773 Shares 8221 views

Aktor Keith Harrington. Filmografia, życiorys, życie osobiste

Keith Harrington filmografia, który jest nadal mniej niż 10 obrazy, znany wszystkim lojalnych fanów serialu „Game of Thrones”, którego publiczność w milionach. Z jego charakter związany główną tajemnicę następnego sezonu uznaniem show. Stał się jednym z niewielu gwiazdek ekranach TV, który obudził się sławny po pierwszym doświadczeniu filmowania, unikając kolejnych nieudanych obrazów. Oczywiście, publiczność interesuje się szczegółami tożsamość tajemniczej 28-letniego aktora.


Keith Harrington: Biografia gwiazdek

Future Dzhon Snou urodził się w 1986 roku, stało się domem dla Anglii. Link do sceny dostaje chłopca z matką-dramaturga. To ciekawe, że w dzieciństwie Keith Harrington filmografii, który otworzył udaną rolę, nie wyobrażałem sobie aktorem. Podobnie jak wiele innych dzieci, on naprzemiennie zmieniając entuzjazm, obiecując zostać dziennikarzem, kamerzystę. Na szczęście, miłość teatru doprowadził go do podjęcia ostatecznej decyzji.

Keith Harrington, którego filmografia nadal nie można nazwać rozległe, nie jest wśród gwiazd filmowych, którzy przybyli do zawodu „ulicy”. Zdecydować o przyszłej karierze, studiował aktorstwo w jednej z najlepszych szkół w Londynie. Praktyczne „umiejętności Dzhon Snou” nabyte równolegle, grając w przedstawieniach studenckich.

rola teatralna

Spektakl „War Horse”, wystawiona w 2008 roku, był debiut dla 22-letniego wówczas aktora. Młody człowiek miał szansę zagrać jedną z głównych ról, jego praca otrzymała pozytywną opinię ze strony publiczności, jak na widowni teatralnej. Aktor Keith Harrington przed kręcenia pierwszego sezonu słynnym projekcie telewizyjnym udało się wziąć udział w innym ustawieniu, jak radzić sobie z rolą Ed Montgomery.

Interesujące jest to, że „Dzhon Snou” nie przestaje umieścić na sztukach w pierwszej kolejności, preferując tradycyjne produkcje, odmawiając innowacyjne eksperymenty. Role filmowe dla niego są to miły bonus. Ku radości fanów, z powodzeniem łączy w sobie wszystkie swoje hobby.

Filmowanie w „Grze o Tron”

Sfrustrowany dziennikarz łatwo przeszła casting, wyprzedzając innych kandydatów do roli w jednym z najambitniejszych projektów w 21 wieku. Keith Harrington, którego biografia zawiera żadnych upadki, wzloty tylko zaczęły pojawiać się w serialu jako postać, która jest najbardziej publicznego. Naturalnie, uderzył młody człowiek znany był nieunikniony. Jego drań Dzhon Snou kilku sezonów jest fanem ulubiony serial, którzy marzą, że aktor nadal uczestniczyć w filmowania.

W pierwszym sezonie „Game of Thrones”, wydany w 2011 roku, publiczność obserwowała aktor w peruce, jak jego włosy były zbyt krótkie. Stopniowo ich przemysł. Gotycki styl znaku, jego pasja dla koloru czarnego blisko Keitha, w prawdziwym życiu. O jego charakterze Harrington reaguje ciepło, dodając, że był zadowolony zaprzyjaźnić się z Johnem, czy prawdziwej osoby. Po zapoznaniu się z najnowszą serię scenariusza piątego sezonu, zgodnie z którym śnieg ginie z rąk braci-in-arms, aktor był zdenerwowany do łez.

Inne gwiazdy projekty

Keith Harrington filmografia, który rozpoczął się z obrazem, wystarczy dać mu chwałę, nie chce się powiesił na „Game of Thrones”. Aby nie stać się aktorem, który reżyser widzi w jednej linii, to zwraca uwagę na inne ciekawe projekty. Fani będą mogli podziwiać jego występ w filmie „Pompeii” i „Seventh Son”, gdzie młody człowiek jest już dorosły, patrząc w górę.

Kit Harrington (filmografia to potwierdza) jest zawsze odpowiedzialny za przygotowanie swoich ról. Podczas filmowania kilka odcinków fantastic „Games” musiał nauczyć się podstaw wspinaczki, a następnie uczestniczył w „Pompejach” film wymaga kolejnej operacji. Na przyrost masy ciała młodych ludzi odbyło się specjalne menu, zakłada wykorzystanie 3000 kcal dziennie. On także stał się stałym bywalcem na siłowni, zwracając szczególną uwagę na ćwiczenia do budowania mięśni.

Kto spełnia aktora

Biorąc pod uwagę budowę aktywnej kariery, która nie jest dostępna w tej chwili życie osobiste Keitha Harrington jest dla młodego człowieka w tle. Jeśli ufasz plotki, jego dziewczyna w ciągu ostatnich kilku lat jest Rouz Lesli, aktorka z Irlandii. Fatalny Spotkanie odbyło się na planie serialu sci-fi, w której działają jak para miłości.

Jest to temat, który nie lubi rozmawiać z dziennikarzami Keith Harrington – życie osobiste. Aktor żartował, że prasa jest świadomy jego romantyczny związek znacznie lepiej sam. Interesujące jest to, że jest on uznawany za powieści i drugiego partnera na planie w „Grze o Tron”, który jest Emilia Clarke, zawarte na ekranie obraz Deyneris Targaryen. Ale po dłuższej obserwacji aktorów, dziennikarzy nie znaleźliśmy dowodów na istnienie między nimi do czegoś większego niż silnej przyjaźni.

Aktor od 28 lat, więc najjaśniejszym jego pracy w filmie na pewno przyszłość.