739 Shares 2781 views

Lucélia Santos – Gwiazda brazylijskich telenowelach

Z tej serii brazylijskiej ery „długo działa opera mydlana” rozpoczęły się w ZSRR. Jest to, oczywiście, „slave Izaura”. Którzy nie mieszkają w tym czasie, to nigdy nie będzie w stanie zrozumieć, jak popularna była to telenowela wśród zwykłych widzów. A gwiazdą pokazu była niewątpliwie Lucélia Santos.


Biografia aktorki

Lucélia Santos (Santos), urodzony 20.5.1957, na przedmieściach Sao Paulo, Santa Terezinha. Dzieciństwo przyszłego gwiazdą oper mydlanych odbył się w towarzystwie swojej siostry i brata. Cristina Santos jako Loucelles później aktorka i choć nigdy nie była prawdziwą gwiazdą. W 9 letniej dziewczynki usłyszał w radiu o zestaw w sztuce dla dzieci, ale matka nie pozwoliła jej wziąć udział w castingu. Od Loucelles marzyła o zostaniu aktorką. Ten brazylijski stał się znany na całym świecie za filmowanie w „Endless” serii, wypełnione psychicznego i fizycznego cierpienia. Ona zawsze była nieodłącznym jakimś niewytłumaczalnym magnetyzmem. Każdy, kto spojrzał na nią, widziałem wszystkie wady jej wyglądu, ale na tle jej dramatycznych gier zniknęły gdzieś. Niewiele osób wie, że Lucélia Santos na początku swojej kariery, nie stronią od pracy w wątpliwych filmy o treści erotycznej. Ona również wielokrotnie zaszczycił brazylijskich stron magazynu Playboy. Po tych strzelanin aktorka stała się prawdziwym symbolem seksu z Brazylii. Pomimo faktu, że wygląd Loucelles było daleko od klasycznych ideałów piękna, stało się powszechne, aby strzelać w różnych filmach i serialach telewizyjnych.

Początki kariery Loucelles

Jego pierwsza rola w filmie aktorka wystąpiła w sztuce Dom Chicote Mula Manca e seu fiel companheiro Zé Chupança, gdy miała zaledwie 14 lat. To premier nie minęło na próżno Loucelles. Wkrótce zauważył znanego nauczyciela umiejętności teatralne Eugenio Kusnet. Dzięki niemu, przyszła do popularnych kursów teatralnych w Sao Paulo. Po pewnym czasie aktorka ma żadnego praktycznego doświadczenia w telewizji, zaproszono mnie strzelać „Slave Izaura”. Pracując na tym show trwał od 1976 do 1977

Pierwszy sukces

Autorzy serii i Lucélia Santos nie mógł sobie wyobrazić, co czeka ich ryk sukces „niewolników”. Po takim furore w młodych talentów obsypany różnych propozycji. Najbardziej udane prace po jej serii: „wody żywej” (1980), „Wojna płci” (1983), „Senorita” (1986). Lucélia Santos, którego filmy nie zawsze mają powodzenie publiczności z powodzeniem występował w licznych produkcjach telewizyjnych. Praca ta zrobiła jej bardzo udane kobiety, które mają wpływ na brazylijskim społeczeństwie.

Lucélia Santos (filmografia)

Pomimo faktu, że filmy nie przyniosło to aktorka tak skuteczne, jak programy telewizyjne, strzelając im Loucelles mogą doskonalić swoje umiejętności. Tak więc, w 1976 roku, zagrała w czterech filmach, z których najlepsze – „Ibrahim z przedmieść” Disturbia „i” W okresie od 1981 do 1982 roku zagrał w pięciu filmach, najbardziej zauważalną z których – „ładna, ale zwykłe”, „Engrasadinya”, „Album rodzinny”. Po krótkiej przerwie Loucelles znów dostał pracę na dużym ekranie. W latach 1985 i 2009 brała udział w kręceniu kolejne 8 filmów. Najbardziej pamiętny z nich: „Przyczyną bólu”, „cykl”, „wampiry”, „Siedem historii Three Bahia państwa.”

Innym działaniem aktorka

Loucelles uczestniczyli w strzelaniu 4 pełnometrażowych filmów telewizyjnych. W okresie od 1987 do 2003 roku pracowała na 4 dokumentalnych. Jako producent, występowała na filmie «Timor Lorosae …» (2001) i "cel" (2009). Loucelles bardzo wszechstronny człowiek, więc nikt nie był zaskoczony, że mogła być nadal scenariusz i reżyseria. W tych rolach wystąpiła pracę na taśmie «Timor Lorosae …». Loucelles jest również dyrektorem dwa filmy dokumentalne – „Punkt zmiany w Chinach dzisiaj” (1996), „Timor Wschodni …” (2000).

Praca w telewizji

W późnych latach 80-tych ubiegłego wieku, aktorka złamała umowę ze znaną firmą telewizji „Globo” i poszedł do pracy do swoich konkurentów (kanał Rede Manchete). Nie dostała pracę w popularnych telenowelach takich jak „Carmen” (1987), „Brazilian i Brazylijczycy” (1990) i „Don Ange” (1996). Wśród kredytów inny telewizyjny aktorka można wymienić serii "Lokomotywy" (1977), "Sweet Beans" (1977), "Kamień Market" (1981), "Wyznania młodzieży" (1994), "Direct Line" (1999), „Obywatel Brazylia „(2006). W trakcie swojej długiej kariery Lucélia Santos wystąpił w 19 serialach telewizyjnych, z których większość została bardzo ciepło przyjęty przez publiczność, ale nie był w stanie powtórzyć fenomenalny sukces „Slave Izaura”. Jej najnowsza praca w telenowelach – Don Faust w spółkach Rede Record (został nakręcony w 2006 roku).

życie osobiste aktorki

Pomimo swojej gwałtownej młodości, popularnej aktorki był w stanie znaleźć szczęścia osobistego. Lucélia Santos obecnie mieszka w najdroższym rejonie Rio de Janeiro z mężem – znany brazylijski dyrygent John Neschling. Mają syna, który poszedł w jej ślady – Pedro. On, podobnie jak jego matka, stała się aktorem. Loucelles stara się poświęcić cały swój czas dla rodziny i opieki nad rezydencji. Ona ma swój własny mini-flotę. Ona rzadko uczestniczy w wydarzeniach społecznych i nie akceptuje ofertę pracy. Loucelles dawna wegetariańskie, robi joga i buddyjskiej.