593 Shares 5475 views

Rostów nad Donem, diabelski młyn (Revolution Park): opis i ciekawostki

Dumnym miasta Rostów nad Donem? Ferris Wheel (Revolution Park) jest uznawany za lokalny punkt orientacyjny. Dowiedz się więcej na temat tego obiektu poniżej. Zacznijmy od tego, że nie każdy duży rosyjski City oferuje nowoczesne i komfortowe parku. W Rostów nad Donem jest miejsce dla porządnych obiektów rekreacyjnych.

duma miasta

Kiedy pojawił się diabelski młyn? Rostów nad Donem (Revolution Park) od dłuższego czasu przygotowuje się do uruchomienia drugiego największego przyciągania w Rosji. Aby rozpocząć, musimy przeprowadzono poważną fazę testową. Czekałem dość długo, Rostów nad Donem.

Ferris Wheel (Revolution Park)

Nowe koło dwa tygodnie Ferris badaniu wytrzymałości i bezpieczeństwa. w eksperymentach wykorzystujących ładunek 13 tony w celu sprawdzenia zgodności z przepisami instalacyjnymi.

Koszt unikalnych nowych elementów

Zdaniem ekspertów, koszt nowego przyciągania „One Sky” było około stu milionów rubli. Nazwa została wybrana przypadkowo – aby zobaczyć całe koło Rostów nad Donem. Ferris Wheel (Revolution Park), zdjęcie z których są przedstawione poniżej, to jest najwyższa w południowej części naszego kraju.

Jaka jest jego pojemność? Ile osób w tym samym czasie jest w stanie podnieść wysokość lotu ptaka, aby mogli cieszyć się niepowtarzalne widoki na miasto?

Skalę stworzonego projektu

Dlaczego warto zainstalować nową atrakcję wybrał miasto Rostów nad Donem? Ferris Wheel (Revolution Park) znajduje się tam przez przypadek. Plac Rewolucji jest centralnym punktem miasta.

Było z nią można zobaczyć i zrobić, i Plac Teatralny. Rostów nad Donem wybrało zainstalować przyciąganie właśnie dlatego, że jest głównym południowej centrum handlu i przemysłu.

Będąc w kabinie, można zobaczyć szczegółowo wszystkie cechy architektury miejskiej, aby unikalne zdjęcia w pamięci.

Droga do prawdziwego nieba

Chcesz zobaczyć szczyt miasta Rostów nad Donem? Ferris Wheel (Revolution Park) pomogą Państwu dokonać marzenie się rzeczywistością. To zajmie około sześciu minut, aby osiągnąć najwyższy punkt koła, i tyle ile potrzeba na podróż powrotną.

Zdecydowaliśmy się zobaczyć z lotu ptaka miasta Rostów nad Donem? Ferris Wheel (Revolution Park) zabierze Cię do wysokości 65 metrów. Przez Don poziom będzie wynosić 130 metrów. Aby wybrać optymalny punkt widzenia pierwsi deweloperzy ostrożnie badali cały obszar helikopterem. Wybór szybkości wykonane przez twórców atrakcji nie może tylko Rostów, ale także gości miasta.

Długo oczekiwana otwór przedmiotu

Wielkie otwarcie przyciągania została zaplanowana na początek września. Bardzo długi czas oczekiwania na mieście Ferris koło Rostów nad Donem (Revolution Park). „Jak się tu dostać?” – zainteresowanie wielu gości miasta. Z centrum przejść tutaj taksówki (68, 55, 98), można dotrzeć do Placu Teatralnego i autobus (trasa 95). Kierownik Administracji Rostów nad Donem, w wywiadzie dla prasy powiedział, że marzeniem jest stać się projektem długoterminowym, aby otworzyć i stać się wzorem do naśladowania dla innych miast rosyjskich.

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy znajdziesz się w mieście Rostów nad Donem, diabelski młyn (Revolution Park). „Jak dostać się z dworca?” – zapytał przez wielu turystów. można po prostu siedzieć na 95 autobusu i jechać do przystanku „Plac Teatralny”.

Zagospodarowanie

To nie pozostanie bez uwagi i przyciągania do najbliższej okolicy. Na jego realizacja przyciągnęła í, są w głosowaniu jawnym, aby wybrać optymalny wariant projektu.

Charakterystyka diabelski młyn

Wśród charakterystycznych cech przyciągania zauważamy brak ograniczeń wiekowych. Dzieci w wieku poniżej sześciu lat dozwolony w kabinie wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Dla nich zakłada bezpłatną wycieczkę na diabelskim młynie.

Dzieci w wieku od 12 do 18 lat mogą jeździć tylko z wiekiem, w cenie biletu podobny do kursu dla dorosłych. W jednej kabinie przebywać sześć osób, nie więcej. Sprzedaż biletów kończy piętnaście minut przed zamknięciem przyciągania.

obiekt harmonogram

Mieszkańcy Rostów nad Donem i odwiedzić to piękne południowe miasta mogą korzystać z lotu ptaka na co dzień, atrakcją jest otwarty od 10 do 22 godzin.

Zaoferować elastyczne taryfy działa diabelski młyn. W dni powszednie przed obiadem Wstęp jest znacznie niższy niż w okresie popołudniowym. W czasie wakacji i weekendów będzie jazda bardzo drogie przyjemności i Rostovites kosztował prawie dwa razy tyle. Oprócz standardowych kabin, nowy zakład zapewnia możliwości i większy komfort.

Twórcy tego projektu pod opieką osób o ograniczonej sprawności ruchowej, dla nich istnieje specjalna kabina. Podczas jednej rundzie, aby cieszyć się spektakularne widoki na południu miasta 180 osób może być.

Jakie inne warunki zostały myślał wygodnego i łatwego przemieszczania się na diabelskim młynie? W gorące letnie dni w każdym stoisku będzie działał w klimatyzację, a zimą będzie wymienić nagrzewnicę.

Ivan Savvidi, który pełnił funkcję Prezesa Zarządu LLC „Agrocom” mówienie inwestora projektu, zwrócił uwagę, że miliony Rostów nad Donem musi mieć swój własny Ferris koło, z którego ludzie mogli cieszyć się niepowtarzalną miejsca miasta i natury.

wniosek

New Revolution Park, z siedzibą w stolicy Don, jest uważany za najbardziej atrakcyjne i piękne w południowej Rosji. On przyciąga mieszkańców i turystów. Deweloperzy Park pomyślał przez wszystkich szczegółów.

Oprócz diabelski młyn, znajduje się strefa do komfortowego i relaksującego pobytu. Każdy może cieszyć się samotnością blisko natury, by tu odpocząć od codziennego zgiełku i ciągłego zgiełku.

Cieszy sobie sprawę, że pomimo trudnej sytuacji gospodarczej w kraju, zwłaszcza w regionie południowym, władze lokalne starają się szukać, wraz z przedstawicielami środków materialnych biznesu w celu stworzenia korzystnych warunków dla mieszkańców do rekreacji.

W parku rodziny spędzają tu weekendy i święta. Na jazdę z przyjemności jazdy młodych ludzi, którzy jeszcze nie znaleźli ich małżeńskiego szczęścia. Kto wie, być może to jest w parku będą one znaleźć bratnią duszę, a po jakimś czasie znów będzie na placu Teatralnym, ale wszystkie ich szczęśliwa rodzina.

Dla ludzi, którzy są na wysokości 65 metrów nad ziemią, nie obawiają się o ich bezpieczeństwo, dodatkowe środki zostały myślał podczas tworzenia tej atrakcji.

W trakcie budowy diabelski młyn były pewne problemy. Początkowo obiekt planowano otworzyć na święta może, lecz z powodu błędu, który został wykonany przez dostawcę, w kwietniu, koło jest całkowicie zlikwidowane, ponieważ nie spełniają standardów bezpieczeństwa. To był dopiero początek jesieni wszystkie prace instalacyjne zostały zakończone.

Krytycy są przekonani, że ten projekt wiele szans i fundamentów, aby stać się jednym z najlepszych miejsc na południu Rosji, aby stać się atrakcją dla wielu turystów krajowych i zagranicznych.