych lub koktajle)
 • laska wanilii;
 • 200 g cukru, jeżeli kwaśny owoców.

Soki muszą być dokładnie wymieszane z cukru i wanilii wiórów, do otrzymania jednolitej mieszaniny trzeba wlać do chłodzonych form. Zamrażać lody, owoce będą 6-8 godzin. Wtedy może on służyć gościom.

truskawka

Traktować najpopularniejszych pań jest truskawka lody – lekki, pachnący i atrakcyjne. Jest całkiem fajne w lecie ciepła i podniesienia w niepogody.

Aby przygotować lody truskawkowe, trzeba będzie:

 • 100-110 g białego cukru;
 • 250-270 ml wybrany śmietany;
 • mleko 250-270 ml;
 • 3 średnie żółtka;
 • 2 filiżanki (200 g), truskawki (selektywne świeże lub mrożone);
 • łyżeczka wanilii lub kremowy istota.

Przygotowanie:

 1. Połowę cukru należy zmieszać z truskawkami. Mass konieczne, aby umieścić go w lodówce na kilka godzin.
 2. W osobnej misce, głęboka potrzeba mieszać cukru, mleka i jaj żółtka. Następnie mieszaninę należy położyć na ogień i bez doprowadzenia do wrzenia, rozpuszczenie cukru. Mieszanka dla niemowląt powinny mieć chłodne. Następnie trzeba umieścić w lodówce, co pół godziny, konieczne jest mieszanie lub kropelki lodu tworzą się w środkowych warstwach.
 3. Po ochłodzeniu (około 3 godziny), mieszaninę mleka należy mieszać z truskawki podstawę i wanilii. To wszystko, domowe lody, owoce jest gotowy, można go wnieść na stół. Niech dzieci startu pierwszej próby, jeżeli zostały one zaangażowane w przygotowania.

wiśnia

Teraz powiedzieć, jak zrobić domowej roboty lody, owoce z okruchami migdałów. Najlepszy ze wszystkich, to nakrętka zostaną połączone z wiśni (czereśni lub wiśni rzeczywistym – rozwiązuje każdego smakosza dla mnie).

Aby przygotować krem wiśniowy lody, trzeba będzie:

 • 300-400 g skorupie wiśniowy;
 • 100-150 ml jakość mleka;
 • 220 ml jakości niskiej zawartości tłuszczu śmietany (10%);
 • 100-150 g cukru (miodu jest pożądane);
 • 0,5 l krem jakości tłuszczowy (35%);
 • 2 łyżki. łyżeczką „Amaretto”, lub inne pachnące słodki likier;
 • 150 g migdałów.

Preparat deserów:

 1. 10% krem mieszankę cukru i oczyszczony (a) myje głębokim zbiorniku wiśniowy.
 2. Następnie mieszaninę tę należy umieścić w ogniu i, bez gotowania, około 15 minut na rozgrzewkę.
 3. W tym czasie, cukier stopi i zmiękczają lukier dobrze. Po ogrzewaniu masy do schłodzenia do temperatury pokojowej. Schłodzoną mieszaninę należy mielić miksera do gładkości.
 4. trzeba wlać cienkim strumieniem ciepłego mleka w masie wiśniowym, dobrze wymieszać i pozostawić do schłodzenia w lodówce.
 5. Tłuszczowych krem należy odpowiednio bicz mieszacza (regulowania prędkości obrotowej pomiędzy najniższym i optymalnie intensywne). masa powietrza staje się tak kremowy i zrównoważony. Następnie należy wymieszać dużo likieru wiśniowego i śmietany, a następnie ponownie wymieszać blender. Akord końcowy zostanie zgnieciony smakowe migdałów.
 6. Lody powinny być umieszczone w lodówce do schłodzenia, mieszając regularnie ciągnąc za. Po 6-8 godzinach wiśniowe lody zamrażarka jest gotowy!

borówka lody

Wreszcie, należy rozważyć, jak gotować kolejne pyszne lody. Głównym składnikiem tego deseru – Blueberry. To lody ma przyjemny, orzeźwiający smak.
Aby przygotować potrzebne są:

• cukier waniliowy – łyżeczka;
• śmietany (tłuszczu) – szkło;
• jagody (korzystnie świeże) – dwa okulary;
• 12% tłuszczu śmietany – 475 ml;
• mleko skondensowane – 420 ml.

Przygotowanie:

1. jagody mycia, umieszcza się w misce zacieru.
2. W drugim zbiorniku, zmieszać śmietankę, mleko zagęszczone i wanilii.
3. Następnie mieszaninę umieścić w zamrażarce. Co pół godziny na to zasięg, wymieszać ponownie i ponownie. Więc trzeba zrobić przez pięć godzin. Następnie dodać jagody i mieszać ponownie umieścić w zamrażalniku na okres dwóch godzin, mieszając, co pół godziny. To wszystko, deser jest gotowy.

wniosek

Teraz, gdy wiesz co ekscytujące doświadczenie – Homemade produkcji lodów. Ten proces trwa bardzo długo, a wynik będzie zadowolić dzieci i dorosłych.